II Puchar Polski Kadetów (styl wolny) Komorniki 2019 – Bracia Wesołowscy na podium: złoto Sebastian, brąz Piotr

Fot. ks budowlani olsztyn facebook

W Komornikach odbył się w weekend (6/7 kwietnia) II Puchar Polski kadetów i kadetek w zapasach w stylu wolnym. Świetnie wypadli reprezentanci Budowlanych Olsztyn. Sebastian Wesołowski zdobył złoty medal w kategorii 60 kg, natomiast Piotr Wesolowski wywalczył brąz w wadze 71 kg. Piąty był Dwid Kapuściński (Warmia Lidzbark Warmia Lidzbark Warmiński), również piąta Ewa Rożentalska (GSZS Rybno) w kat. 65 kg.

Kadeci

Waga 55 kg

1 Michał Szuster ZKS (Koszalin) 2004

2 Szymon Chmielewski LKS ISKRA (Spiczyn) 2003

3 Dawid Gunter KS SHARK (Łódź) 2003

3 Bartosz Ochroński HUSARIA FIGHT TEAM (Kozielice) 2004

.........................................

11 Igor Ewertowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

13 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

21 Tomasz Czoków UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2003

22-23 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

56644872 2530296146985257 1631569754042925056 n

Waga 60 kg

1 Sebastian Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

2 Wiktor Kudyba ZKS STAL (Rzeszów) 2004

3 Dominik Wróbel AKS (Białogard) 2003

3 Igor Szucki MLUKS (Karlino) 2004

.....................................

15 Cyprian Kowalik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

24-26 Szymon Kaczorek LUKS OŁÓW (Ryn) 2002

24-26 Jerzy Wachniewski-Zapała KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

Waga 65 kg

1 Sebastian Tworek UKS MASTER (Łódź) 2002

2 Olgierd Gąsior LKS ISKRA (Spiczyn) 2002

3 Nikodem Skrzyński AKS (Białogard) 2002

3 Oskar Slizewski KS BLOCZEK TEAM (Pelplin) 2003

....................................

5 Dawid Kapuściński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

15 Jakub Walczyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

19 Damian Wojtkowski UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2002

27 Franciszek Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

Waga 71 kg

1 Artur Gibasiewicz LKS CERAMIK (Krotoszyn) 2002

2 Kacper Stypka CSiR (Dąbrowa Górnicza) 2002

3 Piotr Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

3 Bartosz Kaźmierczak LKS CERAMIK (Krotoszyn) 2003

56587547 2530296203651918 4012488688511483904 n

Klasyfikacja drużynowa

1 LKS CERAMIK (Krotoszyn) 18

2 ZKS STAL (Rzeszów) 16

3 AKS (Białogard) 15

...............................

6-9 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 10

33-36 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2

41-60 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 0

41-60 LUKS OŁÓW (Ryn) 0

41-60 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 0

Klasyfikacja województw

1 zachodniopomorskie 43

2 lubelskie 38

3 wielkopolskie 27

4 mazowieckie 25

5 łódzkie 21

6 dolnośląskie 17

7 podkarpackie 16

8 pomorskie 13

9-10 śląskie 12

9-10 warmińsko-mazurskie 12

11 podlaskie 8

12 świętokrzyskie 6

13-14 kujawsko-pomorskie 4

13-14 opolskie 4

15 małopolskie 0

we3

Kadetki

Waga 57 kg

1 Julia Nowicka AKS (Białogard) 2003

2 Oliwia Dąbrowska AKS (Białogard) 2004

3 Agata Kazimierczak KS BLOCZEK TEAM (Pelplin) 2002

3 Klaudia Kudelska WLKS Nowe Iganie (Siedlce) 2003

.........................

20-21 Marta Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 65 kg

1 Zofia Polowczyk ULKS TĘCZA (Środa Wielkopolska) 2002

2 Amelia Kuraszewska HUSARIA FIGHT TEAM (Kozielice) 2002

3 Patrycja Cuber ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 2004

3 Daniela Tkachuk MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2003

..............................

5 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Klasyfikacja drużynowa

1 ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)   20

2 AKS (Białogard)   17

3 MKS CEMENT-GRYF (Chełm)   16

.................................

28-36 GSZS RYBNO (Rybno) 2

Klasyfikacja województw

1-2 śląskie 38

1-2 zachodniopomorskie 38

3 lubelskie 34

4 łódzkie 23

5-6 wielkopolskie 18

5-6 świętokrzyskie 18

7 lubuskie 17

8 mazowieckie 11

9 kujawsko-pomorskie 10

10 podlaskie 7

11 pomorskie 6

12 dolnośląskie 5

13 podkarpackie 4

14 warmińsko-mazurskie 2

15 opolskie 1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn