Garmin Iron Triathlon Elbląg 2019 – Gospodarze pokazali na co ich stać

Fot. garmin iron triathlon facebook

W niedzielę (21 lipca) odbył się Garmin Iron Triathlon Elbląg. Frekwencja dopisała, pogoda też. Wystartowało wielu mieszkańców nie tylko Elbląga, ale całego województwa warmińsko-mazurskiego. Szczególnie upodobali sobie trochę krótsze dystanse, które nie wymagają aż tak dużego wytrenowania, nie mniej ukończenie tych konkurencji zasługuje również na najwyższe słowa uznania.

Ilość przeszła w jakość, bowiem zwłaszcza gospodarze zajęli wiele czołowych pozycji. W 1/2 Iron znakomicie spisał się Piotr Różalski (Elbląg) zajmując drugie miejsce w open i wygrywając kat. M40.Tomasz Peda z Lidzbarka Warmińskiego był drugi w M50.

W1/4 Iron druga na mecie była Kinga Lorek (Elbląg) – triumfatorka kat. K18. Na piątej pozycji finiszowała Ewelina Szabelska (Piecki), która była najszybsza w K30.. W kategorii K40 drugie miejsce zajęła Aneta Klimkowska, a trzecie Magdalena Ziemińska (obie Elbląg). Trzecią lokatę w K45 wywalczyła Katarzyna Ciechowska, a trzecią w tej grupie wiekowej Beata Kwilosz (Braniewo) Wśród panów w ścisłej czołówce zameldowali się triathloniści z Gołdapi. Czwarty na mecie był Mateusz Siekierski – drugi w M25, a jedenasty Grzegorz Lange – drugi w M40. Janusz Brzyski (Elbląg) wygrał kat. M70+, a Tadeusz Sznaza (Elbląg) kat. M60. Trzecie miejsca zajęli: Arkadiusz Kord (Barczewo) w M18, Włodzmierz Lizak (Elbląg) w M55, Sergiusz Nawrocki (Pluski) w M50.

W 1/8 Iron czwarte miejsce w open i pierwsze w M18 zajął Karol Kozak (Elbląg), Drugi w M30 był Krzysztof Litwiniuk (Bartąg), również drugi w M50 Arkadiusz Mazurek (Elbląg) w M50. Z pań na piątej pozycji w open finiszowała Sandra Kopiczko (Giżycko) - druga w K20. Szósta na mecie była Emilia Wołyniec (Gołdap) – trzecia w K30. , również na trzecim miejscu w K40uplasowała się Aleksandra Różalska (Elbląg). Weronika Żbikowska (Elbląg) wygrała wyścig 18-latek, a jej siostra Zuzanna była druga w rywalizacji 16-latek.

Wyniki

Dystans 1/2 Iron

1 MŁODZIKOWSKI PAWEŁ ADAMÓW KB V-MAX ADAMÓW POL 1987 M30 1 00:31:18 (9) 00:02:15 02:17:21 (2) 00:02:32 01:23:35 (1) 04:17:01 1

2 RÓŻALSKI PIOTR ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 M40 1 00:28:38 (2) 00:02:12 02:20:36 (7) 00:02:37 01:29:14 (2) 04:23:17 2

3 SANIAWA PIOTR LUBLIN TRIATHLON LUBLIN TEAM/TRIAMIGOS POL 1983 M30 2 00:27:23 (1) 00:02:14 02:19:22 (4) 00:02:26 01:32:50 (5) 04:24:15 3

4 MIGALA MICHAŁ JEŻÓW SUDECKI LABOSPORT TEAM POL 1983 M30 3 00:29:10 (4) 00:02:06 02:19:33 (5) 00:02:38 01:32:45 (4) 04:26:12 4

5 DĄBROWSKI DARIUSZ PIASECZNO LUFT TRI TEAM ILABO SPORT POL 1974 M40 2 00:28:42 (3) 00:02:11 02:19:16 (3) 00:02:44 01:35:12 (10) 04:28:05 5

6 JURKIEWICZ MARIUSZ INOWROCŁAW KOBYLARNIA/BIKEBOYS BIKEBOYS POL 1979 M40 3 00:35:34 (28) 00:02:47 02:16:39 (1) 00:03:03 01:33:04 (6) 04:31:07 6

…...................................

17 SZCZEPAŃSKI MARCIN DZIAŁDOWO POL 1984 M30 6 00:34:30 (22) 00:02:36 02:30:59 (21) 00:02:55 01:45:30 (28) 04:56:30 16

31 KACPERSKI WOJCIECH OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL POL 1981 M30 12 00:35:47 (30) 00:03:09 02:40:52 (36) 00:03:12 01:45:12 (27) 05:08:12 30

34 PEDA TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI TRIATHLON SIEDLCE CLUB POL 1969 M50 2 00:34:02 (18) 00:02:55 02:44:57 (46) 00:04:18 01:48:16 (30) 05:14:28 33

35 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK LABOSPORT TEAM ARTECH TEAM POL 1991 M18 5 00:38:57 (58) 00:02:01 02:35:27 (31) 00:02:59 01:57:29 (45) 05:16:53 34

67183719 2402638313126397 3634378953390555136 n

Dystans 1/4 Iron

1 MARCINEK TOMASZ RACIBÓRZ KS AZS-AWF KATOWICE MARCINEK TRIATHLON TEAM POL 1991 M25 1 01:03:33 (2) 00:01:36 00:37:17 (3) 01:55:40 1

2 KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ PŁOCK KM SPORT PRO TEAM POL 1984 M35 1 00:13:09 (2) 00:01:38 01:03:17 (1) 00:01:40 00:37:59 (4) 01:57:43 2

3 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK 7PRO TEAM / MBC POL 1998 M18 1 01:05:21 (3) 00:01:52 00:38:01 (5) 01:58:39 3

4 SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK GOŁDAP NADAKTYWNI BIAŁYSTOK/ SPORTOWIEC WIEJSKI POL 1993 M25 2 00:14:45 (13) 00:02:11 01:09:41 (8) 00:01:54 00:39:51 (6) 02:08:22 4

5 RULIŃSKI PRZEMYSŁAW GNIEW CTS - CZAJATRAININGSYSTEM POL 1986 M30 1 00:15:56 (34) 00:01:57 01:09:18 (6) 00:02:02 00:41:13 (8) 02:10:26 5

6 SZOŁOWSKI FILIP KIELCE LABOSPORT TEAM POL 1984 M35 2 00:13:34 (5) 00:01:39 01:11:38 (21) 00:02:04 00:42:41 (11) 02:11:36 6

….........................

11 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP LANGE TRI COACH POL 1978 M40 2 00:16:03 (35) 00:02:03 01:10:51 (14) 00:02:13 00:44:04 (19) 02:15:14 11

36 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) POL 1980 M35 9 00:20:42 (172) 00:02:02 01:13:50 (47) 00:02:16 00:45:44 (32) 02:24:33 36

47 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO CRYOSPACE OLSZTYN POL 1975 M40 16 00:19:45 (147) 00:02:52 01:17:31 (73) 00:02:22 00:44:30 (20) 02:27:00 47

52 BISKUPSKI MARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M45 6 00:13:39 (7) 00:11:19 01:11:40 (22) 00:02:31 00:48:48 (54) 02:27:57 52

57 BADYSZ ARTUR ELBLĄG/PIASTÓW BADIFICO ADIFICO ARTUR BADYSZ POL 1973 M45 7 00:16:28 (47) 00:02:24 01:18:40 (84) 00:02:44 00:48:10 (50) 02:28:26 56

59 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP LANGE TRI COACH POL 1984 M35 12 00:18:08 (90) 00:02:23 01:13:25 (37) 00:02:25 00:52:11 (104) 02:28:32 58

61 KORD ARKADIUSZ BARCZEWO POL 1996 M18 3 00:14:39 (11) 00:02:10 01:15:19 (57) 00:02:27 00:54:37 (136) 02:29:12 60

68 LOREK KINGA MKS TRUSO ELBLĄG POL 1998 K18 1 00:13:30 (4) 00:01:44 01:21:18 (122) 00:02:10 00:52:31 (108) 02:31:13 2

74 ŁUKIEWICZ ŁUKASZ ELBLĄG TEAM KARAŚ MEGA SP Z OO POL 1980 M35 14 00:16:45 (54) 00:02:58 01:15:31 (58) 00:02:33 00:54:43 (138) 02:32:30 71

75 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT POL 1977 M40 22 00:18:59 (120) 00:02:13 01:17:59 (78) 00:02:24 00:51:03 (87) 02:32:38 72

76 FERCHO KAROL ELBLĄG LANGE TRI COACH POL 1980 M35 15 00:22:28 (206) 00:03:08 01:19:46 (101) 00:02:13 00:45:12 (27) 02:32:47 73

80 SZABELSKA EWELINA PIECKI KUŹNIA TRIATHLONU POL 1986 K30 1 00:17:44 (77) 00:02:17 01:19:10 (92) 00:02:31 00:51:47 (95) 02:33:29 5

92 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG T. TEAM POL 1990 M25 9 00:20:11 (160) 00:02:44 01:19:23 (94) 00:02:27 00:50:53 (83) 02:35:38 87

93 PRUSINOWSKI MICHAŁ BRANIEWO POL 1993 M25 10 00:18:53 (116) 00:05:07 01:27:40 (205) 00:02:53 00:41:12 (7) 02:35:45 88

94 HERMANN TOMASZ OLSZTYN WWW.OLSZTYNBIZNES.PL RODO BHP POL 1978 M40 26 00:17:48 (78) 00:02:00 01:22:47 (147) 00:02:06 00:51:48 (96) 02:36:29 89

95 GUZOWSKI JACEK ELBLĄG POL 1980 M35 20 00:19:08 (129) 00:04:06 01:22:07 (138) 00:03:15 00:47:53 (47) 02:36:29 90

101 SZNAZA TADEUSZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1959 M60 1 00:17:48 (79) 00:03:17 01:20:45 (112) 00:03:17 00:52:10 (102) 02:37:17 95

105 KLEJZEROWICZ ROMAN EŁK EGGER RUNS/SBR TEAM EŁK POL 1977 M40 28 00:19:06 (127) 00:02:29 01:22:11 (140) 00:02:45 00:51:03 (88) 02:37:34 99

107 JAKUBOWSKI KUBA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1990 M25 14 00:16:41 (53) 00:02:31 01:21:39 (130) 00:02:28 00:54:40 (137) 02:37:59 100

115 FEDAN DOMINIK MORĄG POL 1994 M25 15 00:19:44 (145) 00:03:31 01:22:02 (133) 00:02:44 00:51:34 (93) 02:39:35 108

122 LIZAK WŁODZIMIERZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1963 M55 3 00:18:40 (110) 00:03:29 01:23:13 (155) 00:03:19 00:52:13 (105) 02:40:54 114

126 NAWROCKI SERGIUSZ PLUSKI POL 1967 M50 3 00:19:05 (126) 00:02:42 01:18:08 (80) 00:03:10 00:58:33 (178) 02:41:38 118

137 KLIMOWSKA ANETTA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 K40 2 00:17:34 (73) 00:02:56 01:26:01 (188) 00:02:53 00:53:34 (119) 02:42:58 10

142 GWARDJAK SZYMON LIDZBARK WARMIŃSKI LKS ZORZA GDYNIA POL 1993 M25 19 00:19:02 (121) 00:03:31 01:25:25 (171) 00:03:21 00:53:05 (114) 02:44:24 131

145 GŁOWACKI SEBASTIAN OLSZTYN CISOWIANKA TEAM POL 1981 M35 27 00:18:21 (97) 00:02:30 01:22:22 (142) 00:02:32 00:59:18 (187) 02:45:03 134

147 KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG POL 1976 M40 35 00:20:31 (168) 00:02:57 01:25:54 (181) 00:02:57 00:53:16 (116) 02:45:35 136

148 KAMIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN TEAM ELEKTRYK / NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1979 M40 36 00:22:22 (202) 00:02:18 01:21:29 (126) 00:02:37 00:56:49 (156) 02:45:35 137

152 BRZOZOWSKI GRZEGORZ PIOTR ELBLĄG IMAGPROCUREMENT.COM SMARUJ NA TRENING TEAM POL 1982 M35 29 00:21:25 (181) 00:02:16 01:23:21 (156) 00:02:54 00:56:11 (151) 02:46:07 141

165 BACHEWICZ KRZYSZTOF ELBLĄG POL 1984 M35 30 00:16:24 (45) 00:03:24 01:25:15 (169) 00:03:18 01:00:01 (194) 02:48:22 150

180 ZIEMIŃSKA MAGDALENA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K40 3 00:19:06 (127) 00:03:26 01:27:29 (202) 00:03:49 00:57:01 (158) 02:50:51 20

191 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW ELBLĄG WANIEWSKI COACHING POL 1973 M45 21 00:26:03 (243) 00:03:39 01:22:53 (149) 00:03:32 00:57:29 (164) 02:53:36 168

203 ZYCH DAWID ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM POL 1974 M45 25 00:31:56 (268) 00:05:00 01:17:25 (70) 00:04:15 00:57:06 (160) 02:55:42 180

209 BARTNICKI WOJCIECH ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG POL 1968 M50 6 00:22:54 (210) 00:03:21 01:34:10 (245) 00:03:25 00:53:32 (118) 02:57:22 185

213 CECHOWSKA KATARZYNA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT POL 1973 K45 2 00:23:10 (216) 00:03:37 01:29:23 (223) 00:02:49 00:59:37 (189) 02:58:36 26

214 SZULC MACIEJ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1974 M45 27 00:20:14 (161) 00:04:23 01:31:57 (238) 00:03:12 00:59:13 (185) 02:58:59 188

215 HARTLINSKI GRZEGORZ JAROTY OLSZTYN POL 1984 M35 37 00:19:19 (133) 00:03:06 01:27:14 (199) 00:02:59 01:06:53 (242) 02:59:31 189

228 TOMASZEWSKI LESZEK ELBLĄG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP POL 1959 M60 5 00:25:08 (234) 00:05:59 01:27:50 (208) 00:04:20 01:02:12 (211) 03:05:29 199

236 KŁOSIEWICZ WOJCIECH ELBLĄG POL 1975 M40 52 00:25:07 (233) 00:03:27 01:36:33 (254) 00:03:29 00:59:11 (184) 03:07:47 205

238 NOWAKOWSKI KONRAD ELBLĄG POL 1979 M40 53 00:21:54 (192) 00:03:42 01:34:30 (246) 00:03:07 01:05:38 (234) 03:08:51 207

239 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POL 1968 M50 7 00:21:51 (188) 00:04:00 01:31:01 (235) 00:03:51 01:08:56 (245) 03:09:39 208

241 JABŁOŃSKI JAKUB ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG POL 1982 M35 41 00:18:38 (109) 00:04:27 01:33:51 (244) 00:03:13 01:10:57 (253) 03:11:06 210

261 ALBRECHT PAWEŁ ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG POL 1987 M30 37 00:31:47 (267) 00:02:46 01:28:54 (219) 00:03:39 01:15:05 (269) 03:22:11 228

270 BRZYSKI JANUSZ ELBLĄG POL 1947 M70+ 1 00:25:43 (241) 00:04:59 01:36:34 (255) 00:04:27 01:19:39 (272) 03:31:22 235

271 164 BRZOZA CEZARY ELBLĄG POL 1994 M25 27 00:36:36 (272) 00:04:33 01:46:18 (273) 00:03:12 01:03:24 (222) 03:34:03 236

272 KWILOSZ BEATA BRANIEWO POL 1973 K45 3 00:29:58 (263) 00:03:09 01:46:55 (274) 00:04:07 01:10:45 (251) 03:34:54 36

273 SZELSKI KRYSTIAN ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POL 1980 M35 48 00:24:04 (226) 00:06:30 01:43:55 (271) 00:04:55 01:18:20 (271) 03:37:44 237

67224468 2402710616452500 5550288212582203392 n

Dystans 1/8 Iron

1 BRUŹDZIAK MACIEJ BORKOWO SMARUJ NA TRENING TEAM UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKPOL 1998 M20 1 00:05:29 (1) 00:01:13 00:33:36 (4) 00:01:35 00:18:03 (1) 00:59:56 1

2 MIZIARSKI PAWEŁ REDA TORUS- FUNDACJA JEPPESENA POL 1990 M20 2 00:06:04 (3) 00:01:46 00:32:49 (2) 00:02:08 00:19:03 (4) 01:01:50 2

3 KRIEGER ŁUKASZ CHOJNICZKI LANGE TRI COACH H2OSHOP.PL POL 1990 M20 3 00:06:33 (9) 00:01:57 00:33:07 (3) 00:01:58 00:19:15 (5) 01:02:50 3

4 KOZAK KAROL ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 2000 M18 1 00:06:23 (6) 00:02:02 00:32:33 (1) 00:01:59 00:20:27 (8) 01:03:24 4

5 KULIK KAMIL GDYNIA CTS - CZAJATRAININGSYSTEM POL 2003 M16 1 00:06:44 (12) 00:01:40 00:35:30 (7) 00:01:47 00:18:28 (2) 01:04:09 5

6 SŁUPIK TOMASZ WARSZAWA POL 1993 M20 4 00:34:59 (6) 00:02:06 00:20:59 (11) 01:06:13 6

…...................................

16 LITWINIUK KRZYSZTOF BARTĄG KRISS COACHING POL 1980 M30 2 00:36:25 (13) 00:02:23 00:22:59 (30) 01:11:22 16

19 WALIŃSKI MIKOŁAJ ELBLĄG POL 1978 M40 6 00:06:57 (16) 00:02:12 00:35:52 (11) 00:02:34 00:24:23 (49) 01:11:58 19

26 DUKS LUKASZ ELBLAG POL 1986 M30 6 00:38:34 (31) 00:02:25 00:24:11 (46) 01:13:57 26

29 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG DĄBROWAR POL 1985 M30 7 00:07:07 (22) 00:02:02 00:39:35 (42) 00:02:35 00:23:13 (34) 01:14:32 28

30 POGORZELSKI WOJCIECH TOLKMICKO TEAM NOWINKA POL 1981 M30 8 00:38:44 (35) 00:02:26 00:23:55 (43) 01:14:33 29

33 SIEMIANOWSKI SŁAWEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1975 M40 8 00:07:44 (29) 00:02:17 00:38:34 (32) 00:02:38 00:24:05 (45) 01:15:18 31

34 OTŁOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1986 M30 10 00:08:23 (44) 00:02:01 00:40:23 (58) 00:02:10 00:22:23 (22) 01:15:20 32

36 ŚWIATKOWSKI ROBERT ELBLAG UKS VIKING POL 1974 M40 9 00:40:31 (61) 00:02:32 00:23:11 (33) 01:15:37 34

40 ZBUTOWICZ ŁUKASZ LIDZBARK WARMIŃSKI AKB & KLUB BIEGCZA LIDZBARK WARMIŃSKI POL 1983 M30 13 00:42:56 (98) 00:02:16 00:22:34 (24) 01:16:19 37

46 MAZUREK ARKADIUSZ ELBLĄG OPEN BALANCE POL 1968 M50 2 00:36:44 (15) 00:02:56 00:22:42 (27) 01:17:37 43

47 ROMANOWSKI RADOSŁAW DOBRE MIASTO KS JELONKI DOBRE MIASTO POL 1973 M40 12 00:40:18 (55) 00:02:38 00:23:52 (42) 01:17:51 44

49 OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ ELBLAG BEKO BEKO POL 1986 M30 17 00:08:31 (47) 00:03:04 00:38:55 (36) 00:02:15 00:25:11 (63) 01:17:56 46

50 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI POL 1981 M30 18 00:06:52 (13) 00:02:40 00:39:25 (41) 00:02:42 00:26:19 (85) 01:17:58 47

51 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF ELBLĄG UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 2003 M16 4 00:41:26 (77) 00:02:13 00:26:19 (84) 01:18:10 48

54 DYMEK ADRIAN OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON / SPRECOGRAF.PL POL 1989 M30 19 00:38:33 (30) 00:02:37 00:22:20 (21) 01:18:28 50

58 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK KRAM POL 1984 M30 21 00:42:02 (84) 00:02:44 00:26:10 (79) 01:19:10 54

59 ZALEWSKI JAROSŁAW ELBLAG OPEN BALANCE POL 1986 M30 22 00:40:52 (66) 00:02:32 00:27:16 (102) 01:19:20 55

60 SIEMIANOWSKI MARCEL SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2003 M16 5 00:06:58 (17) 00:01:50 00:40:07 (51) 00:02:09 00:28:17 (115) 01:19:21 56

61 PROKOPCZUK DAREK OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1986 M30 23 00:09:39 (77) 00:02:50 00:39:18 (40) 00:02:14 00:25:22 (67) 01:19:23 57

62 KOPICZKO SANDRA GIŻYCKO POL 1997 K20 2 00:07:35 (27) 00:01:55 00:42:27 (89) 00:02:43 00:24:52 (57) 01:19:32 5

63 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP POL 1983 K30 3 00:41:32 (79) 00:02:09 00:24:44 (52) 01:19:36 6

65 HOŃKO PRZEMYSŁAW ELBLĄG SPORTEVO POL 1984 M30 24 00:08:22 (43) 00:02:13 00:38:26 (29) 00:02:35 00:28:13 (112) 01:19:49 58

66 KUCIŃSKI IRENEUSZ PASŁĘK POL 1977 M40 15 00:08:58 (59) 00:02:31 00:41:13 (73) 00:02:37 00:24:45 (53) 01:20:04 59

67 NIEMCZYK RAFAŁ PASŁĘK LABOSPORT TEAM ARTECH TEAM POL 1974 M40 16 00:09:55 (82) 00:02:15 00:40:13 (54) 00:02:33 00:25:30 (71) 01:20:26 60

68 MALTCEV SERGEI ELBLAG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM UNICUP POL 1970 M40 17 00:09:17 (68) 00:02:33 00:39:14 (39) 00:03:21 00:26:10 (80) 01:20:35 61

80 FURMAŃSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1976 M40 18 00:08:19 (42) 00:02:55 00:41:05 (69) 00:03:10 00:27:14 (101) 01:22:43 69

83 MATUSIAK MIŁOSZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M18 4 00:07:48 (30) 00:01:57 00:42:31 (90) 00:02:31 00:28:18 (116) 01:23:05 72

84 MIRZAŁEK PIOTR ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 M40 21 00:10:33 (97) 00:02:39 00:40:12 (53) 00:02:51 00:26:51 (92) 01:23:06 73

85 SKOWROŃSKI JAROSŁAW OLSZTYN KRISS COACHING POL 1986 M30 28 00:09:07 (63) 00:02:40 00:43:17 (102) 00:02:44 00:25:23 (68) 01:23:11 74

90 BOGORODZ MATEUSZ MRĄGOWO POL 1986 M30 32 00:10:43 (106) 00:02:46 00:42:38 (92) 00:02:32 00:25:12 (64) 01:23:51 79

92 KRÓLIK JACEK PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK KRAM TEAM POL 1978 M40 22 00:10:19 (92) 00:03:27 00:43:04 (101) 00:02:54 00:24:18 (48) 01:24:02 81

98 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1968 M50 7 00:07:57 (33) 00:02:29 00:43:56 (108) 00:02:39 00:28:00 (110) 01:25:01 86

100 RÓŻALSKA ALEKSANDRA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K40 3 00:09:01 (62) 00:02:50 00:44:30 (115) 00:02:41 00:26:30 (90) 01:25:32 13

105 LISZEWSKI PIOTR ELBLAG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON POL 2000 M18 5 00:08:33 (49) 00:01:45 00:44:22 (113) 00:02:58 00:29:15 (126) 01:26:53 91

106 LANGOWSKI PIOTR SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 26 00:08:55 (58) 00:03:14 00:45:04 (124) 00:03:03 00:26:57 (95) 01:27:13 92

113 KUREK WOJCIECH ELBLAG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1982 M30 36 00:08:55 (57) 00:02:45 00:45:14 (125) 00:02:41 00:29:19 (128) 01:28:54 99

122 ŻBIKOWSKA WERONIKA ELBLĄG 2 MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 K18 1 00:08:12 (40) 00:02:23 00:45:58 (136) 00:02:24 00:31:33 (158) 01:30:30 18

125 WOJTOWICZ JAROSŁAW ELBLĄG KMP ELBLĄG POL 1980 M30 38 00:08:59 (60) 00:03:43 00:43:39 (105) 00:03:44 00:30:58 (146) 01:31:03 106

126 ŻBIKOWSKA ZUZANNA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON POL 2003 K16 2 00:49:39 (173) 00:02:23 00:32:14 (163) 01:31:20 20

128 TKACZYK ARTUR WARSZAWA POL 1977 M40 32 00:10:14 (90) 00:03:31 00:43:21 (103) 00:03:27 00:30:57 (145) 01:31:30 108

129 ŻYWUSZKO WIOLETTA ELBLĄG POL 1976 K40 5 00:45:47 (133) 00:03:11 00:27:31 (105) 01:31:44 21

130 BARTNICKA ANETTA ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POL 1974 K40 6 00:11:00 (110) 00:04:18 00:48:04 (160) 00:02:41 00:26:11 (81) 01:32:14 22

131 PROCAJŁO SŁAWOMIR ELBLĄG POL 1982 M30 39 00:46:16 (142) 00:02:55 00:31:44 (161) 01:32:48 109

135 WOŹNY LESZEK ELBLĄG 9 BKPANC POL 1980 M30 41 00:06:11 (4) 00:03:48 00:53:00 (192) 00:02:38 00:27:31 (106) 01:33:08 111

136 GRALIK ARTUR ELBLĄG POL 1987 M30 42 00:06:53 (14) 00:02:35 00:43:54 (106) 00:02:59 00:36:51 (190) 01:33:12 112

137 HARTLIŃSKI MACIEJ OLSZTYN POL 1980 M30 43 00:45:01 (121) 00:03:16 00:32:45 (165) 01:33:13 113

141 DZIKIEWICZ KACPER ELBLĄG POL 1990 M20 18 00:10:43 (106) 00:03:13 00:51:47 (184) 00:03:20 00:24:49 (56) 01:33:52 116

142 496 BOGDANIUK MACIEJ BĘSIA POL 1992 M20 19 00:46:28 (146) 00:02:39 00:29:51 (134) 01:33:55 117

150 TOŁWIŃSKA AGNIESZKA GRONOWO GÓRNE OPEN BALANCE BRAK POL 1973 K40 10 00:46:23 (144) 00:03:01 00:29:17 (127) 01:35:47 29

168 KUŚNIERZ DARIUSZ BARTOSZYCE BKM "POLAR" BARTOSZYCE POL 1964 M50 18 00:11:36 (123) 00:03:54 00:47:47 (157) 00:03:03 00:33:54 (175) 01:40:14 134

172 BIĘGA SYLWIA ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1972 K40 12 00:11:49 (125) 00:03:02 00:51:53 (185) 00:03:14 00:31:28 (156) 01:41:26 36

177 ŚLĘZAK ADAM GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE POL 1989 M30 47 00:14:30 (137) 00:05:10 00:47:44 (156) 00:03:04 00:33:47 (174) 01:44:15 140

178 WRZOSEK TOMASZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1983 M30 48 00:10:33 (97) 00:04:11 00:49:58 (178) 00:04:41 00:35:04 (181) 01:44:27 141

181 SKIBIŃSKI ROBERT ELBLĄG POL 1973 M40 42 00:45:48 (134) 00:04:40 00:36:45 (189) 01:44:39 143

188 SKIBIŃSKA ANNA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1977 K40 13 00:48:30 (163) 00:05:11 00:37:55 (196) 01:46:45 41

193 WĄSIŃSKI BŁAŻEJ ELBLĄG PĄCZUSZKI POL 1984 M30 50 00:14:39 (138) 00:04:35 00:52:25 (189) 00:05:14 00:30:45 (143) 01:47:37 149

194 WALCZAK OLAF ELBLĄG - GRONOWO GÓRNEMKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON POL 2003 M16 9 00:08:52 (55) 00:02:14 00:53:08 (194) 00:03:28 00:39:56 (201) 01:47:38 150

202 POGORZELSKI SŁAWOMIR ELBLĄG POL 1970 M40 43 00:58:11 (199) 00:03:56 00:38:22 (197) 02:03:10 156

Fot. Garmin Iron Triathlon facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn