EvoTriathlon Krynica Morska 2019 – Kinga Lorek najszybsza w supersprincie

Fot. Wojciech Zwierzyński

W rozegranym w niedzielę (1 września) Krynicy Morskiej triathlonie rozegrano dwa dystanse: 1/4 i 1/8 Iron. W supersprincie doskonale spisała się Kinga Lorek z Elbląga, która wygrała klasyfikacje open i kategorię K18. W rej samej konkurencji Bogdan Szczepuchowski (Nidzica) był trzeci w kat, M50. W „ćwiartce” blisko podium był Andrzej Jaroń, zajmując w kat. M18 czwarte miejsce.

Wyniki

1/4 Iron

1 GRODZKI Marek CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM GDAŃSK M-40 1 M 1 00:16:07 7 00:01:24 01:07:54 1 00:01:08 00:41:26 2 02:07:59.00

2 MISZEWSKI Krzysztof CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM / DREAM TRI TEAM GDAŃSK M-30 1 M 2 00:18:23 14 00:01:18 01:09:37 3 00:01:00 00:40:03 1 02:10:21.31

3 LEWANDOWSKI Maciej TRIDEA TEAM GDYNIA M-30 2 M 3 00:15:13 3 00:01:10 01:12:11 4 00:00:58 00:44:51 7 02:14:23.35

4 SARAPUK Krzysztof ATC-CARGO TEAM GDYNIA M-40 2 M 4 00:17:41 10 00:01:37 01:14:39 6 00:01:12 00:43:05 3 02:18:14.14

5 PIETRASIK Przemysław SŁUPSK M-30 3 M 5 00:17:45 11 00:01:25 01:17:18 7 00:01:03 00:45:11 8 02:22:42.55

6 MARZEC Mieszko AQUASTACJAGDAŃSK GDYNIA M-40 3 M 6 00:16:39 9 00:01:36 01:18:27 10 00:01:11 00:46:11 10 02:24:04.94

….........................

18 PROKOPCZUK Dariusz NAJMOWICZ TRIATHLON OLSZTYN M-30 7 M 16 00:21:09 23 00:01:56 01:25:15 22 00:01:04 00:56:50 30 02:46:14.53

21 JAROŃ Andrzej OLSZTYN M-18 4 M 19 00:20:16 18 00:02:27 01:35:23 40 00:01:37 00:49:26 15 02:49:09.73

41484459 262445884379376 3362408000571572224 n

1/8 Iron

1 KOPER Mateusz EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEW TCZEW M-30 1 M 1 00:09:10 27 00:02:04 00:34:41 3 00:00:52 00:18:27 2 01:05:14.79

2 JUSKIN Paweł M-30 2 M 2 00:07:24 3 00:01:06 00:36:30 8 00:00:43 00:20:30 8 01:06:13.80

3 POLAŃSKI Tomasz B4SPORT BYDGOSZCZ M-40 1 M 3 00:09:02 24 00:01:13 00:37:01 13 00:00:52 00:18:19 1 01:06:27.39

4 TOMASZEWSKI Michał GDAŃSK M-30 3 M 4 00:08:42 20 00:01:41 00:34:37 2 00:01:03 00:20:36 9 01:06:39.25

5 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM GDYNIA GDYNIA M-30 4 M 5 00:08:04 8 00:00:59 00:35:55 5 00:00:43 00:21:33 16 01:07:14.78

6 KULIK Jacek BIKE U UP EUROPELL GDYNIA M-40 2 M 6 00:08:00 6 00:01:20 00:36:53 10 00:00:55 00:21:01 14 01:08:09.89

….........................

27 LOREK Kinga MKS TRUSO ELBLĄG ELBLĄG K-18 1 K 1 00:08:04 7 00:01:05 00:41:06 37 00:00:51 00:24:42 43 01:15:48.09

41 SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 65 NIDZICA BIEGA 13-NIDZICA M-50 3 M 39 00:10:47 63 00:02:09 00:40:15 33 00:01:25 00:26:26 60 01:21:02.99

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn