Ligi Pomorskie Młodziczek i Młodzików 2019/20 – Płoskinia i Godkowo w grze

Fot. IKS Wilki Godkowo facebook

W miniony weekend (7/8 grudnia) w miejscowości Tuchomie odbyły się pierwsze turnieje w ligach pomorskich młodziczek i młodzików w unihokeju. W rywalizacji, które stanowią eliminacje do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej startują zespoły z Warmii i Mazur: Dragons Płoskinia (dziewczęta) i Wilki Godkowo (chłopcy) – dwa zespoły. Po pierwszym turnieju młodziczki z Płoskini są na trzecim, a młodzicy z Godkowa na drugim miejscu.

Przed nami podobny turniej rewanżowy. Po podliczeniu punktów po cztery najlepsze drużyny zagrają w finałach A o awans do imprezy głównej - Mistrzostw Polski.

79385218 441439429874224 2865017364259274752 o

Młodzicy

ULKS Prometeusz Tuchomie – Europejczyk 2 Gdańsk 10-0

Olimpia Osowa – Wilki 2 Godkowo 5-0

Wilki 1 Godkowo – Aligator Gdynia 0-0

Europejczyk 1 Gdańsk – Europejczyk 2 Gdańsk 8-0

ULKS Prometeusz Tuchomie – Aligator Gdynia 6-0

Olimpia Osowa – Wilki 1 Godkowo 1-1

Europejczyk 1 Gdańsk – Wilki 2 Godkowo 5-0

Europejczyk 2 Gdańsk – Aligator Gdynia 0-2

ILKS Prometeusz Tuchomie – Olimpia Osowa 2-1

Europejczyk 1 Gdańsk – Aligator Gdynia 7-1

Wilki 2 Godkowo – Wilki I Godkowo 1-7

Europejczyk 2 Gdańsk – Olimpia Osowa 0-8

Europejczyk 1 Gdańsk – Wilki I Godkowo 2-3

Aligator Gdynia – Olimpia Osowa 0-2

Wilki 2 Godkowo – ULKS Prometeusz Tuchomie 1-3

Europejczyk 1 Gdańsk – Olimpia Osowa 2-1

Wilki 1 Godkowo – ULKS Prometeusz Tuchomie 4-1

Wilki 2 Godkowo – Europejczyk 2 Gdańsk 1-1

Europejczyk 1 Gdańsk – ULKS Prometeusz Tuchomie 1-2

Wilki 1 Godkowo - Europejczyk 2 Gdańsk 9-0

Aligator Gdynia – Wilki 2 Godkowo 0-4

79121377 441439539874213 4612068794502742016 o

Tabela

1 ULKS „Prometeusz” Tuchomie 15 24-7

2 „Wilki”1 Godkowo 14 24-5

3 Europejczyk 1 Gdańsk 12 25-7

4 Olimpia Osowa 10 18-5

5 Wilki 2 Godkowo 4 7-21

6 Aligator Gdynia 4 3-19

7 Europejczyk Gdańsk 2 1 1-38

78601785 2622527821308810 5399103224869289984 n

Młodziczki

Olimpia 1 Osowa - ULKS „Prometeusz” Tuchomie 7-1

Olimpia 2 Osowa - „Feniks” Kramarzyny/ „Spartakus” Sicienko 0-3

Olimpia 3 Osowa - Dragons Płoskinia 0-6

ULKS „Prometeusz” Tuchomie – Olimpia 2 Osowa 1-5

„Feniks” Kramarzyny/ „Spartakus”Sicienko – Olimpia 3 Osowa 3 9-0

Olimpia 1 Osowa - Olimpia 2 Osowa 4-0

7 Dragons Płoskinia - ULKS „Prometeusz” Tuchomie 2-1

8 Olimpia 3 Osowa - Olimpia 1 Osowa 0-7

9 Dragons Płoskinia - Olimpia 2 Osowa 1-0

10 ULKS „Prometeusz” Tuchomie - „Feniks” Kramarzyny/ „Spartakus” Sicienko 2-9

11 Olimpia 1 Osowa - Dragons Płoskinia 1-0

12 Olimpia 2 Osowa - Olimpia 3 Osowa 4-1

13 Kramarzyny - Olimpia 1 Osowa 4-1

14 Olimpia 3 Osowa - ULKS „Prometeusz” Tuchomie 2-3

15 Dragons Płoskinia - „Feniks” Kramarzyny/ „Spartakus” Sicienko 1-1

Tabela

1 „Feniks” Kramarzyny „Spartakus” Sicienko 13 26-4

2 Olimpia 1 Osowa 12 20-5

3 Dragons Płoskinia 10 10-3

4 Olimpia 2 Osowa 6 9-10

5 ULKS „Prometeusz” Tuchomie 3 8-25

6 Olimpia 3 Osowa 3 0 3-29

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn