Igrzyska Dzieci Morąg 2019 – Godkowo (chłopcy) i Płoskinia (dziewczęta) czyli bez niespodzianek

Fot. sport.morąg facebook

W Morągu 9 grudnia odbył się Finał Wojewódzki W-M SZS w unihokeju dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi). Rywalizacja nie przyniosła większych sensacji. W konkurencji chłopców triumfowali uczniowie SP Godkowo przed SP Płoskinia i ZSP Orzysz. Wśród dziewcząt najlepsze okazały reprezentantki SP Płoskinia, pokonując w finale SP Żabi Róg 2:1. Brąz zdobyły zawodniczki ZSP Orzysz.

Chłopcy

SP Płoskinia – SP Żabi Róg 4:0

SP Godkowo – SP Młynary 4:1

SP Płoskinia – ZSP Orzysz 1:1

SP Młynary - SP Żabi Róg 1:4

SP Godkowo - ZSP Orzysz 4:1

SP Młynary - SP Płoskinia 05

SP Godkowo - SP Żabi Róg 6:0

ZSP Orzysz - SP Młynary 5:0 (walkower)

SP Płoskinia - SP Godkowo 2:2

SP Żabi Róg - ZSP Orzysz 4:6

Klasyfikacja końcowa

1 Szkoła Podstawowa w Godkowie 4 10 16:4

2 Szkoła Podstawowa w Płoskini 4 8 12:3

3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu 4 7 13:9

4 Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu 4 3 8:17

5 Szkoła Podstawowa w Młynarach 4 0 2:18

Skład mistrzów: Mateusz Anuciński, Filip Barszcz, Szymon Blach, Paweł Bogdański, Alan Czarnecki, Kacpetr Jarosiewicz, Filip Kowalczyk, Igor Krynicz, Maksymilian Mindza, Kacper Przybysz, Fabian Słowikowski, Karol Świstak, opiekun Michał Dutkiewicz

78611686 2625038537724405 613097295784706048 o

Dziewczęta

Grupa A

SP Brzozie Lubawskie – SP Żabi Róg 0:5

SP Brzozie Lubawskie – ZSP Orzysz 2:5

SP Żabi Róg - ZSP Orzysz 5:3

Kolejność

1 SP Żabi Róg 2 6 10:3

2 ZSP Orzysz 2 3 8:7

3 SP Brzozie Lubawskie 2 0 2:10

Grupa B

SP Płoskinia – SP 1 Morąg 9:0

SP Godkowo - SP Godkowo 7:0

SP Godkowo - SP Płoskinia 1:1

Tabela

1 SP Ploskinia 2 4 10:1

2 SP Godkowo 2 4 8:1

3 SP 1 Morąg 2 0 0:1

Półfinały

SP Godkowo - SP Żabi Róg 2:4

ZSP Orzysz - SP Płoskinia 02

o 5 miejsce

SP Brzozie Lubawskie - SP 1 Morąg 5:0

o 3 miejsce

SP Godkowo - ZSP Orzysz 1:6

o 1 miejsce

SP Żabi Róg - SP Płoskinia 0:1

Klasyfikacja końcowa

1 Szkoła Podstawowa w Płoskini

2 Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu

3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

4 Szkoła Podstawowa w Godkowie

5 Szkoła Podstawowa w Bezoziu Lubawskim

6 Szkoła Podstawowa nr 1 w Morągu

Skład mistrzyń: Zuzanna Buczyńska, Jagoda Greń, Marcelina Hnatyszyn, Aleksandra Hrybek, Julia Kaspruk, Julia Kasprzak, Marta Komorowska, Weronika Kościuk, Anna Nisiewicz, Martyna Rycko, Matcelina Szwanka, opiekun Marek Rarok

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn