Enea Bydgoszcz Triathlon 2019 – W ćwiartce Paweł Najmowicz piąty w open, w połówce Marta Maksymiuk pierwsza w K30, Marcin Konieczny wygrał 1/8 Iron w M45

Fot. Grażyna Marks/Gazeta Wyborcza

W weekend (6/7 lipca) odbywa się Enea Bydgoszcz Triathlon – jedna z najbardziej prestiżowych imprez w tej dyscyplinie.W sobotę odbył się wyścig 1/4 Iron, w którym wystartowało około 1100 uczestników. Znakomite piąte miejsce zajął Paweł Najmowicz Olsztyn – drugi w kat. M25. W połówce trzecia w open i pieewsza w kat. K30 była Marta Maksymiuk (Elbląg). W 1/8 Iron Marcin Konieczny (Olsztyn) wygrał kat. M45 (19 w open)

W czołowej setce 1/4 Iron znaleźli się jeszcze Mateusz Siekierski (Gołdap – 21 miejsce, Robert Puch (Elbląg) 32 miejsce, Gniewomir Pluta ( Bydgoszcz reprezentujący TRS Susz)) -33 miejsce, Wojciech Kasperski (Olsztyn) – 81 miejsce i Jędrzej Głuchowski (Elbląg) – 87 miejsce. Oprócz Pawła Najmowicza w kategoriach na podium stanęli (trzecie miejsca) Robert Puch w M40, Agnieszka Pieczkowska (Dywity) w K40, Tadeusz Sznaza (Elbląg) w M60 i Ryszard Biernat (Dywity) w M65.

W 1/8 Iron czolowych miesc w kategoriach bylo znacznie więcej. Arkadiusz Podhorodecki (Elbląg) był drugi w M50, Magdalena Pietruszka (Działdowo) druga w K35 (piąta w open), Natalia Nykiel (Susz) druga w K18 (ósma w open), Wioletta Kasprowicz (Działdowo) trzecia w K25 i Agnieszka Rękawik (Elbląg) trzecia w K59.W Ouardarhlonie piate miejsce zajał Szymon Rękawik (Elbląg).

Wyniki 1/4 Iron

1 WILKOWIECKI Robert GVT BMC POL 1994 M25 1 00:10:42 1 00:01:53 00:57:29 4 00:01:41 00:38:25 2 01:50:10 1

2 SIÓDMIAK Igor 7PRO team / MBC / mkp POL 1998 M18 1 00:11:09 4 00:01:55 00:58:38 9 00:01:37 00:37:53 1 01:51:12* 2

3 TOCHOWICZ Kasper TriWise POL 1995 M18 2 00:12:24 13 00:02:05 00:56:56 2 00:01:43 00:38:37 4 01:51:45 3

4 RUCIŃSKI Jakub BIKE U UP - EUROPELL POL 1975 M40 1 00:13:28 34 00:02:11 00:55:05 1 00:01:58 00:39:14 7 01:51:56 4

5 NAJMOWICZ Paweł Tri NEGU POL 1993 M25 2 00:11:29 6 00:01:59 00:58:12 6 00:01:38 00:38:42 5 01:52:00 5

6 CHMURA Maciej GVT BMC POL 1986 M30 1 00:11:17 5 00:01:59 00:58:34 8 00:01:54 00:38:51 6 01:52:35 6

….........................................

21 SIEKIERSKI Mateusz Nadaktywni / SportowiecWiejski Gołdap POL 1993 M25 6 00:14:02 50 00:02:49 01:01:37 36 00:01:57 00:41:10 16 02:01:35 20

32 PUCH Robert CTS (Czaja Training System) Elbląg POL 1975 M40 3 00:15:16 111 00:02:18 00:59:13 13 00:02:17 00:45:26 83 02:04:30 31

33 PLUTA Gniewomir UKS TRS SUSZ POL 1981 M35 6 00:13:46 41 00:02:30 01:02:24 51 00:02:03 00:43:49 45 02:04:32 32

81 KACPERSKI Wojtek PersonalTriathlon.pl Olsztyn POL 1981 M35 21 00:15:48 156 00:02:57 01:06:06 128 00:02:17 00:44:16 56 02:11:24 78

87 GŁUCHOWSKI Jędrzej Jarecki Coaching Team Elbląg POL 1995 M18 7 00:13:03 25 00:02:28 01:07:24 175 00:02:45 00:46:31 109 02:12:11 84

127 ALEKSIEJUK Piotr Olsztyn POL 1985 M30 40 00:17:02 273 00:02:58 01:03:22 66 00:03:59 00:48:44 178 02:16:05 124

158 KLEJNA Dawid Bracia _Tri Omule POL 1990 M25 19 00:18:53 489 00:03:12 01:09:34 271 00:02:21 00:44:51 69 02:18:51 154

159 ABRAMCZYK Marcin Yanushe Triathlon Team Olsztyn POL 1977 M40 28 00:15:58 171 00:03:17 01:08:19 211 00:02:28 00:48:59 191 02:19:01 155

200 KLEJNA Waldemar Orka Masters Iława Lubawa POL 1994 M25 27 00:16:23 203 00:02:48 01:09:38 275 00:02:45 00:49:49 238 02:21:23 193

220 OLENDER Paweł Car4Parts Mrągowo POL 1977 M40 40 00:16:45 240 00:02:21 01:12:29 411 00:02:17 00:48:25 166 02:22:17 211

286 JAKUBOWSKI Paweł Orka Masters Iława Lubawa POL 1990 M25 33 00:14:04 51 00:02:51 01:09:23 262 00:02:28 00:57:06 622 02:25:52 272

301 PIECZKOWSKA Agnieszka TriNEGU Dywity POL 1978 K40 3 00:18:51 485 00:02:51 01:11:57 380 00:02:37 00:50:33 273 02:26:49 16

304 BURANDT Magdalena Najmowicz Triathlon Olsztyn POL 1980 K35 4 00:18:32 438 00:02:44 01:11:46 368 00:02:51 00:51:03 293 02:26:56 17

318 GŁOWACKI Sebastian Cisowianka TEAM Olsztyn POL 1981 M35 73 00:16:56 262 00:02:57 01:11:40 361 00:02:26 00:53:38 427 02:27:37 301

321 ZINKO Tomasz Pieniężno POL 1989 M30 86 00:19:14 527 00:05:47 01:15:47 582 00:02:16 00:44:45 67 02:27:49 304

363 ELMINOWSKI Wojciech Elbląg Triathlon Team Elblag POL 1962 M55 4 00:16:50 251 00:03:44 01:12:27 410 00:02:55 00:53:58 446 02:29:54 344

364 MACHNIO Marek Orka Masters Iława POL 1974 M45 30 00:18:50 482 00:03:49 01:09:39 276 00:03:23 00:54:17 464 02:29:58 345

400 SZNAZA Tadeusz Elbląg Triathlon Team POL 1959 M60 3 00:17:07 286 00:03:41 01:15:08 537 00:03:30 00:51:59 343 02:31:25 375

420 CHOMICKI Szymon Kriss Coaching POL 1975 M40 75 00:21:07 722 00:03:09 01:12:19 399 00:02:51 00:53:04 397 02:32:30 393

433 PIOTROWSKI Krzysztof Twister Team Działdowo POL 1972 M45 37 00:25:18 973 00:03:07 01:08:38 227 00:02:29 00:53:38 425 02:33:10 402

440 302 LINKNER Damian Olsztyn POL 1987 M30 104 00:18:27 431 00:04:48 01:15:36 568 00:03:00 00:51:40 330 02:33:31 409

464 SZYPNIK Maciej Orka Masters Iława POL 1972 M45 42 00:18:16 407 00:03:45 01:21:09 840 00:02:24 00:49:10 202 02:34:44 428

488 WIECH Roman POL 1970 M45 44 00:15:28 131 00:04:06 01:13:20 459 00:03:23 00:59:17 736 02:35:34 449

678 MICHAŁOWSKI Radosław Waniewski Coaching POL 1973 M45 64 00:20:53 701 00:04:28 01:21:51 864 00:03:56 00:53:18 409 02:44:26 614

767 TAMKUN-PAWŁOWSKA Małgorzata ETT Elblag Triathlon Team POL 1974 K45 6 00:20:17 643 00:03:24 01:20:22 810 00:03:00 01:02:01 840 02:49:04 83

782 WIECH Ewa Klebark POL 1970 K45 8 00:23:31 897 00:05:02 01:20:40 817 00:03:22 00:57:06 621 02:49:41 87

835 JASIULEWICZ Izabela ETT Elblag Triathlon Team POL 1983 K35 25 00:24:17 938 00:03:37 01:23:20 919 00:02:54 00:58:31 699 02:52:39 94

919 ZARĘBA Adam MKP10,5 Morąg POL 1973 M45 84 00:18:43 468 00:06:18 01:22:43 900 00:04:48 01:06:15 949 02:58:47 811

942 PANKOWSKA Katarzyna Drew-Gór Drzwi Sp. z o.o. POL 1983 K35 30 00:19:11 523 00:04:47 01:21:58 868 00:03:30 01:11:33 1029 03:00:59 114

972 BIERNAT Ryszard Biernat. Rehabilitacja. Sport Dywity POL 1954 M65 3 00:20:35 677 00:04:41 01:27:43 1007 00:03:47 01:07:19 972 03:04:05 848

1091 DURAK Jerzy Biernat Rehabilitacja Spręcowo POL 1954 M65 4 00:26:44 1020 00:06:48 01:37:31 1089 00:05:28 01:11:47 1031 03:28:18 930

Wyniki 1/2 Iron

1 LUFT Mikołaj POL M Luft TRI Team M30 1 1 00:21:18 00:01:57 01:57:28 00:03:33 01:30:40 03:54:56

2 KOWALCZYK Marek POL M M40 1 2 00:24:29 00:02:23 02:03:34 00:03:33 01:26:39 04:00:38 00:05:42

3 JURKIEWICZ Mariusz POL M kobylarnia/bikeboys M40 2 3 00:25:57 00:02:42 01:59:59 00:03:39 01:28:43 04:01:00 00:06:04

4 KARWAT Kamil POL M WHM Polska Team M35 1 4 00:28:12 00:03:32 01:56:34 00:03:50 01:29:14 04:01:22 00:06:26

5 KLUPCZYŃSKI Piotr POL M CITIZEN M25 1 5 00:25:09 00:02:29 02:03:23 00:03:40 01:29:08 04:03:49 00:08:53

6 BEREŚ Arkadiusz POL M M30 2 6 00:27:02 00:02:40 02:03:06 00:03:27 01:29:15 04:05:30 00:10:34

….......................................................................................

32 GIERASIMCZYK Rafał POL M Biernat Rehabilitacja + Sport Morąg M25 7 32 00:24:51 00:02:31 02:14:26 00:03:47 01:40:26 04:26:01 00:31:05

81 SIECINSKI Emilian POL M UKS TRS Susz M25 12 79 00:28:06 00:03:22 02:19:44 00:04:23 01:41:59 04:37:34 00:42:38

93 KOŚCIESZA Piotr POL M Tri NEGU Olsztyn M30 18 91 00:28:30 00:02:52 02:20:40 00:04:50 01:43:15 04:40:07 00:45:11

94 RUTKOWSKI Paweł POL M PersonalTriathlon.pl Olsztyn M40 26 92 00:25:21 00:03:43 02:16:50 00:03:48 01:50:42 04:40:24 00:45:28

134 MAKSYMIUK Marta POL K ETT-Elbląg Triathlon Team K30 1 3 00:26:24 00:02:16 02:28:57 00:04:01 01:44:27 04:46:05 00:51:09

151 SIKORA Dariusz POL M ETT Elbląg Triathlon Team M45 20 147 00:29:34 00:02:51 02:26:06 00:05:21 01:45:06 04:48:58 00:54:02

228 MIRZALEK Piotr POL M Ett-Elbląg TRIATHLON TEAM M40 60 218 00:32:31 00:03:52 02:22:38 00:04:09 01:57:25 05:00:35 01:05:39

339 500 GRABARA Jakub Iława POL M M30 54 310 00:26:11 00:04:32 02:33:24 00:06:22 02:09:28 05:19:57 01:25:01

283 FOLGA Artur Iława POL M M45 45 326 00:33:34 00:04:10 02:31:06 00:05:07 02:12:22 05:26:19 01:31:23

420 KOŚCIESZA Robert Olsztyn POL M Tri NEGU M45 49 372 00:27:15 00:04:16 02:52:28 00:05:08 02:11:36 05:40:43 01:45:47

Wyniki 1/8 Iron

1 CZYSZ Robert POL M KM SPORT PRO TEAM / UKS CITYZEN M25 1 1 00:05:12 00:01:59 00:29:55 00:01:41 00:18:13 00:57:00

2 TOMCZAK Marcin POL M GVT BMC Triathlon Team M30 1 2 00:05:25 00:02:17 00:28:42 00:01:46 00:19:30 00:57:40 00:00:40

3 KULIK Kamil POL M CTS M18 1 3 00:05:32 00:02:16 00:31:05 00:01:37 00:18:05 00:58:35 00:01:35

4 MARCINIAK Michał POL M UKS CITYZEN_/BE3 M35 1 4 00:05:26 00:02:02 00:29:11 00:01:44 00:20:14 00:58:37 00:01:37

5 KUCERA Jan CZE M Alfa tri tesm M35 2 5 00:05:13 00:02:00 00:30:19 00:01:43 00:20:00 00:59:15 00:02:15

6 KRIEGER Łukasz POL M H2Oshop.pl / Lange Tri Coach M25 2 6 00:05:22 00:02:19 00:30:32 00:01:48 00:19:35 00:59:36 00:02:36

….................................

19 KONIECZNY Marcin POL M K. S. NIEMANIEMOGĘ M45 1 19 00:06:04 00:02:52 00:31:12 00:02:31 00:19:38 01:02:17 00:05:17

80 PODHORODECKI Arkadiusz POL M ETT Elblag Triathlon Team M50 2 79 00:06:05 00:02:24 00:33:15 00:02:07 00:23:23 01:07:14 00:10:14

102 ŚMIESZNY Marcin Olsztyn POL M M35 18 99 00:06:45 00:02:58 00:34:32 00:02:09 00:22:18 01:08:42 00:11:42

123 PIETRUSZKA Magdalena POL K TRIPIETRUSZKA Działdowo K35 2 5 00:06:58 00:02:41 00:36:36 00:02:29 00:21:39 01:10:23 00:13:23

126 HOŃKO Przemek Elbląg POL M 1Liga TT M35 21 121 00:06:22 00:02:53 00:34:08 00:02:07 00:25:06 01:10:36 00:13:36

164 NIKEL Natalia Susz POL K K18 2 8 00:06:02 00:02:39 00:37:21 00:01:59 00:24:31 01:12:32 00:15:32

218 KASPROWICZ Wioletta POL K Rozbiegane Działdowo K25 3 12 00:07:54 00:03:23 00:36:51 00:02:38 00:24:26 01:15:12 00:18:12

302 RÓŻALSKA Aleksandra POL K ETT Elbląg Triathlon Team K40 5 18 00:07:04 00:03:34 00:39:25 00:02:33 00:25:51 01:18:27 00:21:27

312 ZIEMIŃSKA Magdalena POL K ETT - Elbląg Triathlon Team K40 6 22 00:07:18 00:04:33 00:38:18 00:03:08 00:25:35 01:18:52 00:21:52

379 ŻYWUSZKO Wioletta POL K ETT Elbląg Triathlon Team K40 10 40 00:07:45 00:04:00 00:40:13 00:02:48 00:26:19 01:21:05 00:24:05

500 JAŻDŻEWSKI Adam POL M A-Metalflow Iława M40 73 436 00:08:50 00:04:20 00:37:49 00:03:23 00:30:06 01:24:28 00:27:28

512 RĘKAWIK Agnieszka POL K ETT - Elbląg Triathlon Team K50 3 67 00:06:50 00:03:52 00:41:48 00:02:41 00:29:44 01:24:55 00:27:55

531 KARCZEWSKI Sławomir POL M ksiazektriathlon team Działdowo M50 20 459 00:08:20 00:04:45 00:37:24 00:03:54 00:31:12 01:25:35 00:28:35

568 LISOWSKI Przemek POL M ctmir Spaszewski M40 81 488 00:07:33 00:03:34 00:40:43 00:03:01 00:31:47 01:26:38 00:29:38

569 WÓJCIK Monika POL K 3life team Olsztyn K35 13 81 00:07:13 00:03:31 00:41:22 00:02:47 00:31:45 01:26:38 00:29:38

908 CHARZYŃSKI Marcin Morąg POL M ksiazektriathlon team M55 23 694 00:07:03 00:04:23 00:44:51 00:03:29 00:37:41 01:37:27 00:40:27

917 SOBOLEWSKI Marcin POL M M35 152 700 00:07:19 00:04:09 00:50:07 00:03:20 00:33:01 01:37:56 00:40:56

Wyniki Quadrathlon

1 CSIMA Ferenc HUN M Kaposvar 1 00:05:19 00:01:57 00:30:30 00:01:11 00:39:55 01:18:52

2 ROUŠAVÝ Leoš CZE M česká republika 2 00:05:32 00:02:36 00:30:13 00:01:03 00:40:35 01:19:59 00:01:07

3 WOLSKI Krzysztof POL M Krzysztof Wolski Sport Triathlon 3 00:05:16 00:01:40 00:31:28 00:01:02 00:41:42 01:21:08 00:02:16

….........................

5 RĘKAWIK Szymon POL M ETT - Elbląg Triathlon Team 5 00:06:17 00:01:49 00:32:16 00:00:57 00:42:15 01:23:34 00:04:42

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn