LOTTO Triathlon Energy Mrągowo 2019 – Patryk Piasecki pokazał klasę

Fot. Lotto Triathlon Energa/Krzysztof Kalinowski

W niedzielę (25 sierpnia) w Mrągowie odbył się ostatni LOTTO Triathlon Energy w 2019 roku. Finałowa rywalizacja toczyła się w znakomitych warunkach. Pogoda dopisała, a jezioro Czos i tereny wokół tego akwenu zapewniały uczestnikom pełen komfort. Program imprezy był bogaty, ujęto w nim starty indywidualne na trzech dystansach, podobnie było ze sztafetami, nie zapomniano też o dzieciach i młodzieży, które startowały w biegach na 500 m i 1000 m.

Cieszy przede wszystkim bardzo liczny udział mieszkańców Warmii i Mazur, dla których triathlon stał się sposobem na życie. W wyścigu 1/2 Iron zwyciężył Filip Ławski z Warszawy, drugie miejsce zajął Paweł Późniewski (Ostrołęka), a trzecie Michał Malicki (Warszawa). Na szóstej pozycji finiszował Krystian Sikorski (Bartoszyce), który był trzeci w kat. M1. Dziesiątkę w open zamknął Piotr Kościesza z Olsztyna, a Marek Klimas z Barczewa zajął druga lokatę w kat. M4.

W „ćwiartce” ku uciesze mieszkańców Mrągowa triumfował ich krajan Patryk Piasecki sportowa ikona tego miasta, który w przeszłości był znakomitym żeglarzem, a potem z powodzeniem startował w wyścigach MTB. A skoro pływa też nieźle triathlon jest dla niego stworzony. W niedziele to udowodnił pokonując następnego rywala Jakuba Ołowskiego (Wydminy) o osiem minut. Obaj startowali w kat. M2 i tu jako reprezentanci Warmii i Mazur zanotowali dublet. W rywalizacji pań najlepsza okazała się Ewelina Szabelska (Mrągowo), występująca w grupie K2. Ponadto na podium w kategoriach stanęli: Tadeusz Sznaza (Elbląg) pierwszy w M5, Damian Tomaszewicz (Elbląg) w M1, Ireneusz Tarasiewicz (Wójtowo) w M4 sklasyfikowani na drugim miejscu oraz Artur Kluczyk (Elbląg) w M1, Waldemar Niemczuk (Olsztyn) w M4, którzy zajęli trzecie miejsca.

W sprincie (1/8 Iron) zwyciężył Kamil Kołosowski (Białystok) przed Markiem Barczewski (Toruń) i Piotrem Witkowkim (Kętrzyn) triumfatorem kategorii M3. Wśród pan na podium stanęły trzy zawodniczki z Warmii i Mazur. Wygrała Marta Maksymiuk (Elbląg) przed Natalia Nikiel (Susz) i Agnieszka Pieczkowska (Dywity). Zwyciężyły oczywiście w swoich grupach: K2, K1 i K3. Ponadto na najwyższym stopniu podium stanęli: Szymon Rękawik (Elbląg) w M1, Arkadiusz Podhorodecki (Elbląg) w M4 i Andrzej Piasecki (Mrągowo) w M5. Drugie miejsca zajęli: Piotr Bronakowski (Olsztyn) w M3, Arkadiusz Kord (Barczewo) w M1, Wiesław Zalewski (Mrągowo) w M4, trzecie miejsca:Magdalena Burandt (Olsztyn) w K2, Sandra Kopiczko (Giżycko) w K1, Magdalena Ziemińska (Elbląg) w K3

Wyniki

1/2 Iron

1 ŁAWSKI FILIP WARSZAWA ENDURE TEAM POL 1992 M1 1 00:35:48 (5) 00:01:30 02:21:52 (2) 00:00:47 01:32:34 (2) 04:32:31 1

2 PÓŹNIEWSKI PAWEŁ OSTROŁĘKA WROCLAW TRIATHLON TEAM POL 1985 M2 1 00:36:04 (6) 00:01:18 02:38:45 (7) 00:01:07 01:30:33 (1) 04:47:47 2

3 MALICKI MICHAŁ WARSZAWA POL 1990 M1 2 00:34:23 (2) 00:01:44 02:33:26 (4) 00:01:06 01:47:34 (7) 04:58:13 3

4 GRYZEL ADAM KIEŁPIN BRAK POL 1982 M2 2 00:38:20 (10) 00:00:53 02:35:58 (6) 00:01:33 01:42:23 (6) 04:59:07 4

5 PAWLAK MAREK POGÓRZE POL 1982 M2 3 00:38:22 (11) 00:02:07 02:44:23 (9) 00:01:25 01:35:27 (3) 05:01:44 5

6 SIKORSKI KRYSTIAN BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE/ JW 1248 POL 1992 M1 3 00:37:25 (7) 00:01:00 02:32:01 (3) 00:00:58 01:54:40 (13) 05:06:04 6

….......................................................

10 KOŚCIESZA PIOTR OLSZTYN TRI NEGU POL 1986 M2 4 00:43:38 (21) 00:01:32 02:42:03 (8) 00:01:34 01:51:41 (10) 05:20:28 10

23 KLIMAS MAREK BARCZEWO BARCZEWO BIEGA POL 1960 M4 2 00:48:21 (25) 00:03:06 02:54:59 (15) 00:03:01 02:21:28 (24) 06:10:55 23

Fot. Paweł Krasowski/mragowo.pl

1/4 Iron

1 PIASECKI PATRYK MRĄGOWO PIASECKI CONCEPT POL 1986 M2 1 00:14:32 (1) 00:00:54 01:06:01 (1) 00:00:41 00:38:32 (1) 02:00:40 1

2 OŁOWSKI JAKUB WYDMINY TRI NEGU/NAJMOWICZTRIATHLON/KRAM SA POL 1984 M2 2 00:16:52 (7) 00:01:07 01:09:38 (2) 00:00:45 00:39:40 (2) 02:08:02 2

3 KOZIELSKI MICHAŁ WARSZAWA CZAJA TRAINING SYSTEM POL 1986 M2 3 00:16:58 (8) 00:01:26 01:13:56 (4) 00:01:09 00:40:04 (3) 02:13:33 3

4 ZAPALSKI MAREK ŁOMIANKI POL 1983 M2 4 00:16:47 (6) 00:01:20 01:11:43 (3) 00:00:47 00:43:06 (5) 02:13:43 4

5 PIĘTKA ANDRZEJ GOSTYNIN PTT DELTA POL 1975 M3 1 00:17:39 (12) 00:01:23 01:14:14 (6) 00:00:55 00:42:17 (4) 02:16:28 5

6 DOBOSIK DAMIAN ELBLĄG 3ATHLETE POL 1988 M2 5 00:19:01 (23) 00:01:33 01:14:43 (7) 00:00:49 00:43:12 (7) 02:19:18 6

…...............................

9 NIEMCZUK KAMIL OLSZTYN TEAM DARE2TRI / FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI POL 1984 M2 6 00:17:47 (14) 00:01:12 01:16:27 (10) 00:00:52 00:45:43 (12) 02:22:01 9

12 ORŁOWSKI PIOTR OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL POL 1978 M3 5 00:20:14 (38) 00:01:05 01:16:52 (11) 00:01:03 00:45:18 (11) 02:24:32 12

13 KAMIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN TEAM ELEKTRYK / NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1979 M3 6 00:19:14 (30) 00:01:17 01:19:41 (16) 00:01:08 00:44:52 (10) 02:26:12 13

14 ALEKSIEJUK PIOTR OLSZTYN POL 1985 M2 7 00:19:22 (32) 00:01:41 01:14:46 (8) 00:01:59 00:48:28 (20) 02:26:16 14

15 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG TOMASZEWICZ TEAM POL 1993 M1 2 00:17:38 (11) 00:01:18 01:20:08 (17) 00:00:54 00:49:15 (24) 02:29:13 15

16 SZABELSKA EWELINA MRĄGOWO GVT BMC POL 1986 K2 1 00:19:03 (25) 00:01:15 01:21:56 (29) 00:01:25 00:46:09 (13) 02:29:48 1

17 KLUCZYK ARTUR ELBLĄG TOMASZEWICZ TEAM POL 1994 M1 3 00:16:22 (4) 00:01:07 01:20:24 (21) 00:00:53 00:51:03 (33) 02:29:49 16

19 WEJKUĆ GRZEGORZ MRĄGOWO PIASECKI CONCEPT POL 1978 M3 8 00:18:46 (20) 00:01:59 01:20:49 (23) 00:01:10 00:48:53 (22) 02:31:37 18

21 ZARZYCKI JAKUB OLSZTYN PERSONAL TRIATHLON POL 1976 M3 9 00:21:29 (52) 00:01:20 01:20:43 (22) 00:01:31 00:47:56 (17) 02:32:59 20

25 DEPTUŁA TOMASZ MRĄGOWO POL 1987 M2 11 00:21:07 (46) 00:01:32 01:23:18 (34) 00:00:55 00:48:16 (18) 02:35:08 24

27 KLEJZEROWICZ ROMAN EŁK EGGER RUNS POL 1977 M3 11 00:20:53 (43) 00:01:06 01:23:55 (35) 00:01:21 00:49:33 (27) 02:36:48 26

29 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU/PERSONALTRIATHLON.PL POL 1979 M3 12 00:17:42 (13) 00:01:35 01:21:08 (24) 00:01:07 00:55:56 (50) 02:37:28 28

32 302 KICZOR DAMIAN OLSZTYN TRI NEGU POL 1985 M2 13 00:22:26 (63) 00:01:36 01:25:59 (47) 00:00:51 00:47:23 (16) 02:38:15 31

33 SZNAZA TADEUSZ ELBLĄG ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1959 M5 1 00:19:37 (35) 00:02:04 01:24:05 (36) 00:01:54 00:51:59 (36) 02:39:39 32

35 ŁYCZEK MARCIN KĘTRZYN TRI KĘTRZYN POL 1978 M3 14 00:19:00 (22) 00:01:58 01:22:19 (30) 00:01:36 00:55:56 (51) 02:40:49 34

38 NIEMCZUK WALDEMAR OLSZTYN POL 1962 M4 3 00:21:14 (48) 00:01:34 01:25:49 (45) 00:01:55 00:51:41 (35) 02:42:13 37

41 PAC ARKADIUSZ OLSZTYN POL 1990 M1 6 00:23:13 (69) 00:02:52 01:22:53 (32) 00:01:18 00:54:26 (45) 02:44:42 39

42 TARASIEWICZ IRENEUSZ WÓJTOWO BIERNAT RUCH I REHABILITACJA POL 1959 M5 2 00:22:54 (65) 00:02:16 01:25:11 (40) 00:02:44 00:52:05 (38) 02:45:10 40

44 HARTLINSKI GRZEGORZ JAROTY POL 1984 M2 16 00:22:45 (64) 00:01:54 01:27:54 (56) 00:01:22 00:51:59 (37) 02:45:54 42

45 GŁOWACKI SEBASTIAN OLSZTYN CISOWIANKA TEAM POL 1981 M2 17 00:19:16 (31) 00:01:23 01:29:10 (59) 00:01:00 00:55:49 (49) 02:46:38 43

46 BOGORODZ MATEUSZ MRĄGOWO POL 1986 M2 18 00:21:30 (53) 00:06:31 01:25:14 (41) 00:01:03 00:52:51 (42) 02:47:09 44

49 KAMINSKI WOJCIECH OLSZTYN POL 1977 M3 15 00:19:03 (26) 00:01:24 01:29:10 (58) 00:01:11 00:58:25 (58) 02:49:13 47

54 ROGULSKI RAFAŁ KĘTRZYN TRI KĘTRZYN POL 1974 M3 16 00:23:00 (66) 00:02:12 01:25:41 (43) 00:02:01 00:59:13 (60) 02:52:07 51

56 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN NIDZICA NIDZICA BIEGA POL 1966 M4 4 00:24:29 (76) 00:01:52 01:26:15 (48) 00:01:23 01:00:59 (67) 02:54:58 53

62 WYSOTA PAWEŁ EŁK POL 1986 M2 25 00:21:51 (57) 00:02:36 01:30:25 (64) 00:01:23 01:02:03 (71) 02:58:18 58

64 KARPIŃSKI WOJCIECH SZCZYTNO POL 1985 M2 26 00:21:51 (59) 00:02:14 01:27:07 (54) 00:02:03 01:05:10 (77) 02:58:25 59

66 KOŚCIESZA ROBERT OLSZTYN TRI NEGU POL 1972 M3 19 00:18:59 (21) 00:02:52 01:36:40 (77) 00:01:29 00:59:15 (61) 02:59:15 61

69 SCHLUETER BERNARD JAROTY PERSONALTRIATHLON POL 1979 M3 20 00:22:25 (62) 00:02:37 01:25:07 (38) 00:02:05 01:08:29 (83) 03:00:43 63

73 JASIŃSKI MATEUSZ GIŻYCKO POL 1987 M2 30 00:27:49 (86) 00:01:53 01:34:40 (74) 00:01:28 01:01:07 (68) 03:06:57 67

74 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1983 K2 5 00:27:38 (85) 00:02:01 01:37:19 (79) 00:01:41 00:58:42 (59) 03:07:21 7

77 GRALIK ARTUR ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1987 M2 31 00:17:16 (10) 00:01:52 01:29:24 (60) 00:01:46 01:21:05 (87) 03:11:23 68

78 LISOWSKI PRZEMEK KIEŹLINY CTMIR SPASZEWSKI POL 1976 M3 23 00:25:14 (78) 00:02:07 01:34:39 (73) 00:01:15 01:09:18 (84) 03:12:33 69

79 TRZASKA MAREK SZCZYTNO POL 1986 M2 32 00:29:19 (87) 00:02:06 01:33:16 (71) 00:00:51 01:07:07 (81) 03:12:39 70

82 PŁATEK MARCIN EŁK ELKAPITANO POL 1976 M3 24 00:25:44 (80) 00:02:43 01:43:17 (85) 00:01:46 01:06:37 (79) 03:20:07 72

83 KALINOWSKI ŁUKASZ MRĄGOWO POL 1988 M2 34 00:30:22 (89) 00:03:06 01:42:34 (82) 00:01:04 01:04:51 (76) 03:21:57 73

Fot. Paweł Krasowski/mragowo.pl

1/8 Iron

1 KOŁOSOWSKI KAMIL BIAŁYSTOK NADAKTYWNI/PELETON.PL POL 1988 M2 1 00:08:47 (6) 00:00:52 00:35:57 (2) 00:00:43 00:19:06 (3) 01:05:25 1

2 BARCZEWSKI MAREK TORUŃ ROMET FACTORY TEAM POL 1989 M2 2 00:09:02 (11) 00:00:54 00:35:45 (1) 00:00:38 00:19:46 (4) 01:06:05 2

3 WITKOWSKI PIOTR KĘTRZYN JCH TEAM POL 1978 M3 1 00:08:56 (9) 00:01:09 00:36:10 (3) 00:01:00 00:19:55 (5) 01:07:10 3

4 RĘKAWIK SZYMON ELBLAG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1997 M1 1 00:09:13 (16) 00:01:04 00:37:18 (7) 00:00:49 00:21:00 (6) 01:09:24 4

5 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL/KS ANUNNAKI POL 1979 M3 2 00:09:29 (23) 00:00:43 00:36:51 (6) 00:00:45 00:21:49 (11) 01:09:37 5

6 ABRAMCZYK RAFAŁ WARSZAWA KRISSCOACHING.PL POL 1979 M3 3 00:10:10 (36) 00:00:51 00:36:26 (5) 00:00:48 00:22:24 (17) 01:10:39 6

…...................................................

8 904 KORD ARKADIUSZ BARCZEWO POL 1996 M1 2 00:08:50 (7) 00:01:06 00:38:45 (12) 00:00:51 00:22:49 (23) 01:12:21 8

10 MAKSYMIUK MARTA ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1988 K2 1 00:09:03 (12) 00:01:04 00:39:55 (20) 00:01:00 00:21:51 (12) 01:12:53 1

11 PODHORODECKI ARKADIUSZ ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1967 M4 1 00:09:33 (25) 00:01:06 00:38:19 (9) 00:01:00 00:23:21 (28) 01:13:19 10

13 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1985 M2 4 00:08:37 (5) 00:01:03 00:40:02 (22) 00:01:00 00:23:14 (26) 01:13:56 12

19 ŚMIESZNY MARCIN OLSZTYN POL 1983 M2 6 00:10:28 (40) 00:01:17 00:41:24 (33) 00:00:53 00:21:41 (10) 01:15:43 18

20 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM POL 1977 M3 7 00:10:39 (44) 00:01:13 00:40:33 (26) 00:00:57 00:22:31 (19) 01:15:53 19

21 HERMANN TOMASZ OLSZTYN WWW.OLSZTYNBIZNES.PL POL 1978 M3 8 00:09:53 (28) 00:01:03 00:41:52 (38) 00:00:58 00:22:11 (13) 01:15:57 20

22 DEJNAROWICZ PAWEŁ KĘTRZYN POL 1981 M2 7 00:08:59 (10) 00:01:51 00:39:12 (16) 00:01:10 00:24:54 (50) 01:16:06 21

23 OTŁOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1986 M2 8 00:10:19 (38) 00:01:05 00:41:26 (34) 00:00:53 00:22:27 (18) 01:16:10 22

24 SZYMAŃSKI ŁUKASZ OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL POL 1979 M3 9 00:11:19 (60) 00:00:46 00:37:39 (8) 00:01:01 00:25:28 (55) 01:16:13 23

25 NIKEL NATALIA SUSZ POL 1997 K1 1 00:09:03 (13) 00:00:54 00:41:43 (36) 00:00:50 00:23:47 (33) 01:16:17 2

32 HAJDUCKI JAROSŁAW ELBLAG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1976 M3 14 00:09:34 (26) 00:01:37 00:39:40 (19) 00:01:24 00:25:28 (56) 01:17:43 29

33 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA POL 1987 M2 9 00:11:32 (67) 00:01:51 00:40:46 (29) 00:01:30 00:22:12 (14) 01:17:51 30

36 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN DRUŻYNA WILKA POL 1973 M3 15 00:10:00 (32) 00:01:15 00:41:58 (39) 00:01:17 00:24:10 (40) 01:18:40 33

37 ROMANOWSKI RADOSŁAW DOBRE MIASTO KS JELONKI DOBRE MIASTO POL 1973 M3 16 00:10:50 (47) 00:01:30 00:42:09 (41) 00:00:59 00:23:32 (31) 01:19:00 34

38 ZALEWSKI WIESŁAW MRĄGOWO POL 1963 M4 2 00:12:49 (95) 00:01:26 00:41:45 (37) 00:01:01 00:22:34 (20) 01:19:35 35

39 PIECZKOWSKA AGNIESZKA DYWITY TRINEGU POL 1978 K3 1 00:11:11 (55) 00:01:29 00:41:59 (40) 00:01:06 00:24:09 (39) 01:19:54 4

41 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATLON Olsztyn 1980 K2 3 00:11:05 (54) 00:00:44 00:43:43 (52) 00:00:54 00:23:57 (37) 01:20:23 6

42 KOPICZKO SANDRA GIŻYCKO POL 1997 K1 3 00:08:50 (8) 00:01:03 00:45:51 (76) 00:00:44 00:24:32 (46) 01:21:00 7

43 DAGIEL JACEK OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL POL 1984 M2 12 00:12:03 (79) 00:01:46 00:41:41 (35) 00:01:16 00:24:56 (52) 01:21:42 36

44 CHOMICKI SZYMON OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN POL 1975 M3 17 00:12:21 (84) 00:01:06 00:42:24 (43) 00:01:16 00:24:47 (49) 01:21:54 37

48 KUŁAK PIOTR BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA THE BEST POL 1972 M3 19 00:11:22 (61) 00:01:10 00:43:38 (51) 00:01:05 00:25:16 (53) 01:22:31 41

51 LINKNER DAMIAN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM POL 1987 M2 13 00:10:56 (52) 00:02:14 00:45:40 (72) 00:01:17 00:24:07 (38) 01:24:14 43

52 KUJAWA PAWEŁ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA POL 1983 M2 14 00:12:58 (97) 00:02:07 00:45:19 (70) 00:01:38 00:22:37 (21) 01:24:39 44

53 SZYMANIEWSKI PAWEŁ MRĄGOWO 15GBZ POL 1973 M3 20 00:11:25 (64) 00:01:43 00:44:41 (61) 00:01:16 00:25:38 (59) 01:24:43 45

54 STYPUŁKOWSKA DOMINIKA OLSZTYN POL 1985 K2 4 00:09:24 (22) 00:01:53 00:45:44 (73) 00:01:14 00:26:29 (73) 01:24:44 9

55 MARKOWSKI RAFAŁ MRĄGOWO MAZURY MTB POL 1973 M3 21 00:11:45 (74) 00:01:52 00:43:36 (49) 00:01:15 00:26:29 (72) 01:24:57 46

56 WOJEWÒDZKI TOMASZ OLSZTYN TRI NEGU POL 1990 M1 7 00:10:04 (34) 00:02:14 00:45:34 (71) 00:01:19 00:25:51 (62) 01:25:02 47

57 ZIEMIŃSKA MAGDALENA ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K3 3 00:11:19 (59) 00:01:23 00:45:08 (66) 00:01:13 00:26:05 (67) 01:25:08 10

58 RÓŻALSKA ALEKSANDRA ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K3 4 00:10:17 (37) 00:01:30 00:46:24 (80) 00:01:11 00:25:56 (64) 01:25:18 11

64 KUREK WOJCIECH ELBLAG ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM POL 1982 M2 16 00:11:25 (63) 00:01:41 00:45:50 (75) 00:01:42 00:26:47 (76) 01:27:25 51

67 PIASECKI ANDRZEJ MRĄGOWO PIASECKI CONCEPT POL 1953 M5 1 00:13:45 (106) 00:02:05 00:44:05 (55) 00:01:48 00:26:19 (69) 01:28:02 54

73 ŻYWUSZKO WIOLETTA ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1976 K3 6 00:11:23 (62) 00:02:20 00:48:02 (89) 00:01:34 00:26:45 (75) 01:30:04 15

76 CIEŚLA RADEK MRĄGOWO POL 1974 M3 25 00:13:43 (105) 00:03:02 00:44:53 (63) 00:01:39 00:27:17 (82) 01:30:34 61

77 ŚLEDZIK DANIEL SZCZYTNO FOOTBALL ACADEMY SZCZYTNO POL 1982 M2 23 00:15:48 (121) 00:02:08 00:44:36 (60) 00:01:05 00:28:10 (85) 01:31:47 62

80 MATRACKI PAWEŁ OLSZTYN PERSONAL TRIATHLON POL 1981 M2 25 00:12:42 (94) 00:02:25 00:46:29 (81) 00:01:25 00:29:43 (94) 01:32:44 65

81 HARTLIŃSKI MACIEJ OLSZTYN TRI HARTY POL 1980 M2 26 00:10:39 (45) 00:01:41 00:49:15 (98) 00:01:04 00:30:51 (98) 01:33:30 66

84 MAJCHER NATALIA MRĄGOWO POL 1985 K2 5 00:10:55 (51) 00:01:39 00:48:51 (92) 00:01:22 00:31:34 (103) 01:34:21 16

88 931 BOGDANIUK MACIEJ BĘSIA POL 1992 M1 9 00:13:37 (103) 00:01:39 00:49:12 (97) 00:01:06 00:29:54 (95) 01:35:28 70

89 KADZIEWICZ KAMILLA OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL POL 1980 K2 6 00:11:29 (65) 00:01:45 00:50:02 (103) 00:01:38 00:30:55 (99) 01:35:49 19

98 WÓJCIK MONIKA OLSZTYN 3LIFE TEAM POL 1981 K2 8 00:10:37 (43) 00:02:30 00:53:25 (110) 00:01:13 00:34:01 (111) 01:41:46 24

100 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW OLSZTYN POL 1958 M5 4 00:20:43 (130) 00:02:17 00:48:25 (91) 00:02:15 00:29:21 (91) 01:43:01 75

108 LACHMAN WOJCIECH MRĄGOWO POL 1987 M2 29 00:12:24 (87) 00:02:48 00:49:44 (100) 00:01:41 00:42:04 (128) 01:48:41 79

112 KOŻAN RYSZARD RUCIANE NIDA WATAHA POL 1949 M5 5 00:15:32 (118) 00:06:30 00:54:14 (112) 00:01:33 00:36:10 (118) 01:53:59 80

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn