ITF Juniors (U18) Kołobrzeg J5 2019 – Trzy półfinały: Weronika Ejsmont, Olaf Pieczkowski, Gabriel Matuszewski

Fot. nadesłane

W Kołobrzegu zakończył się  międzynarodowy turniej z cyklu ITF Juniorów J5, w którym startowało kilkoro reprezentantów Warmii i Mazur. Z małymi wyjątkami są młodsi od przeciwników i trzeba na to wziąć poprawkę, ale zdobyte doświadczenie się przyda. W półfinałach singla udział zakończyli:  Weronika Ejsmont (KT Jakubowo) i Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Bartąg). W deblu wpółfinale znalazł się  Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda).

Wyniki

Gra pojedyncza chłopców

Olaf Pieczkowski (IKS RP Sport Bartąg)

I runda

- wolny los

II runda

- Franiciszek Krotowski (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 6:7(3) 6:3 6:1

III runda

- Jan Kopcik (Górnik Bytom) 6:4 5:7 6:1

Ćwierćfinał

- Marcel Politowicz (AZS Poznań) 6:0 3:6 6:4

Półfinał

- David Tesic (Niemcy) 1:6 2:6

Gabriel Matuszewski (Klub Tenisowy Maruszewski Stawiguda)

I runda

- Michał Dziedzic (Miedzeszyn Warszawa) 6:1 6:1

II runda

- Adam Bojarski (Sport Tarnów) 4:6 6:4 3:6

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

kwalifikacje

- Kacper Górecki (Pobiedziski Klub Tenisowy) – szczęśliwy przegrany

I runda

- Mikołaj Kończal (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 3:6 2:6

Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)

Kwalifikacje

- Marcel Dzieło (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 1:6 0:6

Gra podwójna chłopców

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)/Maciej Kos (GAT Gdańsk)

I runda

- wolny los

II runda

- Maksym Jezierski (AT Angelique Kerber Puszczykowo)/Dariusz Kuczyński (Sopot Tenis Klub) vo

Ćwierćfinał

- Mateusz Kułakowski (Promasters Szczecin)/Patryk Stokowski (Mera Warszawa) 6:4 6:3

Półfinał

- Wojciech Kasperski (Górnik Bytom)/Marcel Politowicz (AZS Poznań) 4:6 5:7

Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Bartąg)/Borys Zgoła (AZS Poznań)

I runda

- wolny los

II runda

- Mateusz Kułakowski (Promasters Szczecin)/Patryk Stokowski (Mera Warszawa) 6:2 3:6 7:10

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)/Kacper Bartoszek (Avia Świdnik)

I runda

- Jonasz Dziopak (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)/Filip Łukowski (UKS Timing Warszawa) 3:6 4:6

Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)/Michał Dziedzic (Miedzeszyn Warszawa)

I runda

- Maksymilian Braziewicz (AT Angelique Kerber Puszczykowo)/Kacper Górecki (Pobiedziski Klub Tenisowy) 3:6 4:6

Gra pojedyncza dziewcząt

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo Olsztyn)

I runda

- wolny los

II runda

- Julia Kaemmerer (Niemcy) 6:7(7)6:3 6:3

III runda

- Viktoria Kleer Klimand (Estonia) 6:3 6:0

Ćwierćfinał

- Emilia Valentinsson (Szwecja) 6:3 6:3

Półfinał

- Olga Gołaś (Promasters Szczecin) 6:7(4) 2:6

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Emma Maria Ansorge (Niemcy) 6:4 6:4

II runda

- Urszula Nebelska (MKT Łódź) 6:4 5:7 0:6

Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

wolny los

II runda

- Laura Koralnik (CKT Grodzisk Mazowiecki) 2:6 2:6

Gra podwójna dziewcząt

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)/Kamila Popławska (Olimpia Poznań)

I runda

- Karolina Skowrońska (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)/Arina Tomofeeva (Rosja) 3:6 7:5 10:2

II runda

- Olga Gołaś (Promasters Szczecin)/Laura Isabel Putz (Niemcy) 0:6 1:6

Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg)/Lena Takmadżan (Legia Warszawa)

I runda

- wolny los

II runda

- Sina Frackelmann (Niemcy)/Viktoria Kleer Klimand (Estonia) 4:6 4:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn