Castle Triathlon Malbork 2019 – Dwa tytuły MP w Iron dla Elbląga, na krótszych dystansach też znakomicie

Fot. castle triathlon facebook

W miniony weekend (6/7 września) odbył się Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego. To bodaj jedyna w kraju imprez zawierająca aż cztery konkurencje indywidualne: od sprintu po pełen Iron. Na długim dystansie rozdano medale MP w open i kategoriach.To również zawody zamykające praktycznie sezon w tej dyscyplinie w kraju. Frekwencja więc dopisała, a reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego maja się czym pochwalić.

Wszystkim, którzy ukończyli pełen triathlon należą się najwyższe słowa uznania. Jakub Ołowski (Wydminy) zajął szóste miejsce w open i trzecie (brązowy medal) w M35. Michał Majka (Elbląg) otworzył druga dziesiątkę i wygrał kat. M35 (złoto). Drugi w M45 był Cezary Borko (Olsztyn). - srebrny krążek. Ogromne brawa zebrała Marta Maksymiuk (Elbląg), która została podwójną medalistką. Była trzecia w open i pierwsza w K30.

W 1/4 Iron zwycięstwo odniósł Paweł Traczyk (Susz), który oczywiście triumfował również w swojej grupie wiekowej M40. W 1/8 Irin drugi na mecie był kolejny przedstawiciel Susza Dawid Goryński, zwycięzca kategorii M18. Magdalena Ziemińska (Elbląg) okazała się najlepsza w kategorii K40. W 1/2 Iron drugie miejsce w open wywalczył Sebastian Najmowicz (Olsztyn) , również drugi w kat. M25. Na szóstej pozycji finiszował Karol Kozak (Elbląg), który wygrał kategorię M18, Marcin Punpur (Ostróda) był trzynasty – trzeci w M35. Wśród pań doskonale wypadła Kamila Lulińska (Susz) trzecie w open i pierwsza w L18. Kolejne miejsca w tej grupie wiekowej zajęły Kinga Lorek i Weronika Glaubert (obie Elbląg).

Dystans Iron

1 Kalaszczyński Łukasz KM Sport PRO Team M35 1 1 00:57:44 (6) 00:01:38 (2) 04:30:09 (5) 00:01:44 (3) 02:50:05 (1) 08:21:20

2 Ławicki Marcin MKS Polkowice M30 1 2 00:51:43 (3) 00:01:58 (6) 04:28:30 (4) 00:01:40 (2) 02:59:29 (4) 08:23:20

3 Augustyniak Krzysztof LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M35 2 3 00:54:03 (5) 00:02:00 (7) 04:41:53 (11) 00:02:18 (9) 02:58:34 (3) 08:38:48

4 Kimmer Jakub TTPSC M30 2 4 01:00:05 (13) 00:02:22 (18) 04:41:48 (10) 00:02:05 (5) 02:58:23 (2) 08:44:43 

5 Jakimiuk Daniel Twister Team Z Bogiem przez Triathlon M25 1 5 01:05:47 (22) 00:01:47 (4) 04:34:05 (6) 00:01:48 (4) 03:09:10 (7) 08:52:37

6 Ołowski Jakub Wydminy Najmowicz Triathlon/ Negu/Kram SA www.agrobros.com M35 3 6 01:09:43 (39) 00:02:04 (9) 04:41:24 (8) 00:01:28 (1) 03:00:35 (5) 08:55:14

…..........................

11 Majka Michał Elbląg LABOSPORT Team M40 1 11 01:05:57 (24) 00:02:28 (20) 04:52:36 (19) 00:03:49 (87) 03:19:20 (12) 09:24:10

39 Borko Cezary Olsztyn Najmowicz Triathlon www.rowerysportowy.pl M45 2 38 01:07:17 (30) 00:02:12 (13) 05:23:42 (57) 00:03:06 (42) 03:51:34 (63) 10:27:51

41 Suchowiecki Wojciech Stawiguda Tri NEGU / #niemaniemogę Prezes i Zawodnik M40 12 40 01:17:42 (110) 00:03:42 (53) 05:27:36 (64) 00:02:40 (21) 03:36:45 (36) 10:28:25

57 Sarbiewski Dariusz Bartąg M45 8 56 01:13:39 (75) 00:04:53 (103) 05:11:49 (44) 00:03:55 (91) 04:13:01 (124) 10:47:17

70 Maksymiuk Marta ETT Elbląg Triathlon Team K30 1 3 01:12:01 (55) 00:02:38 (23) 05:36:23 (81) 00:04:46 (138) 04:07:06 (106) 11:02:54

86 Peda Tomasz Lidzbark Warmiński Triathlon Siedlce Club M50 4 83 01:13:14 (72) 00:05:39 (137) 05:53:38 (125) 00:04:32 (131) 03:59:53 (84) 11:16:56

97 Kaczmarczyk Bartłomiej ETT Elbląg Triathlon Team M30 21 93 01:20:22 (133) 00:04:28 (89) 05:51:09 (118) 00:03:02 (34) 04:03:58 (96) 11:22:59

133 Połeć Robert #8ranobasen emp Iława M40 40 129 01:17:10 (109) 00:07:00 (197) 06:13:16 (163) 00:04:46 (137) 04:11:19 (123) 11:53:31

167 Śmieciński Krzysztof Olsztyn Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M45 21 159 01:29:43 (211) 00:05:18 (121) 06:16:06 (168) 00:03:43 (82) 04:40:11 (179) 12:35:01

178 Klimowski Przemysław ETT Elbląg Triathlon Team M40 55 170 01:20:49 (137) 00:05:52 (143) 06:33:40 (216) 00:04:36 (132) 04:37:54 (176) 12:42:51

219 Jarliński Rafał OrkaMasters Iława M50 15 208 01:35:08 (236) 00:12:08 (267) 06:33:04 (214) 00:06:05 (195) 05:02:09 (207) 13:28:34

246 Andrzejczak Marcin Szczytno M45 31 233 02:06:42 (286) 00:05:39 (136) 06:45:22 (238) 00:05:18 (164) 05:37:11 (239) 14:40:12

Dystans 1/2 Iron

1 Marcinek Tomasz Marcinek Triathlon Team M25 1 1 00:25:11 (2) 00:01:24 (2) 02:10:52 (1) 00:01:27 (1) 01:18:48 (1) 03:57:42

2 Najmowicz Sebastian Olsztyn Najmowicz Triathlon M25 2 2 00:25:05 (1) 00:01:23 (1) 02:12:23 (2) 00:01:41 (8) 01:19:34 (2) 04:00:06

3 Spaleniak Tomasz Endure Team M25 3 3 00:30:57 (15) 00:01:48 (4) 02:14:46 (3) 00:01:48 (11) 01:21:24 (3) 04:10:43

4 Klatka Mariusz LABOSPORT Team YMAA Katowice M40 1 4 00:32:21 (30) 00:01:52 (11) 02:15:07 (5) 00:02:17 (50) 01:24:51 (5) 04:16:28

5 Skorupa Paweł SKORUPA TRIATHLON M30 1 5 00:34:58 (64) 00:01:52 (9) 02:14:58 (4) 00:01:37 (6) 01:28:17 (9) 04:21:42

6 Kozak Karol ETT Elbląg Triathlon Team M18 1 6 00:29:40 (7) 00:01:51 (6) 02:18:13 (8) 00:01:49 (14) 01:30:11 (14) 04:21:44

…............................

13 Punpur Marcin Ostróda NET SYSTEM Triathlon Team M35 3 13 00:34:01 (52) 00:02:11 (37) 02:25:57 (33) 00:02:27 (75) 01:24:52 (6) 04:29:28

46 Szul Daniel Ukształtowanie TRS SUSZ brak M35 11 45 00:36:55 (103) 00:03:23 (157) 02:26:42 (37) 00:02:36 (101) 01:39:52 (68) 04:49:28

62 Lulińska Kamila UKS TRS SUSZ UKS TRS Susz K18 1 3 00:32:29 (32) 00:02:04 (23) 02:44:37 (167) 00:02:30 (86) 01:34:31 (30) 04:56:11

77 Mizeria Przemysław Działdowo LANGE TRI COACH M25 9 74 00:36:45 (100) 00:03:21 (152) 02:33:10 (69) 00:02:18 (52) 01:45:03 (112) 05:00:37

103 Osowski Adam ROZBIEGANE DZIAŁDOWO auto-szkoła adam osowski M35 22 97 00:38:54 (156) 00:03:51 (207) 02:34:04 (74) 00:03:03 (171) 01:49:11 (148) 05:09:03

124 Hermann Tomasz www.olsztynbiznes.pl Rodo BHP M40 34 117 00:37:58 (132) 00:02:55 (108) 02:46:18 (176) 00:02:11 (38) 01:44:58 (111) 05:14:20

152 Stemporzecki Tomasz Elbląg M45 25 143 00:44:21 (274) 00:02:29 (63) 02:32:25 (64) 00:03:00 (166) 01:58:57 (244) 05:21:12

157 Wasiak Tomek Elbląg Waniewski Coaching M30 21 148 00:35:10 (68) 00:03:24 (159) 02:47:39 (183) 00:02:59 (164) 01:53:07 (194) 05:22:19

161 Mróz Mariusz Olsztyn M30 23 151 00:38:54 (157) 00:03:11 (139) 02:45:59 (174) 00:03:00 (167) 01:51:44 (176) 05:22:48

170 Lorek Kinga MKS Truso Elbląg K18 2 13 00:31:01 (16) 00:01:59 (21) 02:52:38 (223) 00:02:34 (95) 01:56:51 (227) 05:25:03

188 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K18 3 16 00:35:57 (83) 00:02:32 (65) 02:53:54 (229) 00:01:56 (18) 01:56:21 (222) 05:30:40

198 Piotrowski Krzysztof Twister Team / Bike-sport Działdowo M45 33 181 00:50:04 (335) 00:03:12 (141) 02:43:12 (142) 00:02:37 (105) 01:52:58 (190) 05:32:03

203 Dołęga Mariusz Olsztyn M-Runners M35 41 186 00:40:02 (184) 00:04:35 (270) 02:58:40 (258) 00:03:39 (237) 01:46:34 (124) 05:33:30

220 Burandt Magdalena Olsztyn Najmowicz Triathlon K35 7 21 00:41:36 (219) 00:02:36 (71) 02:54:48 (238) 00:03:14 (193) 01:54:52 (213) 05:37:06

230 Chojnowski Andrzej Iława M50 7 207 00:41:29 (215) 00:05:39 (315) 02:54:01 (231) 00:03:47 (255) 01:55:21 (217) 05:40:17

245 Kiliańczyk Michał Stawiguda M30 36 219 00:41:48 (229) 00:04:33 (265) 02:47:44 (184) 00:04:05 (278) 02:06:46 (296) 05:44:56

248 Puciłowski Marek Elbląg M30 37 222 00:43:39 (263) 00:04:34 (269) 03:00:29 (273) 00:04:04 (277) 01:54:12 (206) 05:46:58

251 Zych Dawid Elbląg SPARTANIE DZIECIOM M45 42 225 00:52:13 (344) 00:07:16 (347) 02:43:09 (141) 00:05:48 (341) 01:59:29 (248) 05:47:55

335 Tamkun-Pawłowska Małgorzata ETT Elbląg Triathlon Team K45 6 35 00:46:36 (304) 00:04:25 (254) 03:19:28 (328) 00:03:19 (204) 02:18:52 (334) 06:32:40

337 Jarlińska Bożena OrkaMasters Iława K45 7 36 00:48:58 (330) 00:04:21 (251) 03:38:57 (355) 00:03:23 (211) 02:01:21 (261) 06:37:00

355 Matusiak Krzysztof Ostróda M40 81 315 01:00:36 (364) 00:09:10 (361) 03:49:22 (359) 00:05:27 (333) 02:08:37 (303) 07:13:12

Dystans 1/4

1 Traczyk Pawel Susz TRI TEAM RUMIA M40 1 1 00:12:20 (1) 00:01:34 (67) 01:06:08 (2) 00:01:43 (34) 00:44:41 (24) 02:06:26

2 Waniewski Marcin Waniewski Coaching M40 2 2 00:14:49 (9) 00:01:40 (72) 01:08:13 (6) 00:01:29 (9) 00:42:26 (9) 02:08:37

3 Markiewicz Marcel KS UAM Triathlon Poznań M18 1 3 00:14:33 (4) 00:01:36 (68) 01:10:08 (16) 00:01:18 (3) 00:41:06 (4) 02:08:41

4 Eliasz Wiktor M18 2 4 00:14:45 (7) 00:01:48 (76) 01:10:03 (15) 00:01:34 (16) 00:41:10 (5) 02:09:20

5 Duplicki Kamil BEKO M35 1 5 00:16:51 (32) 00:01:53 (78) 01:07:49 (4) 00:01:25 (6) 00:41:34 (6) 02:09:32

6 Juskowiak Jakub KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M18 3 6 00:12:47 (2) 00:01:36 (69) 01:12:00 (21) 00:01:12 (1) 00:42:13 (7) 02:09:48

…...................................

21 Głuchowski Jędrzej Elbląg Jarecki Coaching M18 5 21 00:14:35 (5) 00:01:56 (83) 01:15:20 (55) 00:02:01 (81) 00:44:54 (25) 02:18:46

36 Kamiński Dariusz Olsztyn Team Elektryk / Najmowicz Triathlon M40 9 34 00:18:25 (85) 00:01:30 (36) 01:16:06 (66) 00:01:41 (31) 00:45:01 (27) 02:22:43

37 Jakubowski Kuba Olsztyn Najmowicz Triathlon M25 6 35 00:17:48 (53) 00:02:07 (91) 01:15:28 (59) 00:02:16 (150) 00:45:18 (28) 02:22:57

42 Cichowski Janusz ETT Elbląg Triathlon Team M30 10 39 00:17:00 (37) 00:02:01 (85) 01:16:49 (71) 00:01:35 (19) 00:47:20 (56) 02:24:45

50 Tomaszewicz Damian Elbląg Tomaszewicz Team M25 8 46 00:17:28 (45) 00:02:11 (98) 01:14:50 (48) 00:01:43 (32) 00:49:59 (101) 02:26:11

51 Fercho Karol Elbląg LANGE TRI COACH M35 8 47 00:22:58 (274) 00:03:02 (207) 01:16:05 (65) 00:01:15 (2) 00:43:04 (13) 02:26:24

61 Kościesza Piotr Tri NEGU M30 15 56 00:20:32 (164) 00:02:40 (138) 01:16:10 (67) 00:02:06 (107) 00:46:45 (47) 02:28:13

65 Śmieszny Marcin M35 10 60 00:19:38 (123) 00:02:29 (120) 01:18:31 (98) 00:01:31 (12) 00:46:12 (39) 02:28:23

79 Zbutowicz Łukasz AKB & Klub Biegcza Lidzbark Warmiński M35 13 72 00:19:26 (112) 00:02:56 (187) 01:21:51 (155) 00:02:07 (110) 00:44:21 (22) 02:30:41

115 Kurczewski PrzemysławElbląg M40 21 103 00:20:18 (145) 00:03:27 (252) 01:22:30 (174) 00:02:05 (102) 00:47:26 (60) 02:35:46

127 Skowroński Jarosław Olsztyn Kriss Coaching M30 26 116 00:20:02 (134) 00:02:27 (116) 01:20:25 (135) 00:01:57 (66) 00:52:32 (158) 02:37:23

171 Walesiak Mikołaj UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M45 21 155 00:21:36 (207) 00:02:56 (188) 01:19:06 (113) 00:02:56 (290) 00:56:34 (239) 02:43:08

185 Michałowski Radosław Rlbląg Waniewski Coaching M45 23 169 00:23:03 (278) 00:01:30 (22) 01:24:53 (220) 00:02:48 (273) 00:52:43 (162) 02:44:57

218 Zdobylak Krzysztof Orka Masters Iława M40 42 196 00:20:16 (144) 00:03:28 (257) 01:26:49 (252) 00:02:22 (173) 00:56:25 (237) 02:49:20

220 Sieciński Leszek UKS TRS SUSZ M55 5 197 00:22:22 (246) 00:04:25 (340) 01:21:02 (146) 00:02:45 (258) 00:58:51 (276) 02:49:25

276 Matyjewicz Łukasz Stawiguda M35 48 246 00:22:37 (262) 00:03:14 (226) 01:35:40 (358) 00:01:59 (73) 00:52:19 (151) 02:55:49

295 Davidson Neil Olsztyn M35 52 264 00:20:29 (162) 00:01:30 (38) 01:37:39 (368) 00:04:39 (382) 00:55:47 (219) 03:00:04

343 Tejs Tomasz Lidzbark M25 30 297 00:24:04 (311) 00:03:18 (238) 01:33:00 (336) 00:02:33 (214) 01:03:31 (340) 03:06:26

377 Majdanski Bartlomiej Nowe Miasto Lubawskie M40 67 322 00:25:56 (358) 00:04:52 (360) 01:41:23 (376) 00:03:06 (311) 01:07:30 (363) 03:22:47

Dystans 1/8

1 Bruździak Maciej UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK M20 1 1 00:06:16 (1) 00:01:13 (2) 00:32:54 (2) 00:01:17 (17) 00:19:27 (3) 01:01:07

2 Goryński Dawid UKS TRS SUSZ M18 1 2 00:06:33 (3) 00:01:30 (11) 00:33:11 (3) 00:01:19 (20) 00:20:12 (5) 01:02:45

3 Damentka Kamil UKS-Tri Team Rumia Elemental Tri Team Elemental Tri Team M20 2 3 00:06:23 (2) 00:01:30 (10) 00:36:53 (27) 00:01:19 (19) 00:18:12 (1) 01:04:17

4 Kulik Kamil CTS - CzajaTrainingSystem M16 1 4 00:07:48 (11) 00:01:35 (44) 00:36:26 (22) 00:01:26 (25) 00:19:22 (2) 01:06:37

5 Łagownik Marta UKS Dwójka Morena Gdańsk K20 1 1 00:07:24 (8) 00:01:35 (45) 00:36:27 (23) 00:01:27 (26) 00:19:48 (4) 01:06:41

6 Chrzanowski Jan Smaruj Na Trening Team M16 2 5 00:06:46 (5) 00:01:30 (5) 00:36:52 (26) 00:01:19 (18) 00:20:36 (6) 01:07:03

….....................................

16 Litwiniuk Krzysztof Bartąg Kriss Coaching M30 8 14 00:08:54 (38) 00:01:41 (46) 00:34:57 (5) 00:01:50 (98) 00:23:47 (41) 01:11:09

44 Fedan Dominik Morąg M20 9 42 00:09:55 (72) 00:02:51 (151) 00:37:34 (42) 00:02:11 (154) 00:23:59 (44) 01:16:30

63 Sarnowski Zbyszek UKS TRS SUSZ/Kriss Coaching M40 12 59 00:10:47 (115) 00:01:30 (40) 00:39:08 (63) 00:01:52 (103) 00:25:58 (74) 01:19:15

95 Melkowski Marcin Iława M30 35 87 00:10:59 (134) 00:03:15 (185) 00:41:24 (113) 00:02:24 (183) 00:26:11 (80) 01:24:13

96 Ziemińska Magdalena ETT Elbląg Triathlon Team K40 1 9 00:11:05 (139) 00:02:31 (129) 00:41:21 (109) 00:02:26 (186) 00:26:56 (101) 01:24:19

98 Schlueter Bernard Jaroty PersonalTriathlon.pl M40 21 89 00:10:50 (122) 00:02:40 (141) 00:39:43 (68) 00:02:50 (244) 00:28:19 (133) 01:24:22

137 Kurczewska Joanna Elbląg K40 5 17 00:10:39 (107) 00:03:18 (192) 00:42:11 (126) 00:02:27 (188) 00:29:58 (171) 01:28:33

142 Zwierzyński Krzysztof Lidzbark Warmiński BeHaP M40 30 124 00:13:58 (239) 00:03:35 (217) 00:40:39 (88) 00:02:30 (198) 00:28:34 (139) 01:29:16

168 Tryk PiotrOlsztyn Lecimy Tutej M30 55 143 00:10:54 (130) 00:03:17 (189) 00:45:06 (177) 00:02:47 (239) 00:29:16 (160) 01:31:20

169 Chojnowski Rafał EłkLecimy Tutej M20 24 144 00:15:09 (264) 00:03:04 (171) 00:43:44 (151) 00:01:35 (75) 00:28:07 (129) 01:31:39

175 Osiński Dariusz Orneta Kuźnia Triathlonu M30 58 147 00:12:28 (193) 00:01:30 (27) 00:44:57 (174) 00:02:31 (201) 00:30:44 (185) 01:32:10

188 Reich Marek M30 62 158 00:15:41 (269) 00:02:00 (82) 00:44:02 (154) 00:00:00 (12) 00:32:40 (223) 01:34:23

263 Kontakiewicz Daniel Olsztyn M40 51 212 00:14:21 (248) 00:07:58 (297) 00:46:41 (208) 00:02:47 (238) 00:34:12 (245) 01:45:59

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn