II Aquathlon Ukiel Memoriał Magdaleny Mielnik Olsztyn 2019 – Bieg i pływanie w jednym, nad Krzywym idealne miejsce

Fot. OSiR Olsztyn fcaebook

W sobotę (3 sierpnia) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym na Plaży Miejskiej odbył się II Aquathlon Ukiel Olsztyn – Memoriał Magdaleny Mielnik. Impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tomasza Domżalskiego wzbudziła duże zainteresowanie wśród najmłodszych i...najstarszych. Zdecydowanie za mało było juniorów i młodzików, a szkoda, bo pogoda dopisała, a liczni kibice pomagali w rywalizacji.

W wyścigu uczestników powyżej 18 lat najszybszy okazał się Mateusz Wamka (Bydgoszcz), drugie miejsce zajął Krzysztof Oller (Lublin), a trzecie Arkadiusz Kord (Barczewo). Wśród pań triumfowała Hanna Każmierczak (Warszawa) przed Justyną Burską (Olsztyn) i Agnieszka Bodyna-Graczyk (Warszawa). Prowadzono też klasyfikacje w kategoriach wiekowych i tu zwyciężyli: U18: Justyna Burska i Mateusz Wamka, U25: Hanna Kaźmierczak i Damian Kiczor (Olsztyn), U35: Agnieszka Graczyk i Kamil Niemczuk (Olsztyn), U45: Małgorzata Tamkun-Pawłowska (Braniewo) i Krzysztof Biesiekierski (Olsztyn). M55: Wojciech Sienkiewicz (Olsztyn), K65 Bożena Miasojedow (Warszawa).

W pozostałych wyścigach wygrali: M16/17: Hubert Jedynasty (Olsztyn) M14/15: Mateusz Osełkowski (Bartąg), U12/13: Julia Pawłowska (Braniewo) i Kacepr Serwiński (Rzeszów), U10/11: Emilia Kaca (Susz) i Jakub Zalewski (Iława), U8/9: Julia Karolewska (Olsztyn) i Emil Wiatrowski (Iława).

AQ 6 18 lat i starsi dystans 5.8 km

Kobiety

1 Kaźmierczak Hania Warszawa Sportowe Love 1991 K25 09:28:00 19:59:00 30:43:00

2 Burska Justyna Olsztyn wyderki 1995 K18 12:00:00 19:59:00 33:26:00

3 Badyna-Graczyk Agnieszka Warszawa 1982 K35 11:33:00 25:27:00 37:35:00

4 Olszewska Małgorzata Łęgajny 1979 K35 11:24:00 26:09:00 38:19:00

5 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 K35 11:32:00 26:57:00 39:57:00

6 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo ETT Elbląg Triathlon Team 1974 K45 12:36:00 26:56:00 40:04:00

7 Rudawska Magdalena Warszawa 1982 K35 11:26:00 28:36:00 41:01:00

8 Miasojedow Bożena Warszawa 1954 K65 13:33:00 34:37:00 49:08:00

9 Pliszka Malgorzata Olsztyn Pliszka Biega 1980 K35 14:32:00 38:06:00 53:11:00

Mężczyźni

1 Wamka Mateusz Bydgoszcz SSP ORKA IŁAWA 2001 M18 08:39 16:29 26:26

2 Oller Krzysztof Lublin 2000 M18 10:18 18:37 28:49

3 Kord Arkadiusz Barczewo BSB Barczewo Biega 1996 M18 09:27 20:12 30:29

4 Niemczuk Kamil Olsztyn Team Dare2Tri Fizjoterapia Mateusz Derlecki 1984 M35 09:50 20:59 31:15

5 Wejkuć Grzegorz Mrągowo Piasecki Concept 1978 M35 09:54 21:27 32:00

6 Karolewski Krzysztof Olsztyn Kriss Coaching 1982 M35 09:26 22:30 32:28

7 Kiczor Damian Olsztyn Tri NEGU 1985 M25 AQ6 05:54 10.2 09:58 23:28 34:07

8 Kościesza Piotr Olsztyn Tri NEGU / Lecimy Tutej 1986 M25 09:59 23:45 34:07

9 Hapke Tomasz Wilkowo Traktor Team Gmina Kwidzyn 1977 M35 09:24 24:10 34:09

10 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka / AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com 1973 M45 10:50 24:32 35:52

11 Antończyk Marceli Olsztyn 2000 M18 10:14 25:37 36:47

12 Grzegorzewski Filip Warszawa 4G 1976 M35 11:20 25:22 37:55

13 Gołuszko Adam Opole 1999 M18 11:05 26:57 38:01

14 Pawełkiewicz Mateusz Gdańsk 1990 M25 11:30 24:28 38:19

15 Ligocki Maciej Spychowo Mazury Fitness 1976 M35 11:54 26:46 39:41

16 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M55 11:40 28:00 39:50

17 Panikowski Tomasz Bartąg Team Kopeć 1983 M35 11:34 28:21 40:50

18 Matracki Paweł Olsztyn Matraccy 1981 M35 A13:06 28:03 41:08

19 Lipiński Marek Gdańsk TREC TEAM 1985 M25 12:17 26:10 41:46

20 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS 1974 M45 11:45 31:08 44:48

21 Piskor Maciej Olsztyn Są Wolniejsi 1985 M25 14:27 37:57 54:51

AQ 5 juniorzy (16/17 lat) dystans 3 km

Wyniki

1 Jedynasty Hubert Olsztyn 2002 06:00 + 14:40 21:46

AQ 4 młodzicy (14/15 lat) dystans 2.4 km

Wyniki

1 Osełkowski Mateusz Bartąg 2005 Młodzicy 05:58 +11:09 16:58

2 Turlinski Jędrzej Giżycko MKS Medyk Giżycko 2005 05:28 +11:11 17:05

3 Maltsev Artem Elbląg ETT Elbląg Triathlon Team 2005 05:55 + 12:15 18:38

4 Grzegorzewski Ignacy Warszawa 4G 2005 05:58 +11:57 18:41

AQ 3 dzieci (12/13 lat) dystans 1.2 km

Dziewczęta

1 Pawłowska Julia Braniewo ETT Elbląg Triathlon Team 2007 04:40 09:18

2 Onichimowska Nadia Judyta Stawiguda Ol 2007 05:19 10:17

Chłopcy

1 Serwiński Kacper Rzeszów SWIM TRI RZESZÓW 2007 03:36 07:16

2 Jończyk Patryk Gdynia SP40 GDYNIA 2007 03:32 07:22

3 Steifer Filip Bolesławiec Bolesławiec 2006 03:50 07:33

4 Pokrętowski Karol Olsztyn 2006 03:38 07:34

5 Mikita Damian Grudziądz 2007 03:43 07:45

6 Klonowski Mikołaj Świecie --- 2007 04:09 08:03

7 Paliński Michał Susz UKS TRS Susz 2007 04:06 08:13

8 Matracki Aleksander Olsztyn WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2007 04:16 09:05

9 Krzyżewski Piotr Olsztyn 2006 03:57 09:28

10 Tomczyk Jan Susz UKS TRS Susz 2007 04:09 09:32

11 Dublanka Igor Olsztyn 2007 05:27 09:44

12 Grzegorzewski Daniel Warszawa 4G 2007 06:49 13:08

AQ 2 dzieci (10/11 lat) dystans 1.2 km

Dziewczęta

1 Kaca Emilka Susz UKS TRS Susz 2008 04:46 09:11

2 Kotlińska Zofia Poznań KS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2008 04:17 09:18

3 Burza Magdalena Iława SSP ORKA IŁAWA 2008 04:30 10:14

4 Tomczyk Hanna Susz UKS TRS Susz 2009 04:54 11:16

5 Przepiórska Aleksandra Iława SSP ORKA IŁAWA 2008 11:56

6 Biesiekierska Olga Olsztyn SP10 Olsztyn 2009 05:53 12:22

7 Przepiórska Jagoda Iława SSP ORKA IŁAWA 2009 06:01 13:09

8 Jankowska Helena Gdańsk 2008 07:41 14:18

Chłopcy

1 Zalewski Jakub Iława SSP ORKA IŁAWA 2008 03:50 07:44

2 Wiatrowski Marcel Iława SSP ORKA IŁAWA 2008 08:16

3 Zalewski Bartosz Iława SSP ORKA IŁAWA 2009 05:04 09:58

4 Matracki Konrad Olsztyn WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2008 05:48 10:56

AQ 1 dzieci (8/9 lat) dystans 0.6 km

Dziewczęta

1 Karolewska Julia Olsztyn olsztyńska szkółka triathlonu 2011 03:10

2 Karolewska Weronika Olsztyn olsztyńska szkółka triathlonu 2011 03:11

3 Chećko-Zaremba Jadwiga Olsztyn Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 03:13

4 Mańkowska Alicja Olsztyn Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2010 03:18

5 Karwacka Hania Olsztyn olsztynska szkółka triathlonu 2011 03:20

6 Dublanka Zofia Olsztyn 2011 Dziewczęta 8-9 lat 03:40

Chłopcy

1 Wiatrowski Emil Iława SSP ORKA IŁAWA 2010 02:48

2 Burza Maciej Iława SSP ORKA IŁAWA 2010 03:19

3 Oller Wojciech Olsztyn 2010 Chłopcy 03:27

4 Chmurkowski Kajetan Zielonowo 2011 03:34

5 Panikowski Adam Bartąg olsztyńska szkółka triathlonu 2011 03:35

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn