XXXII Memoriał T. Jaworskiego i W. Tańczyna Elbląg 2018 – Jak zwykle dużo talentów, czekamy co z nich wyrośnie

Fot. olimpia elbląg facebook (ilustracja)

Prawie 100 zawodników z 13 klubów wzięło udział w Elblągu w XXXII Memoriale T. Jaworskiego i W. Tańczyna. Rywalizacja przebiegała w kat. młodzik, walczyli również najmłodsi w turnieju minizapasów. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Cartusia Kartuzy przed Warmia Lidzbark Warmiński i gospodarzami – Olimpia Elbląg.

Reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego odnieśli pięć zwycięstw. W grupie młodzików wygrali: Kacper Wróblewski (Olimpia Elbląg) – 44 kg, Miłosz Ziółkowski (Budowlani Olsztyn) – 48 kg, Dawid Panuś (LUKS Marcinkowo) – 68 kg. W minizapach na najwyższym stopniu podium stanęli: Gabriel Kowalski (Olimpia Elbląg) – 29 kg i Piotr Boksa (Warmia Lidzbark Warmiński) – 38 kg.

Wyniki

Młodzicy

Waga 35 kg

3 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 38 kg

8 Adam Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

9 Piotr Siemiona ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

Waga 41 kg

2 Maximilian McGowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006 10

3 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007 3

5 Dawid Brzozowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007 0

5 Łukasz Hejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007 12

Waga 44 kg

1 Kacper Wróblewski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2005

2 Kacper Rogożyński MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2005

3 Jakub Sosnowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

5 Kacper Kuchalski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

7 Krzysztof Adamkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 48 kg

1 Miłosz Ziółkowski KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2005

2 Piotr Jaczun KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2006

3 Ignacy Płoski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Waga 52 kg

2 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Jakub Podgórniak MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 57 kg

3 Wiktor Ruszyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Michał Korżyński MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Waga 68 kg

1 Dawid Panuś LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

2 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Jakub Bilkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Mateusz Szczepański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

5 Konrad Ponczkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 75 kg

2 Kamil Nowak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

Mini zapasy

Waga 29 kg

3 Hubert Borawski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2010

Waga 30 kg

1 Gabriel Kowalski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2009

3 Piotr Michalik LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

Waga 31 kg

3 Marcel Aftanas KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2010

Waga 32 kg

3 Aleksander Mc Gowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2009

3 Aleksander Jarocewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

Waga 35 kg

2 Kacper Golonka KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 2008

Waga 38 kg

1 Piotr Boksa LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

3 Jędrzej Kuczek ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2010

Waga 41 kg

3 Oliwier Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

3 Franek Borycki ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2009

Waga 45 kg

3 Grzegorz Stasiuk LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2010

3 Antoni Kolankiewicz LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2008

5 Aleksander Braczkowski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2010

Waga 55 kg

2 Ksawier Skol LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2008

3 Jan Szyszko ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2008

5 Paweł Rynkowski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2009

Dziewczęta

Waga 36 kg

3 Hanna Wachniewski-Zapała ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2009

Klasyfikacja drużynowa

1 GKS CARTUSIA (Kartuzy) 72

2 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 61

3 ZKS OLIMPIA (Elbląg) 57

4-5 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 49

4-5 FUNDACJA MORENA (Żukowo) 49

6 ZKS GRANICA (Gdańsk) 44

7 LKS ŻUŁAWY (Nowy Dwór Gdański) 29

8 MTS (Kwidzyn) 27

9 KS BUDOWLANI OLSZTYN (Olsztyn) 24

10-11 ACHILLES (Kolbudy) 23

10-11 LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 23

12 UKS AJAS przy S.P.16 (Gdańsk - Orunia) 21

13 UAKS PODLASIE (Białystok) 14

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn