OTK Metalplast Cup IV (U14) Kalisz 2019 – Amelia Ciesielczyk w dwóch finałach, najlepsza w deblu

Fot, kks kalisz facebook

W Kaliszu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (U14) Metalpalst Cup. Reprezentowała nas jedynie Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg), ale z dużym powodzeniem, bowiem zakwalifikowała się do dwóch finałów. Wygrała turniej deblowy grając wspólnie z Oliwią Jędrzejak (AZS Poznań). W finale singla Amelia stoczyła prawdziwy bój. Przegrała po trzech wyrównanych setach.

Gra pojedyncza

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg)

Gra podwójna

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg)/Oliwia Jędrzejak (AZS Poznań)

Półfinał

- Roksana Kokocha (Kostrzyński KT)/Alicja zurgot (Włókniarz Kalisz) 6:2 6:4

Finał

- Julia Doroszewska (MKT Łódź)/Jagna Mańkowska (AZS Poznań) 6:4 6:2

WTK Skrzatów (U12) Olecko

TMKS Kamila Suwałki było w Olecku organizatorem Wojewódzkiego Turnieju Skrzatów (U12). Drugie miejsce w singlu i deblu zajął zawodnik PiszPoint Antoni Łukaszewicz.