Finał A MP Młodziczek Mrzeżyno 2019 - LUKS Nolet Żabi Róg z brązowym medalem

W miejscowości Mrzeżyno odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Młodziczek w unihokeju. Doskonale spisały się zawodniczki LUKS Nolet Żabi Róg, które zdobyły brązowy medal. Fazę eliminacyjną przeszły bez problemu. W półfinale prowadząc 2:0 przegrały 2:3 z Dzikimi Gęsiami Zielonka (złote medalistki). Nie załamały się i w spotkaniu o brąz wygrały 3:2 z Floorball Club Banino.

Unihokej jest szczególnie popularny w mniejszych ośrodkach i Żabi Róg jest tego najlepszym przykladem. Dziewczęta zaprezentowały się znakomicie i przyniosły swym kibicom wiele radości. Katarzyna Fecowicz zajęła drugie miejsce w tzw. punktacji kanadyjskiej zdobywając 12 bramek (nie zanotowała asysty).