III Półmaraton Niepodległości Węgorzewo 2013 – Rekordy trasy wszyscy uczcili przy grillu

Napisany

poniedziałek, 18 listopad 2013 12:02

Czytany

838 razy

III Półmaraton o Puchar Burmistrza w Węgorzewie z okazji Święta Niepodległości zgromadzil na starcie prawie setkę biegaczy, którzy spędzili dzień na sportowo z uśmiechem na ustach. Wszystko udało się doskonale, a dodatkową saatysfakcję sprawiły rekordowe osiągnięcia obojga zwycięzców: Beaty Pokrzywińskiej z Wydmin i Petrasa Pranckunasa z Wilna. O tym i innych przygodach tego sezonu rozmawiano przy wspólnym grillu.

III Półmaraton Niepodległości Węgorzewo 2013 – Rekordy trasy wszyscy uczcili przy grillu Fot. III Półmaraton Węgorzewo facebook

 

Większość uczestników stanowili oczywiście milośnicy biegania z Warmii i Mazur, a mamy ich przecież wielu. Miłymi akcentami stał się udział gości z Litwy, Podlasia i Mazowsza. Wprawdzie listopadowy termin nie gwarantuje pięknej pogody, ale jesnocześnie można go traktować jako zwieńczenie sezonu, z czego wielu skwapliwie skorzystało. Kolejna piękna impreza na Warmii i Mazurach, tylko sie cieszyć, że jest ich zoraz więcej.

Wyniki

Kobiety:

1.Pokrzywińska Beata  Biegam Bo Lubię Wydminy 01:38:08

2.Sobocińska Ewelina  Orzysz  01:39:48

3.Świderska Agata  Nisko 01:42:09

4.Cymek Sylwia  KS Łomżanie  01:44:32

5Rusinowicz Ewa Narew  01:46:08

6.Witkowska Agnieszka  Kętrzyn  01:49:35

7.Szyndralewicz Gabriela  Olsztyn  02:01:54

8.Świerczyńska Barbara  Szczytno  02:11:19

9.Nikonowicz Ewa Lipowo  02:12:48

w4.jpgw7.jpgw1.jpgw5.jpgw6.jpgw3.jpgw2.jpgw8.jpg

 

Mężczyźni:

1.Pranckunas Petras NA PAGAUK  Wilno - Litwa  01:21:12

2. Kaszkiel Paweł  Suwałki 01:21:22

3. Pałat Paweł  JW. 2568 Węgorzewo  01:26:21

4. Makowski Marek  Vęgoria Węgorzewo  01:26:29

5 Długosz Marek  Klub Biegacza Mrągowo  01:27:02

6. Witkowski Piotr  Kętrzyn  01:27:44

7. Soborski Grzegorz  JW. 2568 Węgorzewo  01:28:04

8. Obertowski Karol  JW. 2568 Węgorzewo  01:28:11

9. Lullis Kamil  Klub Biegacza Mrągowo  01:28:33

10. Kalinowski Krystian  JacekBiega Runnig Team  01:29:26

...........................................................................................

11. Pędzich Waldemar  Starostwo Powiatowe Ostrołęka  01:29:36

12. Pasikowski Mirosław PTR Dojlidy Białystok  01:30:20

13. Sadowski Marcin  Ostróda 01:30:38

14. Kotowicz Grzegorz  Więcki  01:32:04

15. Krzeszewski Grzegorz  ECM El-Hurt Elbląg 01:32:19

16. Łempicki Hubert  Kętrzyn  01:33:22

17. Chodakowski Marceli  Klub Biegacza Geotermia Kniejów/Poddębice  01:33:56

18. Siudej Marcin  Klub Biegacza Mrągowo  01:34:51

19. Jędrzejak Krzysztof  Lidzbark Warmiński 01:35:10

20. Bobrowski Adam  JW 1747 Suwałki  01:35:41

21. Habyk Damian  Giżycko 01:36:28

22. Grygo Krzysztof  KS Łomżanie  01:37:04

23. Domian Damian  JW 2131 Lipowiec  01:38:14

24. Mąka Sławomir KBOTOK Ostrołęka  01:38:55

25. Kosatko Janusz  Ulama Team Bemowo Piskie  01:39:49

26. Ruszewski Tomasz  JW 1747 Suwałki  01:40:16

27. Gwozdowicz Ryszard Olsztyn  01:40:20

28. Jurgielski Krzysztof JW 2568 Węgorzewo  01:40:36

29. Kuszpa Wojciech  Luz Grupa Mrągowo  01:40:44

30. Piłat Jerzy  BBL Wydminy  01:40:53

31. Wałach Janusz  Węgorzewo  01:41:03

32. Markiewicz Artur  Poddębice  01:41:38

33. Giczewski Paweł  JW 1747 Suwałki 01:42:11

34. Zubrycki Łukasz Vege Runners Węgorzewo  01:42:44

35. Wiśniewski Jacek  Kętrzyn  01:43:02

36. Szczepański Robert  Bliska Team Białystok  01:43:05

37. Kościński  Patryk  Pozezdrze 01:43:12

38. Pozdrawiam   Mariusz  Giełczyn Biega  01:43:21

39. Seget Edward  Vęgoria Węgorzewo  01:43:23

40. Lenart Miłosz Kętrzyn  01:44:07

41. Zapadka Stanisław  Mragowo  01:44:32

42. Kozłowski Karol  Giżycko 01:44:55

43. Pietrusiewicz Grzegorz  Węgorzewo  01:45:20

44. Zbrzeźny Cezary  Szczytno 01:45:42

45. Kuczkowski Ryszard  12tvi.PL  Kieźliny  01:45:50

46. Kuczkowski Jerzy  Ożarów Mazowiecki  01:46:21

47. Basaj Paweł  Suwałki  01:46:57

48. Dawidejt Dariusz  ATP Augustów  01:47:20

49.Modzelewski Krzysztof  Ostrołęka  01:47:21

50.Grudowski Tomasz AKB WTZ  Szczytno 01:47:49

51.Tomaszewski Tomasz  Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 01:48:14

52. Jackowski Andrzej  Czarnocin KS Łomżanie  01:49:00

53. Płaczek Artur  BBL Giżycko 01:49:22

54. Korolczuk Mariusz  PTR Dojlidy Białystok  01:49:25

55. Wielar Mateusz  Węgorzewo  01:49:28

56. Borkowski Sławomir  Kętrzyn 01:49:43

57. Wierzchołowski Karol Szczytno  01:50:23

58. Predenkiewivcz  Mariusz  JW 2568 węgorzewo  01:52:41

59. Matczak Artur  Węgorzewo  01:53:30

60. Kuszpa  Andrzej  Nadleśnictwo Szczytno  01:54:13

61. Pietrzyk Mariusz   JW 2568 Węgorzewo  01:54:39

62. Teliczan Patryk  JW 2568 Węgorzewo  01:54:58

63. Makowicz Wojciech  Nisko 01:55:09

64. Kryszyłowicz Jacek  AKB Szczytno 01:55:21

65. Grudzień Łukasz   Elbląg 01:55:28

66. Biegaj Artur  Giżycko  01:55:34

67. Baranowski Waldemar  Bambosz Szczytno 01:55:34

68. Cyrkier Rafał  Ostróda 01:55:53

69. Bekisz Piotr  Kętrzyn  01:56:28

70. Czyż Marek  JW 2568 Węgorzewo  01:56:49

71. Kojro Bartosz  AKB Nar VanY Szczytno 01:57:28

72. Majewski Marek  Olsztyn  01:58:30

73. Juchniewicz Jacek  Reszel 01:59:12

74. Arciszewski Tomasz  Szczytno 02:00:37

75. Balcerzak Krzysztof  Giżycko  02:01:39

76. Aleksandrowicz Wiktor  Oziersk ROSJA  02:01:54

77. Sowa Piotr  Węgorzewo  02:02:46

78. Giczewski Stanisław  Suwałki 02:04:46

79. Piotrowski Witold Vęgoria Węgorzewo  02:05:56

80. Skłodowski Tomasz  JW 2568 Węgorzewo  02:06:01

81. Andrzejewski Zdzisław  Reszel 02:06:14

82. Prokop Jacek  Gwardia Szczytno 02:06:22

83. Krupa Waldemar  Stawki 02:09:27

84. Zapadka Zygmunt AKB Szczytno 02:13:21

85. Trochimowicz Artur  AKB Szczytno - Gimnazjum Nr 1 02:13:21

86. Lachowicz Andrzej  Węgorzewo  02:13:22

w4.jpgw7.jpgw1.jpgw5.jpgw6.jpgw3.jpgw9.jpgw2.jpgw8.jpg

Kategoria +40 Kobiety:
1. Szyndralewicz Gabriela  Olsztyn 

Kategoria +40 Mężczyźni:

1. Pranckunas Petras NA PAGAUK  Wilno - Litwa 

2. Mąka Sławomir  KBOTOK Ostrołęka 

3. Gwozdowicz Ryszard Olsztyn 


Kategoria +50 Mężczyźni:

1. Makowski Marek  Vęgoria Węgorzewo 

2. Długosz Marek  Klub Biegacza Mrągowo 

3. Pędzich Waldemar  Starostwo Powiatowe Ostrołęka 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Drodzy czytelnicy!

Jeżeli chcielibyście Państwo wesprzeć naszą działalność, zachęcamy do dokonywania dobrowolnych wpłat na poniższe konto. Pozyskane środki przeznaczymy na dalszy rozwój portalu WAMA-SPORT.

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!

MAREK DABKUS
BANK BZ WBK
10 1090 2718 0000 0001 1932 1281

Wydawnictwa

Janusz Porycki

Sport Olsztyn 2013 Tom VI

Na 260 stronach autorzy przekazują dokonania sportowców naszego regionu w roku 2013. Publikacja prezentuje w sposób chronologiczny ich osiągnięcia na arenach województwa, kraju, Europy i świata.

Janusz Porycki

Panorama Sportu Warmii, Mazur i Powiśla 2013

Piąty tom swoistej encyklopedii sportu województwa warmińsko-mazurskiego. Autor zapoznajei przybliża Państwu dokonania sportowców regionu (wszystkich dyscyplin) w roku 2013.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Wspierają nas...

   

WAMA-SPORT Poleca