W III lidze już runda rewanżowa – Pewne zwycięstwa UWM i LZS Lubawa

Kategoria: Tenis stołowy

Rozpoczęła się rewanżowa runda rozgrywek o mistrzostwo III ligi w tenisie stołowym. Na wschodzie lider UWM Olsztyn podtrzymał zwycięska passę pokonując u siebie Mrągowię 12:6. Na Zachodzie w tygodniu Bałga Górowo Ilaweckie zremisowała z Warmia Lidzbark Warmiński 9:9, a poniedziałek (8 lutego) LZS Lubawa wygrał z rezerwami Dekorglassu Działdowo 12:6. Zachęcamy do przesyłania szczegółowych wyników.

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów kurzeta18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

MP w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Warszawa 2013 - Siłacze Kurzętnika nie schodzą z podium

W miniony weekend (16-17 marca) w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W Mistrzostwach udział wzięli zawodnicy KS "Zamek" Kurzętnik. Spisali się doskonale zdobywając pięć krążków –trzy srebrne i dwa brązowe. Kolejny spektakularny sukces sekcji siłaczy z Kurzętnika.

W wadze 52 kg juniorek do lat 23 srebrny medal wywalczyła Joanna Stankowska, która wycisnęła 40 kg.

W kategorii 83 kg juniorów do lat 23 wicemistrzem kraju został Mateusz Kierzenkowski, osiągając 195 kg. W tej samej kategorii trzecie miejsce zajął Przemysław Lubieniecki, który z wynikiem 177,5 kg zdobył również brąz w klasyfikacji juniorów do lat 20.

W kategorii 83 kg weteranów, srebrny medal wywalczył Daniel Cieplak z rezultatem 185 kg.

Swoją pomocą na zawodach zawodnikom służył utytułowany zawodnik Arkadiusz Kamiński.