Leśne Cross Triathlon Ruś 2019 – Dawid Sugier w niecałą godzinę...

Fot.ilustracja

W czwartek (15 sierpnia) w podolsztyńskiej Rusi odbyła się impreza Leśne Cross Triathlon. Uczestnicy (wystartowało ich ponad 40) mieli do pokonania dystanse: 200 metrów – pływanie, 10 km rower MTB) i 5 km bieg. Crossowa odmiana triathlonu jest bardzo bardzo atrakcyjna i ma wielu zwolenników. W Rusi (baza imprezy była na plaży) najszybszy okazał się Dawid Sugier (Olsztyn) przed Januszem Popko (Suwałki) i Marcinem Kurpem (Dobre Miasto).

Wśród pań triumfowała Joanna Pawłowska (Olsztyn) przed Elizą Matwiejczyk (Olsztyn) i Anna Dziubanii (Olsztyn). W kategoriach wiekowych zwyciężyli: U20: Joanna Pawłowska i Dawid Sugier, M30: Eliza Matwiejczyk i Janusz Popko, U40: Joanna Jamróz (Jamerki, Murowianiec) i Wojciech Suchowiecki (Olsztyn), M50: Jakub Cuszlag (Warszawa)

Wyniki

1 Sugier Dawid 1990 Olsztyn 1/M20 00:56:06 1

2 Popko Janusz 1984 Najmowicz triatlon, Suwalki1/M30 00:58:48 2

3 Kurp Marcin 1983 Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK, Dobre Miasto 2/M30 00:59:11 3

4 Suchowiecki Wojtek 1978 Klub Sportowy Niemaniemogę, Olsztyn1/M40 00:59:39 4

5 Wejkuć Grzegorz 1978 Piasecki Concept, Mrągowo2/M40 00:59:44 5

6 Dymek Adrian 1989 Najmowicz Triathlon, Ostróda3/M30 01:01:35 6

7 Cuszlag Jakub 1966 LK Klosters, Warszawa 1/M50 01:02:21 7

8 Kiczor Damian 1985 TRI NEGU, Olsztyn4/M30 01:02:36 8

9 Zbutowicz Łukasz 1983 AKB@Klub Biegacza Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński 5/M30 01:02:50 9

10 Kiliańczyk Michał 1985 Stawiguda 6/M3001:03:22 10

11 Rudziński Andrzej 1974 Młynago - OSP Jankowo, Jonkowo 3/M4001:04:29 11

12 Babiarz Piotr 1991 Barczewo 2/M20 01:05:52 12

13 Tryk Piotr 1986 Lecimy Tutej, Olsztyn7/M30 01:05:56 13

14 Grzybowski Karol 1998 Najmowicz Triathlon, Olsztyn 3/M20 01:06:10 14

15 Kiewisz Adam 1980 Są Wolniejsi, Gietrzwałd 3/M20 01:06:23 15

16 Horszczaruk Jacek 1967 Jożin z Bażin, Warszawa 2/M50 01:08:07 16

17 Palowska Joanna 1992 Są Wolniejsi, Olsztyn 2/M50 01:08:31 1

18 Szczepuchowski Bogdan 1966 Nidzica Biega, Nidzica 3/M50 01:09:21 17

19 Stępka Paweł 1985 Ostróda 9/M30 01:09:55 18

20 Orłowski Grzegorz 1979 ULTRA BESKID SPORT, Mazańcowice 4/M40 01:10:02 19

21 Tumialis Karol 1982 Pomerania Winter Swimming, Olsztyn 10/M30 01:10:58 20

22 Żarejko Slawomir 1972 Salka Fit, Barczewo 5/M40 01:12:37 21

23 Kopczyński Sebastian 1989 SunriseSystem, Dywity11/M30 01:13:30 22

24 Sepczyński Mateusz 1992 Siłownia Dragon, Kętrzyn4/M20 01:15:00 23

25 Potkaj Marcin 1977 Ostróda 6/M40 01:16:50 24

26 Matwiejczuk Eliza 1983 Olsztyn 1/K30 01:17:51 2

27 Zblikowski Armir 1986 Sałka Fit, Barczewo 12/M30 01:18:00 25

28 Dryzelenko Andrzej 1980 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński 13/M30 01:18:08 26

29 Kramek Radosław 1978 R'ambo druga crew, Jaroty 7/M40 01:21:20 27

30 Klik Cezary 1972 R.AMBO Druga Crew, Stawiguda 8/M40 01:28:16 28

31 Rusiecki Mariusz 1974 Kętrzyn 9/M40 01:30:42 29

32 Golon Dariusz 1967 Dzikusy, Olsztyn 4/M50 01:31:33 30

33 Dziubanii Anna 1982 Olsztyn 2/K30 01:31:35 3

34 Matwiejuk Agnieszka 1989 Kętrzyn 3/K30 01:32:14 4

35 Cichocki Michał 1979 R.AMBO Druga Crew, Olsztyn 10/M40 01:32:43 31

36 Cieśla Elżbieta 1991 Są Wolniejsi, Olsztyn 2/K20 01:33:03 5

37 Kontakiewicz Adam 1976 Hero Brothers, Kętrzyn 11/M40 01:38:49 32

38 Kontakiewicz Daniel 1977 Hero Brothers, Olsztyn 12/M40 01:40:12 33

39 Jamróz Joanna 1976 Jamerki, Murowaniec 1/K40 01:43:07 6

40 Strzałkowski Adam 1970 Tempus Fagas, Gutkowo 13/M40 01:46:21 34

41 Janiszewska Anna 1976 Jabłonna 2/K40 01:49:28 7

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn