OTK Kadetek (U16) Grodzisk Mazowiecki 2019 – Rodzeństwo Matuszewskich zaimponowało wszystkim

Fot. KT Matuszewski Stawiguda facebook (ilustracja)

W Grodzisku Mazowieckim w dniach 26/28 października odbył się Ogólnopolski Turniej Kadetek i Kadetów. Startowało kilkoro tenisistów z sekcji warmińsko-mazurskich. Szczególnie zaimponowało rodzeństwo Matuszewskich (Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda). Do sukcesów Gabriela, także na arenie międzynarodowej. zdążyliśmy się przyzwyczaić. Tu świetnie spisała się Leticia, która awansowała do dwóch finałów, a w deblu zajęła pierwsze miejsce.

W decydującej rozgrywce Leticia i Weronika Domańska (Advantage Bielsko Biała) pokonały klubowa parę z UKS RP Sport Bartąg: Aleksandra Persson/Aleksandra Węgrzyn. Gabriel Matuszewski osiągnął identyczne wyniki jak siostra (finał singla i zwycięstwo w deblu). W półfinale wyeliminował Filipa Taterę (Budowlani Olsztyn), dla którego awans do czołowej czwórki jest sporym sukcesem.

Gra pojedyncza kadetek

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

Svetlana Gracheva (Mera Warszawa) 6:1 6:0

II runda

Hania Jankowska (Idea Sport Toruń) 5:3 6:3

Ćwierćfinał

Weronika Domańska (Advantage Bielsko Biała) 5:4 7:6(3)

Półfinał

Oliwia Orlińska (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 7;6(5) 6:0

Finał

Zuzanna Bednarz (Czarni Rzeszów) 0:6 1:6

Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Bartąg)

II runda

Karolina Rajca (MKT Łódź) 6:1 6:0

Ćwierćfinał

Oliwia Orlińska (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 0:6 6:7(0)

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

Zuzanna Bednarz (Czarni Rzeszów) 1:6 0:6

Alexandra Persson (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

Gabriela Leśnodorska (Legia Warszawa) 6:1 6:2

II runda

Monika Caruk (KT Break Warszawa) 2:6 3:6

74434608 785099888592375 5331649075563462656 o

Gra podwójna kadetek

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)/Weronika Domańska (Advantage Bielsko Biała)

Ćwierćfinał

Daria Nowak (STZ Polkowice)/Martyna Piechowicz(Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 7;6(4) 5:7 10:4

Półfinał

Zuzanna Bednarz (Czarni Rzeszów)/Zuzanna Witkowska (Advantage Bielsko Biała) 6:0 7:6(5)

Finał

Alexandra Persson/Aleksandra Wegrzyn (UKS TP Sport Bartąg) 6:3 6:3

Alexandra Persson/Aleksandra Wegrzyn (UKS TP Sport Bartąg)

Ćwierćfinał

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg)/Oliwia Orlińska (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 6:3 7:6(3)

Półfinał

Hania Jankowska (Idea Sport Toruń)/Nikola Ladrowska (Winners Wolniak Łódź) 6:2 6:1

Finał

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)/Weronika Domańska (Advantage Bielsko Biała) 3:6 3:6

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg)/Oliwia Orlińska (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

Ćwierćfinał

Alexandra Persson/Aleksandra Wegrzyn (UKS TP Sport Bartąg) 3:6 6:7(3)

76713982 785102168592147 3355522867348373504 o

Gra pojedyncza kadetów

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

Dorian Juszczak (Promasters Szczecin) 6:1 6:4

II runda

Szymon Jenzen (MKS Andrychów) 6:1 6:2

Ćwierćfinał

Jakub Mackiewicz (Mera Warszawa) 6:1 6:0

Półfinał

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:3

Finał

Patryk Stankiewicz (AZS Poznań) 2:6 3:6

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

I runda

Krzysztof Miętkiewicz (Trnowski Mario Tennis Club) 6:3 6:1

II runda

Sebastian Maranda (MKT Łódź) 6:2 6:3

Ćwierćfinał

Jakub Strzelecki (CKT Grodzisk Mazowiecki) 6:2 4:6 6:2

Półfinał

Gabriel Matuszewski (KT Maruszewski Stawiguda) 2:6 3:6

75027756 785099991925698 5769877190208389120 o

Gra podwójna kadetów

Gabriel Matuszewski (KT Maruszewski Stawiguda)/Patryk Pałyszko (CKT Grodzisk Mazowiecki)

Ćwierćfinał

Marcel Nawara (Promasters Szczecin)/Adrian Stasiak (Kostrzyński KT) 6:3 6:0

Półfinał

Dorian Juszczak (Promasters Szczecin)/Igor Kubałka (MKS Andrychów) 6:4 7:5

Finał

Patryk Stankiewicz (AZS Poznań)/Jakub Strzelecki (CKT Grodzisk Mazowiecki) 4:6 7:6(5) 10:2

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)/Kamil Doligalski (Trnovski Marco Tennis Club)

I runda

Dorian Juszczak (Promasters Szczecin)/Igor Kubałka (MKS Andrychów) 6:3 3:6 5:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn