Mistrzostwa Województwa SZS Olsztyn 2013 – Wszystkie siły dla własnej szkoły...

Napisany

wtorek, 10 grudzień 2013 17:21

Czytany

787 razy

Dział

Pływanie

Kilka dni po Mistrzostwach Warmii i Mazur we wtorek (10 grudnia) odbyły się w olsztyńskiej Aquasferze Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego. To równie prestiżowa impreza, pływanie staje się dyscypliną powszechną, a rozbudowa infrastruktury pociągnęła za sobą powstanie nowych sekcji, gdzie młodzież trenuje, ale w tym dniu reprezentowała swoje szkoły.

 

Rywalizowali uczniowie szkół podstawowych , gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Program obejmował wyścigi we wszystkich stylach na dystansie 50 metrów oraz sztafety stylem dowolnym dla najstarszych zawodników 4 razy 50 metrów, pozostałych 8 razy 25 metrów. Były to szczególnie emocjonujące konkurencje. Ze względu na wysoką punktację decydowały o kolejności w bardzo prestiżowych klasyfikacjach zespołowych.

W rywalizacji najmłodszych wygrały dziewczęta z SP 2 Olsztyn, a wśród chłopców SP 10 Olsztyn. To żadna niespodzianka, bowiem zawodnicy są najmłodszych narybkiem prawdziwej wylęgarni talentów – MTP Kormoran. Konkurencje gimnazjalistów zdominowali uczniowie Gimnazjum nr 7 wygrywając obie klasyfikacje. Wśród najstarszych zwyciężyły reprezentantki II LO w Elblągu i IV LO z Olsztyna.

Trójki najlepszych w punktacjach drużynowych otrzymały piękne puchary, natomiast indywidualnie zawodnicy w poszczególnych konkurencjach zostali nagrodzeni medalami.

Ważna impreza w kalendarzu nie tylko Warmińsko-Mazurskiego SZS, ale też sportu regionalnego w ogóle, ze względu na popularność tej dyscypliny właśnie wśród młodzieży.

Organizatorami mistrzostw byli: Warmińsko-Mazurski SZS, Stowarzyszenie Sportu Szkolnego Juvenia i Urząd Miasta Olsztyn. Aquasfera została udostępniona uczestnikom zawodów za darmo.

Klasyfikacja drużynowa

Dziewczęta

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1. SP 2 Olsztyn - 91

2. SP 10 Olsztyn - 70

3. SP 4 Giżycko - 48

4. SP 4 Ełk - 27

5. SP 1 Pisz - 21

6. SP 7 Giżycko - 18

7. SP 1 Olecko - 8

8. ZS 1, SP 3 Giżycko - 4

9. SP 2 Dobre Miasto - 3

10. SP 1 Nowe Miasto Lubawskie - 2

Gimnazja (13-15 lat)

1. Gim 7 Olsztyn - 94

2. Gim 4 Ełk - 51

3. Gim 1 Giżycko - 48

4. Gim 2 Giżycko - 27

5. Gim 23 Olsztyn - 20

6. Gim Wilkasy - 11

7. Gim Now.M.Lubawskie - 9

8. ZS 1, GIM 3 Giżycko - 5

9. Gim 4 Olsztyn - 4

10. Gim Dobre Miasto - 2

11. Gim Niepubliczne Dobre Miasto - 1

Szkoły Ponadgimnazjalne (16 lat i starsze)

1. III LO Elbląg - 66

2. IV LO Olsztyn - 54

3. ZS nr 2 Ełk - 47

4. I LO Olsztyn - 39

5. I LO Giżycko - 33

6. III LO Olsztyn - 11

7. II LO Giżycko - 7

Chłopcy

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1. SP 10 Olsztyn - 81

2. SP 2 Olsztyn - 73

3. SP 4 Giżycko - 54

4. SP 4 Ełk - 29

5. SP 1 Olecko - 20

6. ZS 1, SP 3 Giżycko - 6

7. SP 7 Giżycko - 5

7. SP 2 Dobre Miasto – 5

Gimnazja (13-15 lat)

1. Gim 7 Olsztyn - 92

2. Gim 1 Giżycko - 47

3. Gim 4 Ełk - 37

4. Gim 4 Olsztyn - 25

4.Gim 23 Olsztyn- 25

6. ZS 1, GIM 3 Giżycko- 20

7. Gim Wilkasy - 13

8. Gim Niepubliczne Dobre Miasto – 7

Szkoły Ponagimnazjalne (16 lat i starsi)

1. IV LO Olsztyn - 70

2. ZS nr 2 Ełk - 57

3. III LO Elbląg - 45

4. II LO Giżycko - 39

5. I LO Olsztyn - 30

6. I LO Giżycko - 27

7. III LO Olsztyn – 4

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1. BUKO, Martyna 02 SP 4 Giżycko 31.95 385

2. PŁACHTA, Zuzanna 01 SP 2 Olsztyn 32.33 371

3. SZYMAŃSKA, Monika 02 SP 10 Olsztyn 33.17 344

4. MUZYKA, Izabela 02 SP 2 Olsztyn 34.02 319

5. ADAMCZYK, Sandra 01 SP 10 Olsztyn 34.61 303

6. RACZEWSKA, Emilia 02 SP 2 Dobre Miasto 37.45 239

7. WIERZBOWSKA, Natalia 03 SP 1 Pisz 39.32 206

8. URBANOWICZ, Urszula 01 SP 1 Pisz 40.67 186

9. WIĘCKOWSKA, Emilia 01 SP 2 Dobre Miasto 40.82 184

10. ŁUPKOWSKA, Katarzyna 03 ZS 1, SP 3 Giżycko 41.16 180

11. PAWLUKOWSKA, Dominika 03 SP 4 Ełk 44.04 147

12. PLAGA, Agata 01 SP 7 Giżycko 44.61 141

13. PIETNOCZKA, Klaudia 02 SP 7 Giżycko 45.74 131

14. POCZYNEK, Weronika 03 SP 4 Giżycko 47.95 113

15. ŁOZOWSKA, Beata 02 SP 4 Ełk 49.16 105

16. RUTKOWSKA, Weronika 03 SP 1 Olecko 50.39 98

17. ŻUKOWSKA, Magdalena 02 SP 1 Olecko 50.42 98

18. RADZEWICZ, Natalia 03 ZS 1, SP 3 Giżycko 56.70 68

Gimnazja (13-15 lat)

1. DĄBROWSKA, Alicja 99 Gim Now.M.Lubawskie 28.82 525

2. SINITCHINE, Zoja 00 Gim 7 Olsztyn 29.42 493

3. BIERNACKA, Michalina 00 Gim 4 Ełk 29.73 478

4. BORTKIEWICZ, Ada 98 Gim 7 Olsztyn 31.67 395

5. ALBIN, Weronika 00 Gim 4 Ełk 32.92 352

6. DRZAŻDŻEWSKA, Katarzyna 99 Gim 1 Giżycko 35.60 278

7. ŁASZKIEWICZ, Wiktoria 99 Gim Dobre Miasto 35.86 272

8. STEFANIAK, Alicja 00 Gim Niepubliczne Dobre Miasto 37.26 242

9. BANK, Julia 99 Gim 2 Giżycko 37.60 236

10. PERKOWSKA, Julia 00 Gim 2 Giżycko 46.32 126

11. KOZERIEW, Alicja 00 Gim 23 Olsztyn 46.86 122

12. WIĘCEK, Katarzyna 00 Gim 23 Olsztyn 54.89 75

Szkoły Ponagimnazjalne (16 lat i starsze)

1. OLSZOWA, Aleksandra 95 III LO Elbląg 30.32 450

2. KULIK, Natalia 96 ZS nr 2 Ełk 31.07 419

3. PISAREWICZ, Anita 97 III LO Olsztyn 34.98 293

4. GOLON, Izabela 95 III LO Olsztyn 35.39 283

5. MAKOWSKA, Marta 96 IV LO Olsztyn 35.54 279

6. SOŁTANIUK, Karolina 97 II LO Giżycko 36.07 267

7. KOCIMSKA, Aleksandra 96 I LO Olsztyn 36.98 248

8. DUBROWSKA, Patrycja 96 I LO Giżycko 37.76 233

PK DĄBROWSKA, Joanna 03 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 37.86 231

PK STEFANOWSKA, Adrianna 96 ZS nr 2 Ełk 34.98 293

PK GRUDZIEŃ, Magda 96 III LO Elbląg 36.07 267

50 metrów stylem klasycznym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1. GŁADKOJĆ, Marta 02 SP 2 Olsztyn 42.26 316

2. TROIA, Delfina 01 SP 10 Olsztyn 44.51 270

3. WIKTOR, Marika 01 SP 2 Olsztyn 45.64 251

4. ZALEWSKA, Izabela 02 SP 4 Giżycko 46.64 235

5. GIENIECZKO, Oliwia 01 SP 4 Ełk 46.76 233

6. MIKULSKA, Lidia 01 SP 10 Olsztyn 47.45 223

7. DĄBROWSKA, Joanna 03 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 47.48 223

8. GRYŻEWSKA, Lena 01 SP 4 Ełk 48.45 210

9. BAKUN, Wiktoria 02 SP 4 Giżycko 54.45 147

10. SKRODZKA, Adrianna 03 SP 1 Pisz 54.95 143

11. KAJPUST, Weronika 01 SP 7 Giżycko 56.67 131

12. PIOTROWSKA, Aleksandra 03 SP 1 Olecko 1:04.51 88

13. WITKOWSKA, Aleksandra 03 SP 7 Giżycko 1:04.80 87

14. PUCYK, Natalia 01 SP 1 Pisz 1:08.67 73

15. GAWRYŚ, Zuzanna 02 SP 1 Olecko 1:12.86 61

Gimnazja (13-15 lat)

1. WIKIEŁ, Żaklina 00 Gim 7 Olsztyn 35.95 514

2. DANISZEWSKA, Magdalena 99 Gim 4 Ełk 40.32 364

3. BUONAGURA, Alessia 99 Gim 7 Olsztyn 41.11 343

4. WARMIŃSKA, Urszula 99 ZS 1, GIM 3 Giżycko 41.95 323

5. BIERNACKA, Joanna 00 Gim Wilkasy 42.20 317

6. SZMIT, Julia 00 Gim 1 Giżycko 43.13 297

7. TRUSZKOWSKA, Dominika 00 Gim 4 Ełk 45.92 246

8. DĘBICKA, Julia 99 Gim 1 Giżycko 46.70 234

9. BIAŁAS, Bogna 99 Gim 23 Olsztyn 51.02 179

10. KOZAKIEWICZ, Dominika 99 Gim 2 Giżycko 53.51 155

11. STEFANIAK, Alicja 00 Gim Niepubliczne Dobre Miasto 54.10 150

12. SUSAJEW, Marlena 00 Gim 2 Giżycko 54.29 149

13. BRDAK, Aleksandra 00 Gim 23 Olsztyn 1:01.23 104

Szkoły Ponadgimnazjalne (16 lat i starsze)

1. KLIMKOWSKA, Karolina 96 IV LO Olsztyn 38.45 420

2. TERECH, Patrycja 96 III LO Elbląg 39.98 373

3. WĄSIAKOWSKA, Emilia 97 I LO Giżycko 40.16 368

4. OSTROPOLSKA, Maja 95 I LO Olsztyn 40.56 358

5. SOŁTANIUK, Karolina 97 II LO Giżycko 45.83 248

6. OJDANA, Katarzyna 97 ZS nr 2 Ełk 46.26 241

PK DĄBROWSKA, Alicja 99 Gim Now.M.Lubawskie 38.89 406

PK DANISZEWSKA, Paulina 97 ZS nr 2 Ełk 46.82 232

PK KORACZYŃSKA, Weronika 96 I LO Giżycko 42.80 304

PK OSZWA, Emilia 96 III LO Elbląg 41.54 333

50 metrów stylem grzbietowym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1. TRUSKOLAWSKA, Olga 01 SP 10 Olsztyn 38.57 295

2. DĘBOWSKA, Aniela 02 SP 2 Olsztyn 38.89 288

3. HARNISZ, Aleksandra 01 SP 2 Olsztyn 40.13 262

4. MILEWSKA, Olga 02 SP 10 Olsztyn 43.16 211

5. ŁUPKOWSKA, Katarzyna 03 ZS 1, SP 3 Giżycko 43.32 208

6. CIŻ, Zuzanna 02 SP 4 Giżycko 46.13 172

7. ZASTOCKA, Dominika 01 SP 4 Ełk 46.80 165

8. MAKAREWICZ, Michalina 01 SP 7 Giżycko 47.48 158

9. WRÓBEL, Zuzanna 01 SP 4 Ełk 48.00 153

10. SZYDŁOWSKA, Ewa 01 SP 4 Giżycko 48.29 150

11. LULA, Amelia 03 SP 7 Giżycko 51.48 124

12. SKRODZKA, Amelia 03 SP 1 Pisz 53.76 109

13. STACHELEK, Adrianna 01 SP 1 Olecko 55.70 98

14. LUTO, Patrycja 02 SP 1 Olecko 58.07 86

15. KAMIŃSKA, Julia 02 SP 1 Pisz 1:00.10 78

Gimnazja (13-15 lat)

1. ŻEMAJTIS, Maria 00 Gim 7 Olsztyn 32.86 478

2. ADAMOWICZ, Ada 98 Gim 7 Olsztyn 34.80 402

3. WORONKO, Wiktoria 00 Gim 1 Giżycko 37.16 330

4. LEWCZUK, Martyna 99 Gim 4 Ełk 40.64 252

5. ŻBIKOWSKA, Weronika 99 Gim 4 Olsztyn 41.67 234

6. KOPICZKO, Magdalena 98 Gim 1 Giżycko 42.73 217

7. WISZNIEWSKA, Izabela 98 Gim 2 Giżycko 42.82 216

8. ELISZEWSKA, Laura 98 Gim 23 Olsztyn 50.51 131

9. DERĘGOWSKA, Julia 00 Gim 23 Olsztyn 1:09.95 49

Szkoły Ponadgimnazjalne (16 lat i starsze)

16 lat i starsi

1. WIERZCHOWSKA, Kinga 97 ZS nr 2 Ełk 33.29 460

2. SZMIT, Dominika 95 I LO Olsztyn 33.43 454

3. TKACZUK, Magdalena 96 IV LO Olsztyn 36.51 348

4. TERECH, Kinga 96 III LO Elbląg 37.16 330

5. SKRZEKUT, Julia 97 I LO Giżycko 42.39 222

50 metrów stylem motylkowym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsze)

1. SZELUGA, Wiktoria 01 SP 2 Olsztyn 33.48 386

2. KRUPIŃSKA, Laura 01 SP 10 Olsztyn 37.82 267

3. JASZCZUK, Ewa 02 SP 2 Olsztyn 39.54 234

4. DOBUSZEWSKA, Natalia 01 SP 7 Giżycko 41.02 209

5. POLASIK, Natalia 02 SP 4 Giżycko 41.26 206

6. RUDNICKA, Wiktoria 02 SP 4 Giżycko 41.82 198

7. CIELOSZCZYK, Katarzyna 02 SP 1 Pisz 41.98 195

8. ŁOKUCJEWSKA, Weronika 01 SP 10 Olsztyn 44.48 164

9. STASZEK, Julia 01 SP 4 Ełk 48.54 126

10. OLIZAROWICZ, Syliwa 01 SP 1 Pisz 49.73 117

11. DEMBIŃSKA, Alicja 01 SP 1 Olecko 1:00.36 65

12. WARSIEWICZ, Zuzanna 01 SP 1 Olecko 1:17.17 31

Gimnazja (13 -15 lat)

1. ŚWIĘCKA, Julia 00 Gim 7 Olsztyn 31.13 480

2. ŁUKASIK, Wiktoria 99 Gim Wilkasy 31.23 475

3. CHODYNA, Kinga 00 Gim 7 Olsztyn 32.07 439

4. KREJCZY, Agata 99 Gim 2 Giżycko 36.04 309

5. TOMASZEWSKA, Karolina 99 Gim 1 Giżycko 38.60 251

6. KUĆ, Julia 00 Gim 23 Olsztyn 39.39 237

7. TRUSZKOWSKA, Dominika 00 Gim 4 Ełk 39.83 229

8. SZCZAWIŃSKA, Olga 99 Gim 4 Ełk 43.86 171

Szkoły Ponadgimnazjalne (16 lat i starsze)

1. MACIESZA, Agata 96 III LO Elbląg 30.67 502

2. STANKIEWICZ, Marzena 95 IV LO Olsztyn 33.57 383

3. OLSZEWSKA, Anna 97 I LO Giżycko 41.29 205

4. WICINEK, Agata 97 I LO Olsztyn 42.39 190

5. MIRKOWICZ, Izabela 97 ZS nr 2 Ełk 43.02 182

PK WANDEL, Ewa 96 I LO Giżycko 46.48 144

PK ZIENTARA, Agata 96 III LO Elbląg 34.39 356

Sztafeta 8 razy 25 metrów dowolnym

Szkoły Podstawowe (12 lat i mlodsze)

1. SP 2 Olsztyn 2:06.13

2. SP 10 Olsztyn 2:11.70

3. SP 4 Giżycko 2:24.58

4. SP 4 Ełk 2:33.86

5. SP 1 Pisz 2:35.17

6. SP 7 Giżycko 2:48.14

7. SP 1 Olecko 3:22.48

Gimnazja (13-15 lat)

1. Gim 7 Olsztyn 1:52.23

2. Gim 1 Giżycko 2:07.45

3. Gim 4 Ełk 2:07.57

4. Gim 2 Giżycko 2:23.74

5. Gim 23 Olsztyn 1 2:48.23

PK SP 2 Dobre Miasto 2:59.16

4 razy 50 metrów dowolnym

Szkoły Ponagimnazjalne (16 lat i starsze)

1. III LO Elbląg 2:04.14 423

2. IV LO Olsztyn 2:06.26 402

3. ZS nr 2 Ełk 2:13.02 344

4. I LO Olsztyn 2:16.10 321

5. I LO Giżycko 2:26.86 255

 

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1. LIPIŃSKII, Szymon 01 SP 10 Olsztyn 29.57 323

2. NOWAK, Radosław 02 SP 10 Olsztyn 32.32 247

3. KOPICZKO, Maksymilian 02 ZS 1, SP 3 Giżycko 33.04 231

4. CHMIELEWSKI, Jakub 01 SP 2 Dobre Miasto 33.39 224

5. MINDA, Mateusz 01 SP 2 Olsztyn 34.23 208

6. ŻURAWSKI, Jakub 01 SP 2 Olsztyn 34.64 201

SZUKAJT, Kacper 01 SP 4 Giżycko 34.64 201

8. GAŁKOWSKI, Błażej 01 SP 1 Olecko 35.39 188

9. WIECHEĆ, Meatthew 01 SP 4 Ełk 35.43 188

10. SZCZYGIEŁ, Kacper 01 SP 4 Giżycko 39.89 131

11. HARASIMOWICZ, Maciej 01 SP 7 Giżycko 40.51 125

12. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 SP 4 Ełk 42.95 105

13. KOZAKIEWICZ, Bartek 01 SP 7 Giżycko 44.07 97

14. MITIN, Dawid 03 SP 1 Olecko 53.70 54

Gimnazja (13-15 lat)

1. SINITCHINE, Radosław 98 Gim 7 Olsztyn 26.13 468

2. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 Gim 7 Olsztyn 26.29 460

3. TUREK, Kamil 98 Gim Dobre Miasto 29.89 313

4. PACHUCKI, Maciej 99 ZS 1, GIM 3 Giżycko 30.23 302

5. SAWICKI, Dawid 00 Gim 4 Ełk 31.16 276

6. PILECKI, Piotr 98 Gim Niepubliczne Dobre Miasto 31.45 268

7. SAŁO, Damian 98 Gim 1 Giżycko 33.20 228

8. RADZYMIŃSKI, Kamil 99 Gim 4 Olsztyn 34.83 197

9. ZIÓŁKOWSKI, Grzegorz 98 Gim 1 Giżycko 35.07 193

10. RESZKA, Bartłomiej 98 Gim 23 Olsztyn 35.70 183

11. POGORZELSKI, Piotr 00 Gim 23 Olsztyn 39.17 139

Szkoły Ponagimnazjalne (16 lat i starsi)

1. TRACZEWSKI, Jan 97 IV LO Olsztyn 24.73 553

2. WOŁYNIEC, Robert 96 ZS nr 2 Ełk 26.04 473

3. SOCHACKI, Damian 96 III LO Elbląg 26.32 458

4. BARAN, Adam 97 II LO Giżycko 27.10 420

5. DOMEJKO, Piotr 95 I LO Olsztyn 28.60 357

6. WÓJCIK, Rafał 96 I LO Giżycko 29.67 320

7. MORAWSKI, Kamil 95 II LO Giżycko 31.67 263

8. SZNITKO, Michał 95 I LO Olsztyn 31.80 260

9. TORHAN, Maciej 97 III LO Olsztyn 35.07 193

9 BIEŃKOWSKI, Jakub 97 III LO Olsztyn 35.07 193

PK PYCZ, Jakub 95 ZS nr 2 Ełk 40.02 130

PK JABŁOŃSKI, Piotr 95 III LO Elbląg 29.80 316

50 metrów stylem klasycznym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1. SZMIT, Filip 02 SP 4 Giżycko 40.36 244

2. NOWAK, Aleksander 01 SP 2 Olsztyn 42.98 202

3. WORONKO, Krzysztof 02 SP 4 Giżycko 43.76 192

4. KURDZIEKO, Nikodem 02 SP 10 Olsztyn 43.82 191

5. PORBACKI, Krystian 02 SP 10 Olsztyn 44.26 185

6. MITIN, Mateusz 01 SP 1 Olecko 46.95 155

7. SZAJDEK, Michał 03 SP 2 Olsztyn 48.23 143

8. BAGIŃSKI, Bartek 03 SP 4 Ełk 49.07 136

9. LULA, Wojciech 01 SP 7 Giżycko 49.10 136

10. CHWIEDOR, Kacper 02 SP 4 Ełk 51.04 121

11. TOMASZEWSKI, Bartek 01 SP 7 Giżycko 51.13 120

12. MARCHEWKA, Aleksander 03 SP 1 Olecko 58.76 79

Gimnazja (13-15 lat)

1. OMAK, Fryderyk 99 ZS 1, GIM 3 Giżycko 34.23 401

2. KOZIOŁEK, Bartosz 98 Gim 7 Olsztyn 34.39 395

3. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 Gim 7 Olsztyn 36.26 337

4. DĄBROWSKI, Jakub 98 Gim 4 Ełk 37.89 295

5. PIOTROWSKI, Wojciech 99 Gim Wilkasy 38.23 288

6. PTAK, Kacper 98 Gim 1 Giżycko 45.60 169

7. ANFOLECKI, Jakub 98 Gim Niepubliczne Dobre Miasto 45.80 167

8. SZULC, Maciej 99 Gim 23 Olsztyn 47.16 153

9. PRZYBYSZEWSKI, Mateusz 99 Gim 23 Olsztyn 47.60 149

10. KOMARZEWSKI, Maciej 00 Gim 1 Giżycko 48.04 145

11. KRZYŻEWSKI, Albert 00 Gim 4 Ełk 58.20 81

Szkoły Ponagimnazjalne (16 lat i starsi)

16 lat i starsi

1. SULEWSKI, Marek 95 ZS nr 2 Ełk 34.20 402

2. PIETRZAK, Michał 95 IV LO Olsztyn 34.80 381

3. SZMIT, Kacper 97 I LO Olsztyn 37.20 312

4. HERRMANN, Szymon 96 I LO Giżycko 38.07 291

5. WRZOS, Adrian 96 III LO Elbląg 38.67 278

6. DOBEK, Jerzy 94 I LO Olsztyn 45.39 172

PK SPYCHALSKI, Szymon 97 ZS nr 2 Ełk 36.33 335

PK ZMYŚLONY, Stanisław 95 III LO Elbląg 39.32 264

50 metrów stylem grzbietowym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1. MOŚCICKI, Jakub 01 SP 10 Olsztyn 33.26 314

2. JURCZAK, Kacper 01 SP 2 Olsztyn 35.58 256

3. KOMAR, Rafał 02 SP 2 Olsztyn 36.83 231

4. WOJGIENICA, Michał 02 SP 4 Giżycko 37.54 218

5. SZYMAŃSKI, Piotr 03 SP 4 Ełk 42.13 154

6. BRUZDEWICZ, Hubert 02 SP 10 Olsztyn 42.23 153

7. SIUDZIK, Patryk 01 SP 4 Giżycko 42.32 152

8. WIECHEĆ, Thomas 03 SP 4 Ełk 45.57 122

9. MAŚLIJ, Wojciech 01 SP 7 Giżycko 48.80 99

10. KOZŁOWOSKI, Przemek 01 SP 7 Giżycko 51.16 86

11. INTEREWICZ, Bartosz 01 SP 1 Olecko 53.39 75

12. MARCINKIEWICZ, Olaf 03 SP 1 Olecko 57.92 59

Gimnazja (13-15 lat)

1. CIBOROWSKI, Rafał 99 Gim Wilkasy 29.30 459

2. SOŁTOWSKI, Dominik 98 Gim 4 Ełk 29.48 451

3. RUCIŃSKI, Jakub 98 Gim 7 Olsztyn 31.67 363

4. KRÓL, Bartosz 98 Gim 7 Olsztyn 31.73 361

5. KALEMBA, Konrad 98 Gim 1 Giżycko 40.89 169

6. GRZESIUKIEWICZ, Szymon 98 Gim 4 Ełk 42.36 152

7. PILECKI, Piotr 98 Gim Niepubliczne Dobre Miasto 43.67 138

8. BOGDAŃSKI, Tomasz 98 Gim 1 Giżycko 45.54 122

9. GRZEŚKIEWICZ, Mateusz 00 Gim 23 Olsztyn 53.82 74

10. KULIS, Mateusz 99 Gim 23 Olsztyn 58.45 57

Szkoły Ponadgimnazjalne (16 lat i starsi)

1. WTULICH, Mariusz 95 IV LO Olsztyn 29.51 449

2. NIEWODOWSKI, Hubert 96 ZS nr 2 Ełk 30.76 397

3. MACIESZA, Jakub 97 III LO Elbląg 32.36 341

4. PAŻYSZEK, Sebastian 96 II LO Giżycko 38.86 196

5. KOWNACKI, Mikołaj 96 I LO Giżycko 41.04 167

6. MICHALAK, Jakub 97 I LO Giżycko 41.60 160

PK KIL, Kacper 97 III LO Elbląg 33.95 295

50 metrów stylem motylkowym

Szkoły Podstawowe (12 lat i młodsi)

1. BAŁDYGA, Marceli 01 SP 2 Olsztyn 33.51 275

2. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 SP 2 Olsztyn 35.51 231

3. LINDE, Miłosz 01 SP 10 Olsztyn 37.64 194

4. LECZYCKI, Borys 01 SP 7 Giżycko 39.20 171

5. CEDROWSKI, Jakub 02 SP 4 Giżycko 39.98 162

6. SPYCHALSKI, Ernest 01 SP 4 Ełk 40.57 155

7. BUDNER, Marceli 01 SP 10 Olsztyn 40.67 154

8. PYSZKO, Marek 01 SP 4 Giżycko 43.70 124

9. OBARA, Stanisław 02 SP 4 Ełk 54.04 65

10. ROPEL, Szymon 01 SP 1 Olecko 58.02 53

11. BISZEWSKI, Bartosz 01 SP 1 Olecko 1:24.29 17

Gimnazja (13-15 lat)

1. CHODAŃ, Alan 98 Gim 7 Olsztyn 27.13 518

2. OLLER, Krzysztof 00 Gim 7 Olsztyn 29.48 404

3. BARAN, Jakub 98 ZS 1, GIM 3 Giżycko 30.10 379

4. SZYDŁOWSKI, Adam 98 Gim 1 Giżycko 34.98 242

5. STRUPIŃSKI, Michał 00 Gim 1 Giżycko 35.59 229

6. MAZIUK, Maurycy 98 Gim 23 Olsztyn 36.48 213

7. WNOROWSKI, Adrian 00 Gim 4 Ełk 37.73 192

8. DRAMIŃSKI, Michał 98 Gim 23 Olsztyn 48.02 93

Szkoły Ponadgimnazjalne (16 lat i starsi)

1. PŁACHTA, Emil 96 IV LO Olsztyn 27.60 492

2. ZIELIŃSKI, Cezary 97 II LO Giżycko 27.64 490

3. DĄBROWSKI, Filip 95 ZS nr 2 Ełk 28.76 435

4. GŁUCHOWSKI, Jędrzej 95 III LO Elbląg 29.83 390

5. POGORZELSKI, Marcin 96 III LO Olsztyn 33.17 283

PK KRZYŻAK, Mateusz 95 III LO Elbląg 30.20 376

Sztafeta 8 razy 25 metrów dowolnym

Szkoły Podstawowe (12 lat i mlodsi)

1. SP 10 Olsztyn 1:57.64

2. SP 2 Olsztyn 2:02.54

3. SP 4 Giżycko 1 2:09.45

4. SP 4 Ełk 1 2:22.32

5. SP 1 Olecko 1 2:52.51

Gimnazja (13-15 lat)

1. Gim 7 Olsztyn 1 1:39.39

2. Gim 1 Giżycko 1 2:00.61

3. Gim 4 Olsztyn 1 2:19.67

4. Gim 23 Olsztyn 1 2:24.92

5. Gim 4 Ełk 1 2:32.70

4 razy 50 metrów dowolnym

Szkoły Ponagimnazjalne (16 lat i starsi)

1. IV LO Olsztyn 1:44.54 461

2. ZS nr 2 Ełk 1:47.04 429

3. III LO Elbląg 1:53.17 363

4. II LO Giżycko 1:55.10 345

5. I LO Olsztyn 2:05.95 263

6. I LO Giżycko 2:08.14 250

PK III LO Olsztyn 1:56.57 332

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Drodzy czytelnicy!

Jeżeli chcielibyście Państwo wesprzeć naszą działalność, zachęcamy do dokonywania dobrowolnych wpłat na poniższe konto. Pozyskane środki przeznaczymy na dalszy rozwój portalu WAMA-SPORT.

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!

MAREK DABKUS
BANK BZ WBK
10 1090 2718 0000 0001 1932 1281

Wydawnictwa

Janusz Porycki

Sport Olsztyn 2013 Tom VI

Na 260 stronach autorzy przekazują dokonania sportowców naszego regionu w roku 2013. Publikacja prezentuje w sposób chronologiczny ich osiągnięcia na arenach województwa, kraju, Europy i świata.

Janusz Porycki

Panorama Sportu Warmii, Mazur i Powiśla 2013

Piąty tom swoistej encyklopedii sportu województwa warmińsko-mazurskiego. Autor zapoznajei przybliża Państwu dokonania sportowców regionu (wszystkich dyscyplin) w roku 2013.

Wspierają nas...

   

WAMA-SPORT Poleca