MP Dzieci (2007 r) Łochów 2019 – Złoci chłopcy z Godkowa, srebrne dziewczęta z Płoskini

Fot. uks wilki godkowo facebook

W miniony weekend (15/16 czerwca) Łochowie odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci w Unihokeju. Piękny sukces odnieśli chłopcy z UKS Wilki Godkowo zdobywając złoty medal i tytuł mistrzów kraju. Podopieczni Michała Dutkiewicza w finale gospodarzy 2:0. Dziewczęta z KS Dragons Płoskinia sięgnęły po srebrne krążki. W finałowym spotkaniu minimalnie przegrały z Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 1:2.

Nagrody indywidualne otrzymali:Maja Madryk i Zuzanna Buczyńska (KS Dragons Płoskinia) oraz Mateusz Amuciński i Alan Czarnecki (UKS Wilki Godkowo)

Obsada była liczna i mocna. Obie drużyny medalistów z województwa warmińsko-mazurskiego zachowały do końca koncentrację i potrafiły awansować do decydujących rozgrywek. W obu miejscowościach unihokej rozwija się od lat i medale zdobyte w Łochowie są kontynuacją poprzednich sukcesów. W MP startowała w obu turniejach Jedynka Orzysz, ale odpadła w fazie play off.

Chłopcy

Grupa A

UKS Bankówka Zielonka - UKS Refleks Gorzyce Wielkie 7:0

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - SP 175 Warszawa 3:3

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Bankówka Zielonka 4:5

SP 175 Warszawa - UKS Refleks Gorzyce Wielkie 4:0

UKS Bankówka Zielonka - SP 175 Warszawa 1:1

UKS Refleks Gorzyce Wielkie - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 0:5

Kolejność

1 UKS Bankówka Zielonka

2 SP 175 Warszawa

3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańs

4 UKS Refleks Gorzyce Wielkie

Grupa B

MUKS Zielonka - UKS Europejczyk Gdańsk 0:2

Floorball Gorzów Wielkopolski B3 UKS Jedynka Orzysz 0:2

UKS Jedynka Orzysz - MUKS Zielonka 2:1

UKS Wilki Godkowo- Floorball Gorzów Wielkopolski 1:0

MUKS Zielonka - UKS Wilki Godkowo 0:1

UKS Europejczyk Gdańsk - UKS Jedynka Orzysz 3:2

UKS Wilki Godkowo - UKS Europejczyk Gdańsk 7:1

Floorball Gorzów Wielkopolski- MUKS Zielonka 1:2

UKS Europejczyk Gdańsk - Floorball Gorzów Wielkopolski 2:0

UKS Jedynka Orzysz - UKS Wilki Godkowo 2:3

Kolejność

1 UKS Wilki Godkowo

2 UKS Europejczyk Gdańsk

3 UKS Jedynka Orzysz

4 MUKS Zielonka

5 Floorball Gorzów Wielkopolski

Grupa C

SP 3 Trzebinia - SP Święcice 0:4

SP Kołaczkowo - Śródmieście Bydgoszcz 5:2

Śródmieście Bydgoszcz - SP Święcice 0:0

SP Kołaczkowo - SP 3 Trzebinia 2:3

SP 3 Trzebinia - Śródmieście Bydgoszcz 2:0

SP Święcice C1 - Kołaczkowo 4:1

Kolejność

1 SP Święcice

2 SP 3 Trzebinia

3 Kołaczkowo

4 Śródmieście Bydgoszcz

Grupa D

ULKS Józefina - UKS Fenomen Babimost 2:2

SP Chudek - UKS Salezjanie Poznań 2:5

SP Chudek - UKS Fenomen Babimost 2:2

UKS Salezjanie Poznań - ULKS Józefina 1:5

ULKS Józefina - SP Chudek 2:2

UKS Fenomen Babimost - UKS Salezjanie Poznań 2:2

Kolejność

1 ULKS Józefina

2 UKS Salezjanie Poznań

3 UKS Fenomen Babimost

4 SP Chudek

Grupa E

SP 5 Garwolin - UKS Chynów Zielona Góra 0:2

UKS Kopla Paczkowo - Olimpia Łochów 2:1

UKS Chynów Zielona Góra - Olimpia Łochów 1:2

SP 5 Garwolin - UKS Kopla Paczkowo 3:0

Olimpia Łochów - SP 5 Garwolin 3:3

UKS Kopla Paczkowo - UKS Chynów Zielona Góra 0:3

Kolejność

1 UKS Chynów Zielona Góra

2 SP Garwolin

3 Olimpia Łochów

4 UKS Kopla Paczkowo

Play off

I runda

UKS Bankówka Zielonka - SP Kołaczkowo 0:2

SP Garwolin - UKS Salezjanie Poznań 0:5

UKS Europejczyk Gdańsk - UKS Fenomen Babimost 1:0 k

SP Święcice- Olimpia Łochów 1:3

UKS Chynów Zielona Góra - MUKS Zielonka 4:1

UKS Wilki Godkowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4:1

ULKS Józefina - UKS Jedynka Orzysz 4:2

SP 175 Warszawa - SP 3 Trzebinia 3:0

Ćwierćfinały

SP Kołaczkowo - UKS Salezjanie Poznań 4:1

UKS Europejczyk Gdańsk - Olimpia Łochów 2:6

UKS Chynów Zielona Góra - UKS Wilki Godkowo 2:3

ULKS Józefina - SP 175 Warszawa 3:1

Półfinały

Olimpia Łochów - SP Kołaczkowo 2:1 k

UKS Wilki Godkowo - ULKS Józefina 4:1

o 3 miejsce

ULKS Józefina - SP Kołaczkowo 3:0

Finał

Olimpia Łochów - UKS Wilki Godkowo 0:2

Dziewczęta

Grupa A

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - KS Dragons Płoskinia 1:5

KS Dziki Gęsi Zielonka - SP Święcice 0:1

KS Dragons Płoskinia - KS Dziki Gęsi Zielonka 4:0

Jedynka Orzysz - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 1:0

Jedynka Orzysz - SP Święcice 2:2

KS Dziki Gęsi Zielonka - Jedynka Orzysz 1:2

SP Święcice - KS Dragons Płoskinia 0:6

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - KS Dziki Gęsi Zielonka 3:0

SP Święcice - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 1:4

KS Dragons Płoskinia - Jedynka Orzysz 2:1

Kolejność

1 KS Dragons Płoskinia

2 Jedynka Orzysz

3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

4 SP Święcice

5 KS Dziki Gęsi Zielonka

Grupa B

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - UKS Młode Wilki Zabrodzie 1:0

UKS Kopla Paczkowo - SP 175 Warszawa 0:2

SP 175 Warszawa - SP Chudek 4:0

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Kopla Paczkowo 6:0

SP Chudek - UKS Młode Wilki Zabrodzie 2:7

UKS Kopla Paczkowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 0:7

SP 175 Warszawa - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 1:1

SP Chudek - UKS Kopla Paczkowo 1:2

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - SP Chudek 8:0

UKS Młode Wilki Zabrodzie - SP 175 Warszawa 6:0

Kolejność

1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I

2 UKS Młode Wilki Zabrodzie

3 SP 175 Warszawa

4 UKS Kopla Paczkowo

5 SP Chudek

Play off

Ćwierćfinały

Jedynka Orzysz - SP 175 Warszawa 1:2

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - UKS Młode Wilki Zabrodzie 1:5

KS Dragons Płoskinia - Dzikie Gęsi Zielonka 3:0

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - SP Święcice 4:2

Półfinały

SP 175 Warszawa - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 0:5

KS Dragons Płoskinia - UKS Młode Wilki Zabrodzie 2:0

o 3 miejsce

SP 175 Warszawa - UKS Młode Wilki Zabrodzie 1:4

Finał

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - KS Dragons Płoskinia 2:1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn