OOM i MP Młodzików Sława 2019 – Maksymilian Kopiczko srebrnym medalistą

For. wama-sport (archiwum)

W Sławie odbyły się w sobotę (10 sierpnia) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Młodzików. Nie zawiódł jeden z naszych faworytów Sławomir Kopiczko. Mieszkaniec Giżycka, a reprezentujący Orkę Iława zawodnik zdobył srebrny medal w OOM. Głównie dzięki znakomitej postawie w biegu. Do zwycięstwa zabrakło ponad 20 sekund. Pozostali reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego zajęli dalsze lokaty.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Junior młodszy

1 KADZIAK JAMES KU AZS UAM POZNAŃ 2003 M Junior młodszy (16-17) 00:07:56 (1) 00:01:04 00:25:57 (2) 00:07:00 00:05:05 (3) 00:47:02

2 KOPICZKO MAKSYMILIAN ORKA IŁAWA 2003 M Junior młodszy (16-17) 00:08:10 (3) 00:01:02 00:26:14 (6) 00:07:10 00:04:48 (1) 00:47:24

3 JANICKI KAROL KU AZS UAM POZNAŃ 2003 M Junior młodszy (16-17) 00:08:31 (9) 00:00:56 00:26:02 (3) 00:07:08 00:04:50 (2) 00:47:27

4 CZAJKOWSKI MATEUSZ SPORTWISE 2003 M Junior młodszy (16-17) 00:47:39

5 MIELKE DAWID SPORTIWSE 2003 M Junior młodszy (16-17) 00:08:41 (11) 00:00:58 00:25:48 (1) 00:07:11 00:05:09 (4) 00:47:47

6 KOZACZKIEWICZ MARCEL TAM WROCŁAW 2003 M Junior młodszy (16-17) 00:08:25 (7) 00:01:00 00:26:04 (4) 00:07:22 00:05:11 (6) 00:48:02

….........................

19 ZANIEWSKI TOMASZ WM KS 2003 M Junior młodszy (16-17) 00:09:51 (22) 00:01:14 00:28:30 (17) 00:08:04 00:05:10 (5) 00:52:49

Juniorka młodsza

1 BUGAŁA MARTYNA UKS 51 LUBLIN 2003 K Junior młodszy (16-17) 00:08:32 (2) 00:01:03 00:30:12 (7) 00:07:59 00:05:23 (1) 00:53:09

2 MŁYNARSKA JÓZEFINA SPORTWISE 2003 K Junior młodszy (16-17) 00:09:06 (4) 00:01:06 00:29:35 (4) 00:01:06 00:06:53 (14) 00:47:46

3 OBUCHOWICZ NATASZA PROFI TEAM 2003 K Junior młodszy (16-17) 00:09:09 (6) 00:01:05 00:29:38 (5) 00:07:54 00:05:28 (2) 00:53:14

4 SKIBIAK KLAUDIA UKS G8 BIELANY 2003 K Junior młodszy (16-17) 00:08:12 (1) 00:01:17 00:30:20 (8) 00:07:59 00:05:38 (3) 00:53:26

5 TYNDZIK ELEONORA UKS G-8 BIELANY 2003 K Junior młodszy (16-17) 00:09:08 (5) 00:01:09 00:29:33 (2) 00:08:16 00:06:12 (7) 00:54:18

6 PTASZYŃSKA WERONIKA KT ŻYWIEC 2003 K Junior młodszy (16-17) 00:09:12 (7) 00:01:04 00:29:34 (3) 00:08:28 00:06:08 (6) 00:54:26

…............................

17 ŻBIKOWSKA ZUZANNA MKS TRUSO ELBLĄG 2003 K Junior młodszy (16-17) 00:11:10 (16) 00:01:27 00:34:36 (16) 00:10:07 00:07:17 (15) 01:04:37

Mistrzostwa Polski Młodzików

Kat. młodzik

1 GLAPA FILIP KS UAM TRIATHLON POZNAŃ POZNAN 2004 M Młodzik(14-15) 00:05:47 (1) 00:01:05 00:13:21 00:13:21 (2) 00:01:01 00:07:02 (1) 00:28:16

2 BORYS ANTONI MKP SZCZECINEK SZCZECINEK 2004 M Młodzik(14-15) 00:06:00 (4) 00:01:04 00:13:28 00:13:28 (5) 00:01:04 00:07:45 (12) 00:29:21

3 ARMUŁA KAROL SPORTWISE KRAKÓW 2005 M Młodzik(14-15) 00:06:18 (12) 00:01:04 00:13:26 00:13:26 (4) 00:01:10 00:07:30 (8) 00:29:28

4 GRUSZCZYŃSKI FILIP NIEZRZESZONY KATOWICE 2005 M Młodzik(14-15) 00:06:21 (15) 00:01:16 00:13:09 00:13:09 (1) 00:01:09 00:07:37 (9) 00:29:32

5 MAJORCZYK BARTOSZ GTT DIAMENT GNIEZNO GNIEZNO 2004 M Młodzik(14-15) 00:06:13 (9) 00:01:08 00:13:31 00:13:31 (6) 00:01:05 00:07:38 (10) 00:29:35

6 POLSKI MATEUSZ UKS 51 LUBLIN LUBLIN 2004 M Młodzik(14-15) 00:05:48 (2) 00:01:07 00:13:58 00:13:58 (12) 00:01:02 00:07:52 (22) 00:29:47

…............................

16 FURMAN MAKSYM UKS TRS SUSZ SUSZ 2005 M Młodzik(14-15) 00:06:38 (23) 00:01:16 00:13:32 00:13:32 (7) 00:01:16 00:08:03 (24) 00:30:45

42 WALENTYNOWICZ ŁUKASZ MKS ELBLĄG 2005 M Młodzik(14-15) 00:07:31 (32) 00:01:37 00:17:37 00:17:37 (45) 00:01:16 00:08:48 (32) 00:36:49

46 62 GNYP MACIEJ MKS ELBLĄG 2005 M Młodzik(14-15) 00:09:14 (45) 00:01:44 00:18:24 00:18:24 (46) 00:01:37 00:09:01 (35) 00:40:00

47 MAJ NICOLAS MKS ELBLĄG 2005 M Młodzik(14-15) 00:07:31 (32) 00:01:43 00:59:31

Kat. młodziczka

1 KIEŁCZEWSKA MAJA KS IRONMAN CS POLSKA SZCZECIN 2005 K Młodzik(14-15) 00:06:01 (1) 00:01:13 00:14:38 (1) 00:01:04 00:07:46 (2) 00:30:42

2 FERCHMIN ALEKSANDRA KS UAM TRIATHLON POZNAŃ POZNAN 2004 K Młodzik(14-15) 00:06:45 (7) 00:01:09 00:15:21 (4) 00:01:01 00:07:40 (1) 00:31:56

3 WĄSIK MAJA SPORTWISE KRAKÓW 2004 K Młodzik(14-15) 00:06:34 (6) 00:01:06 00:15:17 (2) 00:01:10 00:07:59 (3) 00:32:06

4 KOS WIKTORIA TS AKWEDUKT KIELCE MORAWICA 2005 K Młodzik(14-15) 00:06:33 (5) 00:01:18 00:15:20 (3) 00:01:02 00:08:16 (4) 00:32:29

5 WAŁACH EMILIA UKS 51 LUBLIN LUBLIN 2004 K Młodzik(14-15) 00:06:02 (2) 00:01:11 00:15:34 (5) 00:01:14 00:08:54 (9) 00:32:55

6 JANICKA PAULA KS UAM TRIATHLON POZNAŃ POZNAN 2004 K Młodzik(14-15) 00:06:14 (4) 00:01:25 00:16:33 (11) 00:01:10 00:08:38 (5) 00:34:00

…..................

16 KWIATKOWSKA AGATA MKS ELBLĄG 2004 K Młodzik(14-15) 00:07:57 (16) 00:01:45 00:17:55 (15) 00:01:21 00:09:52 (14) 00:38:50

17 CHRAPAN SABINA MKS ELBLĄG 2005 K Młodzik(14-15) 00:10:13 (18) 00:01:39 00:20:10 (17) 00:01:24 00:10:03 (15) 00:43:29

18 MIKŁOSZ MARIA MKS ELBLĄG 2005 K Młodzik(14-15) 00:08:08 (17) 00:02:00 00:22:34 (18) 00:01:29 00:13:43 (18) 00:47:54

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn