MP Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych 2019 – Orzysz i Żabi Róg w drugim szeregu

Fot nolet żabi róg facebook (ilustracja)

W miniony weekend (18/19 maja) zakończyły się krajowe rozgrywki w unihokeju w kategoriach: juniorka młodsza i junior młodszy. Zespoły z województwa warmińsko-mazurskiego nie zdołały zakwalifikować się do finałów A, znalazły się więc poza czołową szóstką. Ostatecznie dziewczęta UKS Jedynka Orzysz w finale B zajęły drugie, a LUKS Nolet Żabi Róg trzecie miejsce. Chłopcy z Orzysza „wylądowali” na drugiej pozycji, a więc ósmej w całych rozgrywkach.

Juniorki młodsze Finał B

Wyniki

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Żabi Róg 6 : 4 (2:1 3:2 1:1)

UKS Jedynka Orzysz - UKS Orlęta Warszawa 12 : 2 (3:0 , 4:2, 4:0)

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Jedynka Orzysz 7 : 0 (2:0 , 3:0, 1:0)

LUKS Nolet Żabi Róg - UKS Orlęta Warszawa 5 : 1 (2:0 , 3:1, 0)

UKS Orlęta Warszawa - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 0 : 10 (0:3 , 0:3, 0:4)

LUKS Nolet Żabi Róg - UKS Jedynka Orzysz 1 : 2 (0:0 , 1:1, 0:1) ]

Tabela

1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 9 23 - 4

2 UKS Jedynka Orzysz 3 6 14 - 10

3 LUKS Nolet Żabi Róg 3 3 10 - 9

4 UKS Orlęta Warszawa 3 0 3 - 27

Statystyki indywidualne punkty (bramki i asysty)

Gabriela Prasał Jedynka Orzysz 7 4 3

Wiktoria Chamot Nolet Żabi Róg 7 5 2

Martyna Jażdżewska Jedynka Orzysz 6 5 1

Amelia Wielowiejska Jedynka Orzysz 3 2 1

Wiktoria Kulas Jedynka Orzysz 2 1 1

Oliwia Juzak Nolet Żabi Róg 2 2 0

Nikola Raszczyk Nolet Żabi Róg 2 1 1

Julia Filipowicz Jedynka Orzysz 1 0 1

Wiktoria Bukowska Nolet Żabi Róg 1 1 0

Zuzanna Sienkiewicz Nolet Żabi Róg 1 0 1

Kinga Lipińska Jedynka Orzysz 1 0 1

Wiktoria Gwiazdowska Jedynka Orzysz 1 1 0

Aleksandra Borkowska Jedynka Orzysz 1 1 0

Zuzanna Letkiman Nolet Żabi Róg 1 1 0

Kolejność w finale A

1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

2 Dzikie Gęsi Zielonka

3 MLUKS Jedynka Trzebiatów

4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

5 UKS Junior Kębłowo

6 MMKS Podhale Nowy Targ

Juniorzy młodsi Finał B

Wyniki

UKS Pancerni Żurawica - UKS Jedynka Orzysz 1 : 8 (1:1 , 0:4, 0:3)

TKKF Jadberg Pionier Tychy- Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 : 4 (2:1 , 1:2, 0:1)

UKS Pancerni Żurawica - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 : 6 (1:0 , 0:2, 1:4)

TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Jedynka Orzysz 1 : 6 (0:4 , 0:2, 1:0)

UKS Pancerni Żurawica - TKKF Jadberg Pionier Tychy 3 : 2 (2:1 , 1:0, 0:1)

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Jedynka Orzysz 2 : 1 (0:0 , 1:0, 1:1)

Tabela

1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 9 12 - 6

2 UKS Jedynka Orzysz 3 6 15 - 4

3 UKS Pancerni Żurawica 3 3 6 - 16

4 TKKF Jadberg Pionier Tychy 3 0 6 - 13

Kolejność w finale A

1 SKS Olimpia Łochów

2 UKS Bankówka Zielonka

3 UKS Absolwent Siedlec

4 UKS Fenomen Babimost

5 TLU Kala-Izolacje Toruń

6 UKS Błyskawica Niechanowo

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn