adrenaline.pl Triathlon Cross Szczytno 2019 – Niezapomniany weekend, każdy znalazł coś dla siebie

Fot. szczytno.pl

W miniony weekend (13/14 lipca) odbyła się druga edycja imprezy adrenaline.pl Triathlon Cross Szczytno. Program był bardzo bogaty, zawierał rywalizacje na trzech dystansach (indywidualnie i sztafety) oraz duathlon rodzinny. Zjawili się amatorzy tej pięknej dyscypliny z całego kraju, choć oczywiście największa część uczestników stanowili mieszkańcy Warmii i Mazur. Najbardziej prestiżową konkurencję (56.5 km) wygrał faworyt Patryk Piasecki (Mrągowo).

Na mecie wyprzedził Andrzeja Świderskiego (Kobyłka) i Krystiana Sikorskiego (Bartoszyce). Zwycięzcami kategorii zostali: M30: Krystian Sikorski, M40: Patryk Piasecki, M50: Krystian Doleżek (Szczecin), M60: Marek Klimas (Barczewo)

Na dystansie krótkim (27 km) najlepszy okazał się Piotr Witkowski (Kętrzyn) przed Mariuszem Wowtuniukiem (Bielsk Podlaski) i Arkadiuszem Kordem (Barczewo). Wśród pań triumfowała Małgorzata Dróżdż (Sadki), druga była Martyna Wasilewska (Bydgoszcz), a trzecia Agnieszka Badyna (Warszawa). Zwycięzcy kategorii: K30: Patrycja Markowska (Warszawa), K40: Martyna Wasilewska, M50: Małgorzata Dróżdż, K60: Krystyna Gierasimczyk (Morąg), K60+ Bożena Miasojedow (Warszawa), M30: Arkadiusz Kord, M40:Dominik Wałdowski (Gdańsk), M50: Piotr Witkowski, M60: Wiesław Zalewski (Mrągowo), M60+ Andrzej Piasecki (Mrągowo).

Na najkrótszym dystansie (13.5 km) pierwszy mete minął Łukasz Damski (Tryszczyn), za nim przybiegł Filip Charun (Naterki), a następnie Maciej Wojciechowski (Szczytno). Panie minęły zelownik w kolejności: Agnieszka Doleżek (Szczecin), Agnieszka Witkowska, Helena Pekarowicz (Piaseczno). Zwycięzcy kategorii: K30: Helena Pekarowicz, K40: Agnieszka Doleżek, K50: Agnieszka Witkowska, M30: Filip Charun, M40: Łukasz Damski, M50: Maciej Wojciechowski, M60: Przemysław Pałka.

W sztafetach zwyciężyły następujące zespoły: 1/4 Akademia Mistrzów Sportu, 1/8: Szczytno&Szczecin Team, 1/16: Morsy Szczytno#Reset. Duathlon rodzinny (7 km) wygrała drużyna Antonio i Mariano Szczecin.

img 6225 picture5d2b730eba489

Wyniki

Dystans 1/4 (56.5 km)

1 PATRYK PIASECKI PIASECKI CONCEPT 02:17:50

2 ANDRZEJ ŚWIDERSKI NIEZALEŻNY 02:23:23

3 KRYSTIAN SIKORSKI RANT BARTOSZYCE/ 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 02:26:00

4 KRYSTIAN DOLEŻEK NIEZALEŻNY 02:27:50

5 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI NIEZALEŻNY 02:33:09

6 ŁUKASZ SZYSZKA TVN MEDIA 02:33:23

7 PATRYK KOŚCIELSKI MINISTERSTWO GLUPICH KROKÓW LEGIONOWO 02:34:28

8 ŁUKASZ DAMSKI GARDENFLORA MTB TEAM 02:39:48

9 GRZEGORZ WEJKUĆ PIASECKI CONCEPT 02:40:38

10 MACIEJ ZAKRZEWSKI W-WA WILANÓW 02:42:20

11 MATEUSZ KOŚCIELSKI BRAVEHEARTS LEGIONOWO 02:43:59

12 DAWID PRZYBYLSKI NIEZALEŻNY 02:44:25

13 MICHAŁ BUKOWSKI BBL OSTROLEKA 02:45:15

14 MARIUSZ DOŁĘGA NIEZALEŻNY 02:47:10

15 BOGDAN BACHORSKI KS PRZASNIK PRZASNYSZ 02:51:05

16 KAROL WACHOWSKI NIEZALEŻNY 02:52:06

17 ŁUKASZ WIŚNIEWSKI JW 3537 /TWISTER TEAM 02:52:11

18 ARKADIUSZ KALISZ NIEZALEŻNY 02:52:35

19 PIOTR WIŚNIEWSKI SZCZYCIENSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 02:53:06

20 MICHAŁ ZALEWSKI STARGLASS TEAM 02:53:19

21 RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI KB WYSZKÓW 02:54:57

22 CZAREK ZBRZEŹNY KLUB BIEGACZA JURAND 02:56:56

23 MICHAŁ ZAKRZEWSKI SNG WILD DUCKS 02:57:08

24 PIOTR KRZYŻANIAK KP PSP OSTRÓDA 02:57:45

25 ARTUR WARCHOŁ KB IM P.SEKOWSKIEGO 03:00:49

26 MAREK STYPKA NIEZALEŻNY 03:00:52

27 DARIUSZ GNIECIAK NIEZALEŻNY 03:01:04

28 MARAK KLIMAS NIEZALEŻNY 03:02:04

29 ANDRZEJ NOWAK TEMPO MLAWA 03:04:19

30 BOGDAN SZCZEPUCHOWSKI NIDZICA BIEGA 03:06:38

31 ROBERT JAWORSKI SPZOI2 SZCZYTNO 03:09:43

32 MARCIN NOWOCIŃSKI NIEZALEŻNY 03:12:56

33 DANIEL ŚLEDZIK FOOTBALL ACADEMY SZCZYTNO 03:15:47

34 TOMASZ BESTECKI NIEZALEŻNY 03:16:48

35 MACIEJ LIGOCKI NIEZALEŻNY 03:17:12

36 WOJCIECH JUREWICZ DRUZYNA ML 03:17:14

37 MARIUSZ ŻYWIEC KRISS COACHING 03:17:54

38 ANDRZEJ ŁAŻEWSKI KUZNIA TRIATHLONU 03:18:46

39 KAMIL BARANOWSKI NIEZALEŻNY 03:20:49

40 KRZYSZTOF MATUSIAK 4 WARMINSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 03:23:10

41 AMADEUSZ BUŚKO NIEZALEŻNY 03:27:32

42 ANDRZEJ SUCHCICKI NIEZALEŻNY 03:29:29

43 PAWEŁ WIŚNIEWSKI NIEZALEŻNY 03:40:50

44 PAWEŁ BURDYŃSKI NIEZALEŻNY 03:45:58

45 SEBASTIAN KOŁODZIEJ NIEZALEŻNY 03:49:42

46 PATRYK PASZKIEWICZ NIEZALEŻNY 04:19:41

dc2

Kategorie

M30

1 KRYSTIAN SIKORSKI RANT BARTOSZYCE/ 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZO 02:26:00

2 ŁUKASZ SZYSZKA TVN MEDIA 02:33:23

3 DAWID PRZYBYLSKI NIEZALEŻNY 02:44:25

4 PIOTR WIŚNIEWSKI SZCZYCIENSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 02:53:06

5 AMADEUSZ BUŚKO NIEZALEŻNY 03:27:32

6 PAWEŁ BURDYŃSKI NIEZALEŻNY 03:45:58

M40

1 PATRYK PIASECKI PIASECKI CONCEPT 02:17:50

2 ANDRZEJ ŚWIDERSKI NIEZALEŻNY 02:23:23

3 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI NIEZALEŻNY 02:33:09

4 ŁUKASZ DAMSKI GARDENFLORA MTB TEAM 02:39:48

5 MARIUSZ DOŁĘGA NIEZALEŻNY 02:47:10

6 ŁUKASZ WIŚNIEWSKI JW 3537 /TWISTER TEAM 02:52:11

M50

1 KRYSTIAN DOLEŻEK NIEZALEŻNY 02:27:50

2 PATRYK KOŚCIELSKI MINISTERSTWO GLUPICH KROKÓW LEGIONOWO 02:34:28

3 GRZEGORZ WEJKUĆ PIASECKI CONCEPT 02:40:38

4 MACIEJ ZAKRZEWSKI W-WA WILANÓW 02:42:20

5 MATEUSZ KOŚCIELSKI BRAVEHEARTS LEGIONOWO 02:43:59

6 MICHAŁ BUKOWSKI BBL OSTROLEKA 02:45:15

M60

1 MAREK KLIMAS NIEZALEŻNY 03:02:04

2 ANDRZEJ NOWAK TEMPO MLAWA 03:04:19

3 BOGDAN SZCZEPUCHOWSKI NIDZICA BIEGA 03:06:38

4 WOJCIECH JUREWICZ DRUZYNA ML 03:17:14

5 ANDRZEJ ŁAŻEWSKI KUZNIA TRIATHLONU 03:18:46

dc4

Dystans (1/8) – 27.075 km

1 PIOTR WITKOWSKI JCH TEAM M50-1 01:13:38

2 MARIUSZ WOWTUNIUK NIEZALEŻNY 01:14:16

3 ARKADIUSZ KORD NIEZALEŻNY 01:18:11

4 PIOTR ORŁOWSKI PERSONALTRIATHLONPL 01:19:44

5 PIOTR BOHATER VERPALIN TRIATHLON TEAM REPREZENTANT KGP 01:20:17

6 MICHAŁ ZUREL CYKLISCI RYPIN 01:21:25

7 ARTUR DERWISZESKI DERAVISH TT 01:21:38

8 MARCIN ŁYCZEK TRI KETRZYN 01:22:26

9 DOMINIK WAŁDOWSKI NIEZALEŻNY 01:24:11

10 PRZEMYSŁAW TRAPKOWSKI X RUNNERS 01:24:19

11 DAMIAN KICZOR TRINEGU 01:24:34

12 WIESŁAW ZALEWSKI NIEZALEŻNY 01:25:51

13 GRZEGORZ MANDYWEL STRAZ GRANICZNA 01:26:13

14 JAKUB CUSZLAG NIEZALEŻNY 01:26:29

15 PIOTR KOŚCIESZA TRI NEGU / LECIMY TUTEJ 01:26:51

16 PIOTR KUŁAK BISKUPIEC BIEGA THE BEST 01:28:01

17 TOMASZ WOJEWÓDZKI NIEZALEŻNY 01:28:01

18 JACEK PTAK NIEZALEŻNY 01:29:04

19 ROMAN KOŁECKI NIEZALEŻNY 01:29:40

20 PIOTR TRYK LECIMY TUTEJ 01:29:41

21 PAWEŁ STACHNIK NIEZALEŻNY 01:29:56

22 MACIEJ PALMOWSKI NIEZALEŻNY 01:30:01

23 ANDRZEJ PIASECKI PIASECKI CONCEPT 01:30:10

24 JACEK HORSZCZARUK JOZIN Z BAZIN 01:30:20

25 ZBIGNIEW TYC TYC PRO TRI TEAM 01:30:54

26 MAŁGORZATA DROŻDŻ NIEZALEŻNY 01:31:58

27 IRENEUSZ TARASIEWICZ BERNATTEAM 01:32:29

28 ANDRZEJ RUDZIŃSKI MLYNAGO - TRINEGU 01:33:10

29 MARTYNA WASILEWSKA AMS 01:33:16

30 BARTOSZ WOJTASIK NIEZALEŻNY 01:33:29

31 PRZEMYSŁAW WOJTASIK NIEZALEŻNY 01:33:38

32 PAWEŁ KUJAWA BISKUPIEC BIEGA 01:33:41

33 PIOTR SZCZEPANEK NIEZALEŻNY 01:34:19

34 AGNIESZKA BADYNA GRACZYK PROJEKT TRI 01:34:25

35 RAFAŁ PTASZKIEWICZ RDLP OLSZTYN MTB TEAM 01:35:06

36 ŁUKASZ KWINTAL NIEZALEŻNY 01:35:23

37 ARKADIUSZ BANASZCZYK HAVNMEN 01:35:54

38 SZYMON MRÓZ JRG GOLDAP 01:36:37

39 RAFAŁ CHOJNOWSKI LECIMY TUTEJ 01:36:43

40 AGATA WASILEWSKA NIEZALEŻNY 01:37:32

41 JOANNA ORZOŁEK BISKUPIEC BIEGA THE BEST 01:37:48

42 ELIZA MATWIEJCZUK NIEZALEŻNY 01:37:58

43 ARTUR ZYSKOWSKI BIEGAM BO LUBIE OSTROLEKA 01:38:01

44 MAREK SZEWS NIEZALEŻNY 01:38:19

45 MACIEJ MAGNUSZEWSKI 4W-MBOT / 456LP 01:38:42

46 KRYSTIAN FITAS NIEZALEŻNY 01:39:52

47 PATRYCJA MAKOWSKA NIEZALEŻNY 01:40:38

48 KRYSTYNA GIERASIMCZYK NIEZALEŻNY 01:42:42

49 SŁAWOMIR MANDYWEL SG BEZLEDY 01:42:44

50 MAREK TRZASKA NIEZALEŻNY 01:43:02

51 KRZYSZTOF CHEBA NIEZALEŻNY 01:44:17

52 TOMEK KARWOWSKI NIEZALEŻNY 01:45:02

53 MARIUSZ RUSIECKI NIEZALEŻNY 01:45:02

54 AGNIESZKA MATWIEJUK NIEZALEŻNY 01:45:50

55 IZABELA DĄBROWSKA NIEZALEŻNY 01:46:00

56 KRZYSZTOF PRZYSADA AMS 01:47:03

57 JULIA JASTRZĘBSKA NIEZALEŻNY 01:47:42

58 ZDZISŁAW CHOROSZEWSKI NIEZALEŻNY 01:48:15

59 MONIKA GÓRNIAK NIEZALEŻNY 01:48:54

60 KAMIL FIJAŁKOWSKI RADZYMIN RUN TEAM 01:50:39

61 GRZEGORZ LUKOWSKI NIEZALEŻNY 01:52:41

62 TOMASZ ŁAZICKI NIEZALEŻNY 01:52:51

63 MAGDA SOKÓLSKA VEGE RUNNERS 01:53:26

64 DANIEL KOTAKIEWICZ NIEZALEŻNY 02:13:18

65 BOŻENA MIASOJEDOW AKS POLONIA WARSZAWA 02:13:50

66 SŁAWOMIR MŁYNARCZYK TS AKWEDUKT KIELCE 02:15:49

67 ANITA MŁYNARCZYK NIEZALEŻNY 02:15:49

68 WIESŁAW WALASIK NIEZALEŻNY 02:17:29

Kobiety

1 MAŁGORZATA DROŻDŻ NIEZALEŻNY 01:31:58

2 MARTYNA WASILEWSKA AMS 01:33:16

3 AGNIESZKA BADYNA GRACZYK PROJEKT TRI 01:34:25

4 AGATA WASILEWSKA NIEZALEŻNY 01:37:32

5 JOANNA ORZOŁEK BISKUPIEC BIEGA THE BEST 01:37:48

6 ELIZA MATWIEJCZUK NIEZALEŻNY 01:37:58

dc5

Kategorie

K30

1 PATRYCJA MAKOWSKA NIEZALEŻNY 01:40:38

2 IZABELA DĄBROWSKA NIEZALEŻNY 01:46:00

K40

1 MARTYNA WASILEWSKA AMS 01:33:16

2 AGNIESZKA BADYNA GRACZYK PROJEKT TRI 01:34:25

3 AGATA WASILEWSKA NIEZALEŻNY 01:37:32

4 JOANNA ORZOŁEK BISKUPIEC BIEGA THE BEST 01:37:48

5 ELIZA MATWIEJCZUK NIEZALEŻNY 01:37:58

6 AGNIESZKA MATWIEJUK NIEZALEŻNY 01:45:50

K50

1 MAŁGORZATA DROŻDŻ NIEZALEŻNY 01:31:58

2 ANITA MŁYNARCZYK NIEZALEŻNY 02:15:49

K60

1 KRYSTYNA GIERASIMCZYK NIEZALEŻNY 01:44:38 01:42:42

K60+

1 BOŻENA MIASOJEDOW AKS POLONIA WARSZAWA 02:13:50

M30

1 ARKADIUSZ KORD NIEZALEŻNY 01:18:11

2 TOMASZ WOJEWÓDZKI NIEZALEŻNY 01:28:01

3 BARTOSZ WOJTASIK NIEZALEŻNY 01:33:29

4 SZYMON MRÓZ JRG GOLDAP 01:36:37

5 RAFAŁ CHOJNOWSKI LECIMY TUTEJ 01:36:43

6 TOMEK KARWOWSKI NIEZALEŻNY 01:45:02

M40

1 DOMINIK WAŁDOWSKI NIEZALEŻNY 01:24:11

2 PRZEMYSŁAW TRAPKOWSKI X RUNNERS 01:24:19

3 DAMIAN KICZOR TRINEGU 01:24:34

4 PIOTR KOŚCIESZA TRI NEGU / LECIMY TUTEJ 01:26:51

5 JACEK PTAK NIEZALEŻNY 01:29:04

6 PIOTR TRYK LECIMY TUTEJ 01:29:41

M50

1 PIOTR WITKOWSKI JCH TEAM 01:13:38

2 MARIUSZ WOWTUNIUK NIEZALEŻNY 01:14:16

3 PIOTR ORŁOWSKI PERSONALTRIATHLONPL 01:19:44

4 PIOTR BOHATER VERPALIN TRIATHLON TEAM REPREZENTANT KGP 01:20:17

5 MICHAŁ ZUREL CYKLISCI RYPIN 01:21:25

6 ARTUR DERWISZESKI DERAVISH TT 01:21:38

M60

1 WIESŁAW ZALEWSKI NIEZALEŻNY 01:25:51

2 JAKUB CUSZLAG NIEZALEŻNY 01:26:29

3 JACEK HORSZCZARUK JOZIN Z BAZIN 01:30:20

4 ZBIGNIEW TYC TYC PRO TRI TEAM 01:30:54

5 PIOTR SZCZEPANEK NIEZALEŻNY 01:34:19

M60+

1 ANDRZEJ PIASECKI PIASECKI CONCEPT 01:30:10

2 IRENEUSZ TARASIEWICZ BERNATTEAM 01:32:29

3 ZDZISŁAW CHOROSZEWSKI NIEZALEŻNY 01:48:15

4 WIESŁAW WALASIK NIEZALEŻNY 02:17:29

dc6

Dystans (1/16) 13.485 km

1 ŁUKASZ DAMSKI GARDENFLORA MTB TEAM 00:40:44

2 FILIP CHARUN NIEZALEŻNY 00:40:50

3 MACIEJ WOJCIECHOWSKI STO LAT POLSKIEJ POLICJI 00:40:57

4 OLIWIER SZCZEKALA NIEZALEŻNY 00:41:24

5 ARTUR DERWISZEWSKI DERAVISH TT 00:42:06

6 ŁUKASZ DUCHNOWSKI 15 BZ 00:42:17

7 PIOTR TARTANUS POWER TRAINING 00:42:27

8 TOMASZ HERMANN WWW.OLSZTYNBIZNES.PL SA WOLNIEJSI 00:42:55

9 MARCIN HERMAN NIEZALEŻNY 00:43:48

10 MAREK STYPKA NIEZALEŻNY 00:45:01

11 WOJCIECH KARPIŃSKI GEM 00:45:02

12 ANDRZEJ RUDZIŃSKI JONKOWO BIEGA - OSP JONKOWO 00:46:21

13 AGNIESZKA DOLEŻEK WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 00:46:39

14 TOMASZ JERZOK MORSY SZCZYTNO # RESET 00:50:15

15 MACIEJ HARTLIŃSKI TRI HARTY 00:50:41

16 RADOSŁAW KULESZA 8 BATALION RADIOTECHNICZNY 00:51:08

17 RADOSLAW PIEDZIUK NIEZALEŻNY 00:51:11

18 TOMASZ CZAJKOWSKI NIEZALEŻNY 00:51:23

19 PAWEŁ TOMASZEWICZ 8 BATALION RADIOTECHNICZNY 00:51:34

20 IGOR WOJEWSKI NIEZALEŻNY 00:51:47

21 AGNIESZKA WITKOWSKA NIEZALEŻNY 00:52:24

22 ADAM ŚLĘZAK OSP POGRODZIE 00:52:35

23 STEFAN SOPYŁO NIEZALEŻNY 00:53:19

24 PRZEMYSŁAW PAŁKA NIEZALEŻNY 00:56:18

25 JAROSŁAW KORDEK MORSY SZCZYTNO # RESET - 8 BATALION RADIOTECHNICZN 00:57:14

26 HELENA PEKAROWICZ KONDYCJA PIASECZNO 00:57:53

27 EWA STRZELCZYK MORSY SZCZYTNO #RESET 00:58:19

28 PAWEL STRYJEWSKI NIEZALEŻNY 00:58:46

29 PAWEŁ SZUMIŃSKI SZUMEKTEAM 00:59:35

30 ANDRZEJ KĘPROWSKI NIEZALEŻNY 00:59:48

31 KAMILA MADEJSKA NIEZALEŻNY 01:00:47

32 ANGELIKA SMOLIŃSKA NIEZALEŻNY 01:01:59

33 EMILIA KOWALCZYK NIEZALEŻNY 01:04:08

34 AGNIESZKA CHROBOT NIEZALEŻNY 01:06:53

35 JAKUB CHROBOT NIEZALEŻNY 01:08:32

36 ELWIRA NICEWICZ NIEZALEŻNY 01:09:26

37 JUDYTA ZESZCZUK NIEZALEŻNY 01:11:12

38 JULITA MATYSZCZAK NIEZALEŻNY 01:11:13

39 KATARZYNA WIANECKA NIEZALEŻNY 01:13:53

Kobiety

1 AGNIESZKA DOLEŻEK WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 00:46:39

2 AGNIESZKA WITKOWSKA NIEZALEŻNY 00:52:24

3 HELENA PEKAROWICZ KONDYCJA PIASECZNO 00:57:53

4 EWA STRZELCZYK MORSY SZCZYTNO #RESET 00:58:19

5 KAMILA MADEJSKA NIEZALEŻNY 01:00:47

6 ANGELIKA SMOLIŃSKA NIEZALEŻNY 01:01:59

dc7

Kategorie

K30

1 HELENA PEKAROWICZ KONDYCJA PIASECZNO 00:57:53

2 KAMILA MADEJSKA NIEZALEŻNY 01:00:47

3 ANGELIKA SMOLIŃSKA NIEZALEŻNY 01:01:59

4 EMILIA KOWALCZYK NIEZALEŻNY 01:04:08

5 KATARZYNA WIANECKA NIEZALEŻNY 01:13:53

K40

1 AGNIESZKA DOLEŻEK WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 00:46:39

2 EWA STRZELCZYK MORSY SZCZYTNO #RESET 00:58:19

3 AGNIESZKA CHROBOT NIEZALEŻNY 01:06:53

4 ELWIRA NICEWICZ NIEZALEŻNY 01:09:26

5 JUDYTA ZESZCZUK NIEZALEŻNY 01:11:12

K50

1 AGNIESZKA WITKOWSKA NIEZALEŻNY 00:52:24

2 JULITA MATYSZCZAK NIEZALEŻNY 01:11:13

M30

1 FILIP CHARUN NIEZALEŻNY 00:40:50

2 OLIWIER SZCZEKALA NIEZALEŻNY 00:41:24

3 RADOSŁAW KULESZA 8 BATALION RADIOTECHNICZNY 00:51:08

4 IGOR WOJEWSKI NIEZALEŻNY 00:51:47

5 JAKUB CHROBOT NIEZALEŻNY 01:08:32

M40

1 ŁUKASZ DAMSKI GARDENFLORA MTB TEAM 00:40:44

2 ŁUKASZ DUCHNOWSKI 15 BZ 00:42:17

3 WOJCIECH KARPIŃSKI GEM 00:45:02

4 MACIEJ HARTLIŃSKI TRI HARTY 00:50:41

5 PAWEŁ TOMASZEWICZ 8 BATALION RADIOTECHNICZNY 00:51:34

6 ADAM ŚLĘZAK OSP POGRODZIE 00:52:35

M50

1 MACIEJ WOJCIECHOWSKI STO LAT POLSKIEJ POLICJI 00:40:57

2 ARTUR DERWISZEWSKI DERAVISH TT 00:42:06

3 PIOTR TARTANUS POWER TRAINING 00:42:27

4 TOMASZ HERMANN WWW.OLSZTYNBIZNES.PL SA WOLNIEJSI 00:42:55

5 MARCIN HERMAN NIEZALEŻNY 00:43:48

6 MAREK STYPKA NIEZALEŻNY 00:45:01

M60

1 PRZEMYSŁAW PAŁKA NIEZALEŻNY 00:56:18

2 ANDRZEJ KĘPROWSKI NIEZALEŻNY 00:59:48

Sztafeta 1/4

1 AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 02:21:33

2 Charty Puszczy Piskiej 02:41:18

3 RozbiegaMy Nowy Dwor 02:42:04

4 Starglass Team Ostroleka 02:55:19

5 AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 02:56:39

6 Druzyna SASW 204 II 03:00:56

7 SEJWAL Cyklisci Agrolok RYPIN 03:03:07

8 TJM SZCZUNY 03:09:27

9 Noname 03:24:49

10 Morsy Szczytno #Reset 03:43:20

Sztafeta (1/8)

1 Szczytno & Szczecin TEAM 01:10:07

2 TRI Ciechanow Team 01:19:38

3 Szczytno MTB Trails 01:20:05

4 OSP Krutyn 01:24:02

5 Byle Do Konca 01:28:48

6 Morsy Szczytno #Reset 01:30:58

7 Lesnik United 01:31:26

8 Turboptysie 01:32:41

Sztafeta (1/16)

1 MORSY SZCZYTNO #RESET 00:43:45

2 8 Szczycienski Batalion Radiotechniczny 00:44:41

3 Nieumyte Jeze 00:44:44

4 Kedzior TEAM 00:47:49

5 Morsy Szczytno #Reset 2 00:50:03

6 Karadasta 00:50:18

7 Extremalne Morsowe Trio 00:55:23

8 SZTAFETA MUNDUROWA 00:55:32

dc8

Duathlon Rodzinny (7 km)

1 Antonio i Mariano Szczecin 00:41:50

2 Maciek&Michal Zakrzewscy 00:42:20

3 Piekna i Bestia 00:42:48

4 STYPKA II 00:43:46

5 ARTYCH 00:48:10

6 SG Olsztyn 00:48:13

7 Szybka i Wsciekla 00:48:51

8 TRI HARTY 00:49:40

9 Herman & Herman 00:49:59

10 STYPKA I 00:53:02

11 Dziedzic 00:53:02

12 LUKOSIE 00:53:46

13 Biegajace Kujawianki 00:54:51

14 Banda Damiana 00:55:57

15 ROGOWSKI 01:00:40

16 ADAKIMOWICZ 01:02:09

17 SZUMEK TEAM 01:05:55

18 ADRENALINE.PL 01:11:31

19 Zuch dziewczyny 01:29:34

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn