W Rybnie dwa turnieje w jednym dniu – Puchar Wójta dla Sokoła Lubawa, ligę szkolną wygrali gospodarze

Fot. fj/nasze miasto kętrzyn (ilustracja)

W Rybnie odbyły się w sobotę (13 kwietnia) dwie imprezy zapaśnicze: Puchar Wójta w kategorii Kadetów i Młodzieżowa Liga Szkolna z udziałem młodzików. Niektórzy startowali w dwóch turniejach, co przed zawodami rangi krajowej z pewnością pomoże w osiągnięciu optymalnej formy. W rywalizacji kadetów w klasyfikacji zespołowej zwyciężyli zapaśnicy Sokoła Lubawa, w lidze triumfowali gospodarze - GSZS Rybno.

Indywidualnie na najwyższym stopniu podium stawali reprezentanci: Warmii Lidzbark Warmiński, Sokoła Lubawa, Budowlanych Olsztyn, GSZS Rybno, Orlika Nawiady, Olimpu Kętrzyn, Orła Karolewo. Do zwycięstwa drużynowego sekcji z Rybna przyczyniły się przede wszystkim dziewczęta, które z wyjątkiem jednego wyjątku wygrały wszystkie kategorie wagowej.

Puchar Wójta Gminy Rybno (kadet)

Waga 48 kg

1 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

2 Sebastian Kowalkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

3 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 52 kg

1 Igor Ewertowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

2 Karol Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Maciej Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 58 kg

1 Jerzy Wachniewski-Zapała KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

2 Cyprian Kowalik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

3 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 80 kg

1 Szymon Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Szymon Ptak GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

Waga 90 kg

1 Kamil Giers LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2003

2 Konrad Łazarczyk GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

Klasyfikacja drużynowa

1 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 23

2 GSZS RYBNO (Rybno) 18

3 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 13

4 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 12

5-6 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 7

5-6 LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 7

51604595 2339592119407650 8724951312766074880 n

Młodzieżowa Wojewódzka Liga Zapaśnicza (młodzik)

Chłopcy

Waga 34 kg

1 Kacper Golonka KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

2 Bernard Kaszyński LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2008

3 Jarosław Hładaniuk KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

Waga 38 kg

1 Marcel Kłos UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2007

2 Bartosz Sobolewski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Dawid Malej LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 41 kg

1 Kamil Bojarowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

2 Adam Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

3 Mikołaj Andrzejczyk UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

3 Tomasz Sawoniuk LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

5 Franciszek Przybysz KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

5 Kacper Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2008

7 Oliwier Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

Waga 44 kg

1 Łukasz Hejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Łukasz Łukasik UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

3 Daniel Tęcza UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2006

3 Kacper Koczergo GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

5 Denis Shepetun MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

5 Mateusz Ornowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

7 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

8-9 Dawid Brzozowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

8-9 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 48 kg

1 Maciej Szmyd GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

2 Piotr Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

3 Marcel Maksymow LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

3 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

5 Jakub Sosnowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

5 Kacper Kuchalski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 52 kg

1 Teodor Sadowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Sebastian Kowalkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

3 Albert Kaszyński LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2005

3 Kacper Bartwicki GSZS RYBNO (Rybno) 2005

5 Oskar Pupkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

5 Ignacy Płoski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Waga 57 kg

1 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

2 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Karol Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Miłosz Ziółkowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2005

5 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

5 Kacper Parszuta LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

7-8 Maciej Krysiak LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2004

7-8 Jakub Podgórniak MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 62 kg

1 Cyprian Kowalik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

2 Dominik Bednarczyk LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2004

3 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Łukasz Rychliński UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2005

5 Michał Korżyński MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

5 Wiktor Ruszyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 68 kg

1 Mateusz Szczepański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

2 Maciej Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 75 kg

1 Szymon Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Dawid Panuś LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

3 Szymon Ptak GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

3 Tadeusz Wrona KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

5 Jakub Bilkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 85 kg

1 Konrad Łazarczyk GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

2 Wojciech Pupkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

3 Kamil Nowak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

52320304 2339593989407463 7225279776750043136 n

Dziewczęta

Waga 39 kg

1 Alicja Lenckowska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 42 kg

1 Klaudia Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

2 Wiktoria Kryspin LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2006

Waga 46 kg

1 Monika Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

2 Emilia Krajewska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 50 kg

1 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

2 Weronika Rucińska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Julia Jankowska LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 2006

Waga 54 kg

1 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Amelia Chyrzyńska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Wiktoria Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 58 kg

1 Marta Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Anna Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Wiktoria Trawińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 62 kg

1 Maja Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Waga 66 kg

1 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Monika Romanowska LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

Klasyfikacja drużynowa

1 GSZS RYBNO (Rybno) 115

2 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 80

3 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 61

4 LUKS ORLIK Nawiady (Piecki) 34

5 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 31

6 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 28

7 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 24

8 LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn