Półfinał MP Juniorów Młodszych Orzysz 2019 – Jedynka i Dragons niestety za burtą

Fot. nadesłane

W Orzyszu odbył się półfinałowy turniej Mistrzostw Polski juniorów młodszych w unihokeju. Wystąpiło sześć zespołów, z których trzy czołowe otrzymały przepustki do gry o medale. Gospodarze , zawodnicy UKS Jedynka Orzysz odnieśli dwa zwycięstwa, ale wystarczyło to do zajęcia czwartej pozycji. Nie zdołał też wywalczyć awansu drugi nasz reprezentant KS Dragons Płoskinia – piąte miejsce

Wyniki

UKS Absolwent Siedlec - UKS Błyskawica Niechanowo 5 : 2 (1:0, 2:0, 2:2)

UKS Jedynka Orzysz - KS Dragons Płoskinia 7 : 3 (2:0, 2:3, 3:0)

UKS Bankówka Zielonka - UKS Pancerni Żurawica 7 : 3 (3:0, 1:1, 3:2)

UKS Jedynka Orzysz - UKS Absolwent Siedlec 2 : 4 (1:1, 0:2, 1:1)

UKS Pancerni Żurawica - UKS Błyskawica Niechanowo 2 : 10 (1:3, 0:4, 1:3)

KS Dragons Płoskinia - UKS Bankówka Zielonka 5 : 10 (0:1, 2:5, 3:4)

UKS Pancerni Żurawica - UKS Jedynka Orzysz 1 : 4 (0:1, 0:1, 1:2)

KS Dragons Płoskinia - UKS Absolwent Siedlec 0 : 8 (0:5, 0:1, 0:2)

UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Niechanowo 5 : 5 (1:2, 3:2, 1:1)

KS Dragons Płoskinia - UKS Pancerni Żurawica 9 : 4 (3:2, 0:1, 6:1)

UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Jedynka Orzysz 5 : 2 (2:0, 1:0, 2:2)

UKS Absolwent Siedlec - UKS Bankówka Zielonka 4 : 5 (0:1, 1:1, 3:3)

UKS Błyskawica Niechanowo - KS Dragons Płoskinia 6 : 1 (3:0, 0:1, 3:0)

UKS Absolwent Siedlec - UKS Pancerni Żurawica 12 : 1 (6:1, 3:0, 3:0)

UKS Bankówka Zielonka - UKS Jedynka Orzysz 6 : 1 (2:0, 1:1, 3:0)

Tabela

1 UKS Bankówka Zielonka 5 13 33 : 18

2 UKS Absolwent Siedlec 5 12 33 : 10

3 UKS Błyskawica Niechanowo 5 10 28 : 15

............................................

4 UKS Jedynka Orzysz 5 6 16 : 19

5 KS Dragons Płoskinia 5 3 18 : 35

6 UKS Pancerni Żurawica 5 0 11 : 42

Wyróżnienia

Zespół All Stars turnieju:

Bramkarz: Sebastian Fornalkiewicz /UKS Absolwent Siedlec/,

Lewy obrońca: Eryk Krawczyk /UKS Błyskawica Niechanowo/,

Prawy obrońca: Nikodem Górny /UKS Absolwent Siedlec/,

Środkowy napastnik: Paweł Iterman /UKS Bankówka Zielonka/,

Lewy napastnik: Jakub Marciniak /UKS Błyskawica Niechanowo/,

Prawy napastnik: Adrian Birk /UKS Absolwent Siedlec/,

Najlepszy strzelec: Daniel Sudryn /UKS Bankówka Zielonka/,

Najlepszy zawodnik w punktacji kanadyjskiej: SEWERYN MANIA /UKS Absolwent Siedlec/,

MVP turnieju: Mateusz Moczydlowski /UKS Bankówka Zielonka/.

Zawody prowadzili: Szymon Ruszczyk – sędzia główny, Jakub Krawczyk Bartosz Wytrykowski

Organizatorzy

- Polski Związek Unihokeja

- Urząd Miejski w Orzyszu

- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

- UKS „Jedynka” Orzysz

- MOSiR Orzysz

Półfinał B (Tychy)

1 UKS Fenomen Babimost 5 5 0 0 43 - 9 15

2 SKS Olimpia Łochów 5 4 0 1 44 - 14 12

3 TLU Kala-Izolacje Toruń 5 3 0 2 23 - 16 9

..............................................

4 TKKF Jadberg Pionier Tychy 5 2 0 3 14 - 33 6

5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5 1 0 4 14 - 35 3

6 UKS Nowa Łódź 5 0 0 5 7 - 38 0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn