Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019 – Mateusz Siekierski w ćwiartce „znokautował” rywali, Iga Kowalczyk też zwycięska

Fot. garmin iron triathlon

W niedzielę (14 lipca) odbył się Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019. Jak zwykle w tej miejscowości rywalizacja jest bardzo atrakcyjna, ze względu na wspaniałe trasy i fakt, że sporo mieszkańców tego miasta jest zainteresowana tą dyscypliną. Zresztą przekłada się to na wyniki. Zwycięzcą na dystansie 1/4 Iron w open i M25 został bezdyskusyjnie Mateusz Siekierski (Gołdap), który następnego zawodnika na mecie wyprzedził o ponad sześć minut.

W konkurencji pań najlepsza okazała się gołdapianka Iga Kowalczyk (K30). Trzeci w open był Jan Krupa (Węgorzewo), który jednocześnie triumfował w kat. M30. Ponadto Wojciech Sienkiewicz (Olsztyn) zwyciężył w M60, natomiast trzecie miejsce w M35 zajął Kamil Cybulski (Gołdap).

W „połówce” na podium (3 miejsce) znalazł się Grzegorz Lange (Gołdap) – zwycięzca kat. M40.

W supersprincie na czwartej pozycji finiszował Arkadiusz Kord (Barczewo) – pierwszy w M20, już za nim metę osiągnął Jakub Kamiński (Pasłęk) – drugi w M20, trzeci w tej kategorii był Daniel Zapilaj (Ełk). Emila Wołyniec (Gołdap) zajęła drugie miejsce w open pań i drugie w kat. K30. Jan Bagiński z Olecka był trzeci w M60+

Wyniki

Dystans 1/2

1 SZOŁOWSKI FILIP KIELCE LABOSPORT TEAM POL 1984 M30 1 00:28:32 (3) 02:22:46 (3) 01:31:52 (5) 04:26:12 1

2 KACZYŃSKI ALEKSANDER ŁAPY NADAKTYWNI POL 1982 M30 2 00:34:20 (11) 02:18:31 (1) 01:32:26 (7) 04:28:40 2

3 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP LANGE TRI COACH POL 1978 M40 1 00:32:48 (7) 02:22:53 (4) 01:32:43 (8) 04:31:43 3

4 KĘDZIOR GRZEGORZ WARSZAWA POL 1977 M40 2 00:34:48 (14) 02:20:12 (2) 01:34:16 (10) 04:33:51 4

5 JAWORSKI RAFAŁ WARSZAWA POL 1984 M30 3 00:38:07 (23) 02:27:37 (8) 01:29:02 (1) 04:38:48 5

6 NAFALSKI RAJMUND WARSZAWA TEAM KARAŚ POL 1974 M40 3 00:35:30 (17) 02:30:02 (10) 01:31:13 (3) 04:41:00 6

….....................................

25 UTYKAŃSKI MICHAŁ EŁK SBR TEAM EŁK POL 1986 M30 6 00:31:22 (4) 02:40:12 (23) 01:52:18 (32) 05:08:22 24

50 WSZEBOROWSKI DARIUSZ EŁK SBR TEAM EŁK POL 1967 M50 5 00:44:28 (45) 03:14:36 (51) 02:04:21 (44) 06:13:33 48

DSC 3197 1024x684

Dystans 1/4

1 SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK GOŁDAP NADAKTYWNI BIAŁYSTOK/ SPORTOWIECWIEJSKI POL 1993 M25 1 00:14:50 (2) 01:07:23 (2) 00:39:00 (1) 02:04:10 1

2 LATAWIEC BARTOSZ LEGIONOWO WARSAW MASTERS TEAM POL 1978 M40 1 00:19:44 (68) 01:04:25 (1) 00:43:13 (7) 02:10:30 2

3 KRUPA JAN WĘGORZEWO JARECKI COACHING POL 1988 M30 1 00:15:14 (6) 01:09:05 (6) 00:44:04 (13) 02:12:21 3

4 NOWAK ROMAN CZŁUCHÓW ENDURE TEAM POL 1981 M35 1 00:16:54 (20) 01:08:06 (3) 00:44:14 (15) 02:12:40 4

5 KLEJZEROWICZ PAWEŁ BIAŁYSTOK NADAKTYWNI POL 1990 M25 2 00:16:49 (18) 01:09:11 (7) 00:44:22 (16) 02:13:30 5

6 ZABORNIAK MICHAŁ ŁÓDŹ PULS TRI TEAM POL 1995 M18 1 00:15:31 (8) 01:12:34 (21) 00:42:15 (2) 02:14:10 6

….......................

13 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP LANGE TRI COACH POL 1984 M35 3 00:18:46 (49) 01:09:47 (8) 00:44:44 (18) 02:16:33 13

14 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) POL 1980 M35 4 00:17:28 (26) 01:12:09 (17) 00:44:03 (12) 02:16:52 14

31 KOWALCZYK IGA GOŁDAP POL 1989 K30 1 00:16:40 (17) 01:17:45 (46) 00:46:57 (34) 02:24:38 1

36 HERMANOWICZ CEZARY EŁK POL 1987 M30 5 00:17:48 (36) 01:17:43 (44) 00:46:05 (28) 02:25:40 35

42 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO CRYOSPACE OLSZTYN POL 1975 M40 16 00:21:56 (99) 01:18:07 (52) 00:43:29 (9) 02:27:46 40

43 HERMANN TOMASZ OLSZTYN WWW.OLSZTYNBIZNES.PL RODO BHP POL 1978 M40 17 00:18:59 (54) 01:19:45 (65) 00:45:59 (27) 02:28:10 41

46 KAMIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN TEAM ELEKTRYK / NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1979 M40 18 00:19:04 (56) 01:16:32 (41) 00:49:36 (57) 02:28:49 44

54 KAROLEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN KRISS COACHING POL 1982 M35 9 00:20:32 (84) 01:24:27 (94) 00:43:52 (11) 02:33:34 51

56 KUSKOWSKI MAREK GOŁDAP LANGE TRI COACH IRYD GOŁDAP POL 1978 M40 24 00:21:08 (93) 01:19:18 (61) 00:50:16 (66) 02:34:19 53

59 LIŚKIEWICZ ROMAN KĘTRZYN WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ POL 1969 M50 4 00:26:33 (137) 01:19:40 (64) 00:42:33 (4) 02:34:32 55

63 KLEJZEROWICZ ROMAN EŁK EGGER RUNS/SBR TEAM EŁK POL 1977 M40 25 00:20:31 (83) 01:21:03 (72) 00:50:24 (67) 02:35:52 59

72 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1980 K35 4 00:20:14 (74) 01:23:19 (86) 00:50:35 (68) 02:37:30 8

95 CHMIEL REMIGIUSZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POL 1977 M40 30 00:23:46 (119) 01:26:01 (105) 00:48:32 (46) 02:46:21 83

99 TADLA PAWEŁ OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM POL 1982 M35 17 00:21:01 (91) 01:25:42 (103) 00:56:36 (101) 02:47:34 87

103 CZAJKA MACIEJ OLECKO DELPHIA YACHTS DELPHIA YACHTS POL 1990 M25 9 00:20:52 (90) 01:22:22 (80) 00:59:55 (117) 02:50:05 90

114 SIENKIEWICZ WOJCIECH OLSZTYN KRISS COACHING POL 1959 M60 1 00:23:34 (115) 01:23:38 (90) 00:59:46 (115) 02:53:33 97

20190714g0016 1024x684

Dystans 1/8

1 DIMITROW MARCIN WARSZAWA NEON TEAM D7 POL 1976 M40 1 00:08:42 (17) 00:02:09 00:33:12 (1) 00:01:06 00:22:29 (13) 01:07:38 1

2 OKRAGŁY EMIL WARSZAWA TRIZARZA POL 1982 M30 1 00:08:12 (11) 00:01:51 00:36:09 (5) 00:01:05 00:20:42 (3) 01:07:59 2

3 SZTENDEREWICZ RAFAŁ WŁOCŁAWEK SPORTEVO POL 1977 M40 2 00:08:49 (20) 00:02:01 00:35:21 (2) 00:01:06 00:20:53 (5) 01:08:10 3

4 KORD ARKADIUSZ BARCZEWO POL 1996 M20 1 00:07:57 (9) 00:02:02 00:36:16 (6) 00:01:07 00:21:05 (6) 01:08:27 4

5 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK LABOSPORT TEAM ARTECH TEAM POL 1991 M20 2 00:09:39 (38) 00:02:00 00:35:38 (4) 00:01:07 00:21:48 (11) 01:10:12 5

6 ULAŃSKI MACIEJ SOMPOLNO POL 2003 M16 1 00:08:44 (19) 00:02:25 00:35:22 (3) 00:01:21 00:22:56 (19) 01:10:48 6

…..............................

11 ZAPILAJ DANIEL EŁK POL 1993 M20 3 00:08:39 (16) 00:02:08 00:38:35 (15) 00:01:16 00:23:06 (22) 01:13:44 11

12 MALINOWSKI RAFAŁ GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA POL 1991 M20 4 00:08:21 (12) 00:02:39 00:38:10 (11) 00:01:10 00:23:32 (24) 01:13:52 12

16 ROMANOWSKI RADOSŁAW DOBRE MIASTO KS JELONKI DOBRE MIASTO POL 1973 M40 5 00:09:19 (31) 00:02:09 00:39:13 (20) 00:01:17 00:22:41 (15) 01:14:39 16

19 ZBUTOWICZ ŁUKASZ LIDZBARK WARMIŃSKI AKB & KLUB BIEGCZA LIDZBARK WARMIŃSKI POL 1983 M30 6 00:09:34 (37) 00:02:28 00:40:28 (31) 00:01:27 00:21:30 (8) 01:15:27 18

20 GROSZEWSKI RADOSŁAW DYWITY TRISWIMRUN POL 1976 M40 7 00:08:31 (14) 00:02:19 00:40:32 (32) 00:01:05 00:23:03 (21) 01:15:30 19

22 MICHAŁOWSKI MATEUSZ GOŁDAP LANGE TRI COACH POL 1992 M20 5 00:08:38 (15) 00:02:17 00:41:02 (41) 00:01:20 00:22:48 (17) 01:16:05 21

24 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI POL 1981 M30 8 00:07:41 (6) 00:02:31 00:39:17 (21) 00:01:29 00:25:21 (43) 01:16:19 23

27 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP POL 1983 K30 2 00:09:25 (34) 00:01:56 00:40:39 (36) 00:00:54 00:24:34 (35) 01:17:28 2

28 BOGDAN JACEK GOŁDAP TURYSTYCZNA TURYSTYCZNA POL 1982 M30 9 00:10:05 (48) 00:01:34 00:44:30 (64) 00:00:59 00:20:27 (1) 01:17:35 26

29 KUCIŃSKI IRENEUSZ PASŁĘK POL 1977 M40 10 00:10:04 (47) 00:02:20 00:39:50 (23) 00:01:15 00:24:20 (31) 01:17:49 27

32 ROKICKI JACEK LIDZBARK WARMINSKI ZZIAJANI TEAM POL 1982 M30 10 00:08:08 (10) 00:01:33 00:44:27 (63) 00:00:53 00:23:40 (27) 01:18:41 29

34 KARNILOWICZ DAWID GOLDAP POL 1984 M30 12 00:09:10 (28) 00:01:21 00:46:18 (76) 00:00:53 00:21:11 (7) 01:18:53 31

40 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK KRAM POL 1984 M30 13 00:10:50 (61) 00:02:36 00:40:15 (30) 00:01:25 00:25:57 (51) 01:21:03 37

45 WIŃSKI TOMASZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POL 1980 M30 15 00:11:18 (70) 00:04:10 00:38:32 (14) 00:01:00 00:27:33 (59) 01:22:33 40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn