II Grand Prix Polski kadetów Brzeg Dolny 2013 – Kamil Urbanowicz w strefie 3-4

Napisany

niedziela, 01 grudzień 2013 16:43

Aktualizowany

poniedziałek, 02 grudzień 2013 05:48

Czytany

594 razy

W Brzegu Dolnymzakończył sie turnieji Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym. Do udziału było uprawnionych  ośmioro reprezentantów Warmii i Mazur: Dominika Górecka, Maja Mańkiewicz i Oliwia Jeziorowska (wszystkie Warmia Lidzbark Warmiński) oraz Kamil Urbanowicz, Jakub Chojnacki, Wojciech Chrząszcz (Warmia) i Kacper Petaś i Krystian Kawiak (Ostródzianka). Najlepiej spisał się Kamil Urbanowicz, który  zajął miejsce 3-4.

II Grand Prix Polski kadetów Brzeg Dolny 2013 – Kamil Urbanowicz w strefie 3-4 Fot. agamar.pl

W ósemce znalazła się Maja Mańkiewicz , która przegrała jednak w 1/4 finalu i ostatecznie wywalczyła 7 lokatę. na uwage zasługuje fakt, że wszyscy chłopcy awansowali z grup do turnieju głównego.

 Faza grupowa

Kadetki:

Grupa F

Dominika Górecka (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (0-3) 4 miejsce w grupie, miejsce w turnieju 49-56

- Agata Szczuka (LUKS Chełmno) 0:3 (-6,-4,-3)

- Natalia Malicha (AZS PW Wrocław) 2:3 (-13,9,-8,9,-5)

- Karolina Januś (Beskidy Bielsko Biala) 0:3 (-7,-8,-5)

o miejsce 49-56

- Magdalena Graboń (Beskidy Bielsko Biała) 3:0 (5,14,10)

grupa G

Maja Mańkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (3-0) 1 miejsce w grupie , miejsce w turnieju - 7

- Julia Bartoszek (MOKSiR Zawiercie) 3:0 (2,6,6)

- Urszula Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny) 3:1 (2,-6,7,7)

- Małgorzata Kała (Wolej Ruda Śląska) 3:0 (5,6,4)

Turniej główny

I runda

Sara Pytel (Bronowianka Kraków) 4:3 (-6,-3,7,8,-5,8,9)

1/8 finału

- Katarzyna Hennig (LUKS Chełmno) 4:3 (-10,-4,10,14,-10,9,9)

1/4 finału

- Julia Ślązak (Jedynka Łódź) 0:4 (-6,-7,-4,-9)

o miejsce 6

- Wiktoria Szymura (Politechnika Śląska Gliwice) 2:3 (6,-9,3,-10,-6)

o 7 miejsce

- Weronika Mielnicka (Dojlidy Białystok) 3:0 (7,7,11)

Grupa L

Oliwia Jeziorowska (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (0-3 ) 4 miejsce w grupie - miejsce w turnieju 57-64

- Weronika Januś (Beskidy Bielsko Biała) 0:3 (-3,-5,-8)

- Anna Kielar (MOKSiR Zawiercie) 1:3 (9,-11,-6,-7)

- Ewelina Kaszuba (Gorzovia Gorzów Wlk) 0:3 (-8,-7,-9)

o miejsce 49-56

- Patrycja Rybacka (Krajna Sępólno Krajeńskie) 0:3 (-6,-10,-9)

Kadeci

Grupa C

Kamil Urbanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (3-0) 1 miejsce w grupie miejsce w tunieju 3-4

- Bartosz Sułkowski (Płomień Limanowa) 3:1 (-7,4,7,8)

- Kacper zając (ZKS Drzonków) 3:0 (1,8,7)

- Mikołaj Kiciński ((GLKS Nadarzyn) 3:0 (7,3,3)

Turniej główny

I runda

- Krzysztof Petka (Podwawelski Kraków) 4:0 (6,6,6,9)

1/8 finału

- Arkadiusz Żuk (Lewart Lubartów) 4:0 (5,9,8,8)

1/4 finału

Jakub Włostowski (KTS Wysokie Mazowieckie) 4:1 (5,-7,4,8,6)

1/2 finału

- Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) 1:4 (-7,6,-10,-5,-3)

Grupa E

Wojciech Chrząszcz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (2-1) 2 miejsce w grupie - miejsce w turnieju 25-32

- Adam Dudzicz (MRKS Gdańsk) 3:0 (7,6,8)

- Samuel Kulczycki (Gorzovia Gorzow Wlk) 1:3 (8,-8,-5,-3)

- Klaudiusz Krąpiec (MGOKSiR Korfantów) 3:2 (8,7,-10,8,8)

Turniej główny

I runda

- Mateusz Baranowski (Lewart Lubartów) 0:4 (-8,-0,-7,-9)

o miejsce 17-24

- Karol Wiśniewski (KSTS Krosno) 2:3 (-10,5,5,-9,-9)

Grupa I

Kacper Petaś (Ostródzianka) bilans (3-0) 1 miejsce w grupie, miejsce w turnieju - 17

- Mateusz Zębala (Bronowianka Kraków) 3:1 (11,8,-11,14)

- Paweł Piszczatowski ((KTS Wysokie Mazowieckie) 3:2 (-8,-10,5,8,3)

- Dawid Dziembała (Lesznianka Leszna Górna) 3:1 (-8,3,13,10)

Turniej główmy

I runda

- Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński) 4:0 (8,8,11,8)

1/8 finału

- Daniel Lis (UKS Olesno) 1:4 (-6,-6,-5,8,-9)

o miejsce 13-16

Kamil Dziadek (GKTS Gdańsk) 0:3 (-7,-11,-8)

o miejsce 19-20

- Karol Wiśniewski (KSTS Krosno) 3:1 (5,-9,3,9)

o miejsce 18

Mikołaj Szaliński (Hals Warszawa) 3:2 (-8,5,6,-2,6)

o miejsce 17

Jan Zandecki (Olimpijczyk Myslowice) 3:1 (-9,4,8,5)

Grupa M

Krytstian Kawiak (Ostródzianka) bilans (2-1) 2 miejsce w grupie , miejsce w turnieju - 16

- Kamil Staniszewski (AZS AWFiS Gdańsk) 3:1 (11,13,-9,13)

o 18 miejsce

- Mikołaj Szaliński (Hals Warszawa)

- Patryk Krzemień (Olimpijczyk Mysłowice) 3:1 (12,9,-6,11)

- Rafał Sąpór ((Politechinia Rzeszów) 1:3 (-5,7,-11,-4)

Turniej główny

I runda

- Daniel Lis (UKS Olesno) 1:4 (-5,6,-5,-3,-8)

o miejsce 17-24

Jakub Chojnacki (warmia Lidzbark Warmiński) 3:1 (-13,8,2,8)

o miejsce 13-16

- Jan Zandecki (Olimpijczyk Myslowice) 3:1 (-9,5,9,12)

o  miejsce 14

- Samuel Kulczycki (Gorzovia Gorzów Wlk.) 1:3 (8,-9,-10,-11)

o miejsce 15

- Sylwester Włoszek (Optima Lublin) 1:3 (-10,-9,9,-7)

Grupa P

Jakub Chojnacki (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (2-1) 2 miejsce w grupie , miejsce w turnieju 25-32

- Adrian Kukkuk (ATS Starogard Gdański) 3:1 (4,7,-11,7)

- Mateusz Lipiński (Dojlidy Białystok) 0:3 (-8,-4,-8)

- Karol Jackowiak (Gwiazda Bydgoszcz) 3:0 (12,9,8)

Turniej główny

I runda

- Krystian Petaś (Ostródzianka) 0:4 (-8,-8,-11,-8)

o miejsce 17-24

- Krystian Kawiak (Ostródzianka) 1:3 (13,-8,-2,-8)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

 
#1 nie 2013-11-30 18:21
Kacper Petaś a nie Krystian Petaś! :D
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Drodzy czytelnicy!

Jeżeli chcielibyście Państwo wesprzeć naszą działalność, zachęcamy do dokonywania dobrowolnych wpłat na poniższe konto. Pozyskane środki przeznaczymy na dalszy rozwój portalu WAMA-SPORT.

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!

MAREK DABKUS
BANK BZ WBK
10 1090 2718 0000 0001 1932 1281

Wydawnictwa

Janusz Porycki

Sport Olsztyn 2013 Tom VI

Na 260 stronach autorzy przekazują dokonania sportowców naszego regionu w roku 2013. Publikacja prezentuje w sposób chronologiczny ich osiągnięcia na arenach województwa, kraju, Europy i świata.

Janusz Porycki

Panorama Sportu Warmii, Mazur i Powiśla 2013

Piąty tom swoistej encyklopedii sportu województwa warmińsko-mazurskiego. Autor zapoznajei przybliża Państwu dokonania sportowców regionu (wszystkich dyscyplin) w roku 2013.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Wspierają nas...

   

WAMA-SPORT Poleca