WTK 5 Grand-Prix Warmii i Mazur U12 Olsztyn 2019 – W singlu goście w głównych rolach, rewanż Kuby w deblu

Fot.ilustracja

Na kortach przy ul. Olimpijskiej w Olsztynie odbył się Wojewódzki Turniej Grand Prix Warmii i Mazur Skrzatów (U12). Rywalizacja przebiegała systemem grupowym. W decydującej rozgrywce o miejsca 1/3 zmierzyli się goście. Jakub Wynimko (UKS RP SPORT Olsztyn) i Antoni Łukaszewicz (Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point ) znaleźli się w drugiej strefie i zajęli odpowiednio miejsca: czwarte i piąte. Jakub Wynimko okazał się najlepszy w deblu.

Eliminacje

Grupa A

Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn - Maciej FurmanKS Start-Wisła Toruń 2:4 4:5

Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn - Jakub Stefanowicz KS Budowlani Olsztyn 4:0 4:0

Maciej FurmanKS Start-Wisła Toruń - Jakub Stefanowicz KS Budowlani Olsztyn 4:0 4:0

Kolejność

1 Maciej FurmanKS Start-Wisła Toruń

2 Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn

3 Jakub Stefanowicz KS Budowlani Olsztyn

Grupa B

Antoni Bugaj KS Budowlani Olsztyn - Piotr Sadłowski Akademia Tenisowa Dzikiewicz 0:4 0:4

Antoni Bugaj KS Budowlani Olsztyn - Mateusz Kas Sopot Tenis Klub 1:4 1:4

Antoni Bugaj KS Budowlani Olsztyn - Kacper Walkowski Fundacja Europejskie Centrum Tenisa 0:4 0:4

Kolejność

1 Piotr Sadłowski Akademia Tenisowa Dzikiewicz

2 Kacper Walkowski Fundacja Europejskie Centrum Tenisa

3 Mateusz Kas Sopot Tenis Klub

4 Antoni Bugaj KS Budowlani Olsztyn

Grupa C

Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point - Natan MossakowskiToruńska Akademia Tenisowa 4:2 2:4 7:10

Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point - Tymoteusz Zaszkowski Tenis Klub Toruń 4:0 4:1

Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point - Józef Kopyciński Tenis Klub Toruń 4:0 4:0

Kolejność

1 Natan Mossakowski Toruńska Akademia Tenisowa

2 Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point

3 Józef Kopyciński Tenis Klub Toruń

4 Tymoteusz Zaszkowski Tenis Klub Toruń

Faza finałowa

Strefa 4/6

Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn - Kacper Walkowski Fundacja Europejskie Centrum Tenisa 4:1 4:1

Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn - Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point 1:4 5:3 10:4

Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point - Kacper Walkowski Fundacja Europejskie Centrum Tenisa 4:1 4:2

Strefa 7/9

Jakub Stefanowicz KS Budowlani Olsztyn - Mateusz Kas Sopot Tenis Klub 0:4 2:4

Jakub Stefanowicz KS Budowlani Olsztyn - Józef Kopyciński Tenis Klub Toruń 4:0 4:0

Strefa 10/11

Antoni Bugaj KS Budowlani Olsztyn - Tymoteusz Zaszkowski Tenis Klub Toruń 4:0 4:0

Klasyfikacja

1. Piotr Sadłowski Akademia Tenisowa Dzikiewicz

2 .Maciej Furman KS Start-Wisła Toruń

3.Natan MossakowskiToruńska Akademia Tenisowa

4. Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn

5.Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point

6. Kacper Walkowski Fundacja Europejskie Centrum Tenisa

7. Mateusz Kas Sopot Tenis Klub

8. Jakub Stefanowicz KS Budowlani Olsztyn

9.Józef Kopyciński Tenis Klub Toruń

10.Antoni Bugaj KS Budowlani Olsztyn

11.Tymoteusz Zaszkowski Tenis Klub Toruń

Gra podwójna

Półfinały

Natan MossakowskiToruńska Akademia Tenisowa /Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn - Józef Kopyciński Tenis Klub Toruń /Tymoteusz Zaszkowski Tenis Klub Toruń 6:0 6:1

Jakub Stefanowicz KS Budowlani Olsztyn/ Kacper Walkowski Fundacja Europejskie Centrum Tenisa - Maciej Furman KS Start-Wisła Toruń /Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point 1:6 2:6

Finał

Natan MossakowskiToruńska Akademia Tenisowa /Jakub Wynimko UKS RP SPORT Olsztyn - Maciej Furman KS Start-Wisła Toruń /Antoni Łukaszewicz Stowarzyszenie Klub Tenisowy Pisz-Point 4:2 4:1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn