Pływanie i bieganie w Olsztynie - Ukiel znów pełny sportowców!

Fot. OSiR Olsztyn (ilustracja)

W sobotę, 3 sierpnia, w Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel znów odbędą się dwie bardzo ciekawe imprezy – o godz. 10:30 wystartujemy z II Ukiel Aquathlon Olsztyn, który będzie jednocześnie Memoriałem tragicznie zmarłej w 2017 roku triathlonistki Magdaleny Mielnik, z kolei godzinę później rozpoczną się V Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu na Wodach Otwartych.

Ukiel Aquathlon to bardzo trudne dla uczestników, ale jednocześnie widowiskowe dla publiczności zawody, na które składa się bieg i pływanie, a w starszych kategoriach wiekowych bieg, pływanie i ponownie bieg! Zawody odbędą się w sześciu kategoriach wiekowych – impreza jest dedykowana głównie dzieciom i młodzieży (najmłodsza kategoria to dzieci w wieku 8-9 lat, najstarsza to juniorzy 16-17 lat), ale po raz pierwszy zaplanowaliśmy również rywalizację w kategorii Open! Organizatorzy czyli Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy, firma G33 Tomasz Domżalski i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w tej imprezie

pa2

O 11:30 rozpoczną się z kolei Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu na Wodach Otwartych, na które zapraszają wspólnie Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn i OSiR Olsztyn. I także w tym konkretnym przypadku dojdzie do rywalizacji świetnych specjalistów pływania na akwenie otwartym, a śmiałkowie wystartują na dwóch dystansach: 1500 m i 3000 m (z podziałem na rywalizację w piankach i bez pianek).

image001

Aquathlon, zapisy: www.superczas.pl/aquathlonolsztyn2019 Więcej informacji: Tomasz Domżalski 600 961905 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu na Wodach Otwartych; zapisy: https://forms.gle/8jgbyLNFzRaZUzoq8 lub w biurze zawodów od godz. 09:30

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn