Garmin Iron Triathlon Stężyca 2019 – Kinga Lorek wygrała sprint, w ćwiartce Patryk Piasecki w dziesiątce

Fot.ilustracja

W sobotę (29 czerwca) odbył się Garmin Iron Triathlon Stężyca 2019. W gronie startujących byli oczywiście reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego, którzy zaznaczyli swa obecność. Kinga Lorek (Elbląg) wygrała wyścig na 1/8 Iron. Sandra Wiśniewska (Iława) była najlepsza w K16, Kamil Selwa (Elbląg) był drugi w M18, a Aleksandra Różalska (Elbląg) trzecia w K40.

W ćwiartce Iron w czołówce open walczył Patryk Piasecki (Mrągowo). Ostatecznie finiszował na ósmym miejscu (4 w M30). W kategorii M70 zwyciężył Janusz Brzyski (Elbląg), a Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk (Dobre Miasto) była trzecia w K35.

Wyniki

1/8 Iron (1/8 IM (0,475-22,5-5,275)

1 SŁUPIK TOMASZ WARSZAWA POL 1993 M20 1 00:06:23 (3) 00:02:52 00:34:57 (1) 00:00:56 00:19:47 (2) 01:04:55 1

2 DUPLICKI KAMIL SOCHACZEW WARSAW MASTER TEAM POL 1981 M30 1 00:07:23 (16) 00:02:30 00:35:26 (4) 00:00:45 00:19:52 (3) 01:05:56 2

3 KRZEMIŃSKI JAKUB GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA BIKE U UP POL 1994 M20 2 00:06:55 (6) 00:02:38 00:35:08 (3) 00:00:57 00:20:20 (4) 01:05:58 3

4 POPŁAWSKI JAKUB TADEUSZ GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKEUUP POL 1989 M30 2 00:07:41 (27) 00:02:51 00:35:07 (2) 00:01:11 00:21:08 (9) 01:07:58 4

5 SZTENDEREWICZ RAFAŁ WŁOCŁAWEK SPORTEVO POL 1977 M40 1 00:07:59 (32) 00:03:07 00:36:01 (7) 00:01:02 00:21:13 (11) 01:09:22 5

6 ZINIEWICZ ŁUKASZ MALBORK WANIEWSKI COACHING POL 1979 M40 2 00:07:23 (17) 00:03:00 00:37:18 (18) 00:01:02 00:20:43 (6) 01:09:26 6

….............................

12 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK LABOSPORT TEAM ARTECH TEAM POL 1991 M20 4 00:08:48 (58) 00:02:56 00:35:38 (5) 00:01:00 00:22:15 (19) 01:10:37 12

16 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG TOMASZEWICZ TEAM POL 1993 M20 5 00:07:16 (13) 00:03:10 00:37:30 (21) 00:01:02 00:22:49 (28) 01:11:47 16

42 NIEMCZYK RAFAŁ PASŁĘK LABOSPORT TEAM ARTECH TEAM POL 1974 M40 17 00:09:44 (90) 00:03:11 00:39:50 (34) 00:01:01 00:24:48 (47) 01:18:34 42

43 422 LOREK KINGA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1998 K20 1 00:07:02 (8) 00:02:46 00:41:25 (58) 00:01:01 00:26:24 (75) 01:18:38 1

52 SELWA KAMIL ELBLAG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M18 2 00:07:22 (15) 00:03:21 00:44:23 (92) 00:00:57 00:24:38 (43) 01:20:41 50

56 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK KRAM POL 1984 M30 16 00:09:08 (71) 00:03:55 00:40:52 (47) 00:01:57 00:25:47 (65) 01:21:39 53

90 RÓŻALSKA ALEKSANDRA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K40 3 00:08:52 (63) 00:04:04 00:45:16 (102) 00:02:40 00:27:07 (84) 01:27:59 8

94 BACHEWICZ KRZYSZTOF ELBLĄG POL 1984 M30 24 00:08:36 (48) 00:04:38 00:43:22 (78) 00:02:27 00:29:41 (119) 01:28:44 85

109 PROCAJŁO SŁAWOMIR ELBLĄG POL 1982 M30 26 00:09:27 (83) 00:05:19 00:45:13 (100) 00:01:51 00:29:31 (117) 01:31:21 93

113 WIŚNIEWSKA SANDRA IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POL 2003 K16 1 00:07:31 (22) 00:03:38 00:46:23 (117) 00:01:19 00:32:57 (158) 01:31:48 18

133 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1968 M50 10 00:13:33 (174) 00:04:10 00:46:23 (118) 00:01:28 00:30:28 (133) 01:36:02 109

134 BIĘGA SYLWIA ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1972 K40 11 00:11:21 (143) 00:04:05 00:48:44 (146) 00:01:29 00:30:28 (132) 01:36:07 25

175 POGORZELSKI SŁAWOMIR ELBLĄG POL 1970 M40 45 00:17:26 (186) 00:05:35 00:52:47 (172) 00:01:58 00:31:21 (146) 01:49:07 127

1/4 Iron (1/4 IM (0,95-45-10,55))

1 KUROCHKIN SERGIY ZAPORISZYZHA GVT BMC UKR 1988 M30 1 00:11:24 (1) 00:02:12 01:04:39 (3) 00:00:45 00:37:25 (2) 01:56:25 1

2 SZALA TOMASZ NOWA IWICZNA PROFI TEAM SKLEPROWEROWY.PL POL 1990 M25 1 00:12:40 (5) 00:02:19 01:03:43 (2) 00:00:50 00:37:52 (3) 01:57:24 2

3 BANACH BARTOSZ GDAŃSK TORUS - APTEKA GEMINI GDAŃSK POL 1986 M30 2 00:13:45 (9) 00:02:22 01:03:24 (1) 00:00:59 00:39:10 (6) 01:59:40 3

4 SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW KOŃSKIE SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE ORGANPICOLLIFE 1986 M30 3 00:11:58 (2) 00:02:18 01:07:36 (8) 00:00:46 00:37:58 (4) 02:00:36 4

5 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK 7PRO TEAM / MBC POL 1998 M18 1 00:12:09 (3) 00:02:25 01:07:20 (7) 00:00:48 00:38:07 (5) 02:00:49 5

6 ŁAWICKI PIOTR LUBIN MKS POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE POL 1995 M18 2 00:12:42 (7) 00:02:04 01:08:28 (10) 00:00:45 00:37:13 (1) 02:01:12 6

…...................................

8 PIASECKI PATRYK MRĄGOWO PIASECKI CONCEPT PIASECKI CONCEPT PATRYK PIASECKI POL 1986 M30 4 00:14:19 (15) 00:02:39 01:06:52 (5) 00:00:57 00:42:20 (10) 02:07:07 8

70 WASIAK TOMEK ELBLAG WANIEWSKI COACHING POL 1985 M30 13 00:17:12 (56) 00:03:21 01:20:06 (87) 00:01:07 00:51:06 (69) 02:32:52 63

136 KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK KATARDZOYNBARE MIASTO POL 1981 K35 3 00:19:33 (123) 00:03:54 01:27:29 (159) 00:01:35 00:55:16 (118) 02:47:47 12

212 BRZYSKI JANUSZ ELBLĄG POL 1947 M70+ 1 00:25:27 (208) 00:05:40 01:38:30 (206) 00:02:09 01:16:23 (207) 03:28:09 186

214 ANDRZEJCZAK MARCIN SZCZYTNO POL 1974 M45 24 00:27:24 (210) 00:04:52 01:47:13 (215) 00:02:10 01:07:59 (190) 03:29:38 188

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn