OTK SS Skrzatów (U12) o Puchar Henryka Dondajewskiego Gdańsk 2019 – Piotr Kowalik najlepszy w deblu

Fot.ilustracja

W Gdańsku odbył się w dniach 10/12 sierpnia Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (super seria) o Puchar Henryka Dondajewskiego. Startowała dość liczna grupa reprezentantów sekcji warmińsko-mazurskich. Konfrontacja z rówieśnikami innycg regionów nie wypadła najlepiej, z wyjątkiem Piotra Kowalika (TT Score Elbląg), który okazała się najlepszy deblu grając z Janem Downarem (GAT Gdańsk). W siglu dotarł do ćwierćfinału.

Gra pojedyncza chłopców

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)

I runda

- Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) 6:3 6:0

II runda

- Jan Chłodnicki (Górnik Bytom) 6:4 6:4

Ćwierćfinał

- Jan Downar (GAT Gdańsk) 0:6 1:6

Jakub Wynimko (UKS TP Sport Bartąg)

I runda

- Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 3:6 0:6

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

I runda

- Stefan Masłowski (Toruńska Akademia Tenisowa) 6:4 6:1

II runda

- Jan Downar (GAT Gdańsk) 0:6 1:6

Wojciech Penkalski (AT Braniewo)

I runda

- Aleksander Błuś (Olimpia Poznań) 2:6 1:6

Gra podwójna chłopców

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)/Jan Downar (GAT Gdańsk)

Ćwierćfinał

- Jakub Paluch/Jan Sadzik (KT Błonia Kraków) 6:3 6:2

Półfinał

- Timur Chermoshentsev (AZS AWF Wrocław)/Tymon Litwic (GAT Gdańsk) 6:4 6:3

Finał

- Maciej Słowik/Juliusz Stańczyk (Promasters Szczecin) 6:3 6:4

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)/Stefan Masłowski (Toruńska Akademia Tenisowa)

I runda

- Jakub Paluch/Jan Sadzik (KT Błonia Kraków) 1:6 4:6

Jakub Wynimko (UKS TP Sport Bartąg)/Borys Gryń (Legia Warszawa)

I runda

- Ignacy Golonko/Antoni Kosyrz (Orzeł Warszawa) 1:0 ret

Ćwierćfinał

- Aleksander Błuś (Olimpia Poznań)/Kacper Knitter (Promasters Szczecin) 0:6 0:6

ko98

Gra pojedyncza dziewcząt

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)

I runda

- Aniela Odrobina (MKT Łódź) 3:6 0:6

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- Ksenia Kharina (GAT Gdańsk) 6:4 6:3

II runda

- Aniela Odrobina (MKT Łódź) 1:6 2:6

Gra podwójna dziewcząt

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)/Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

Nadia Affelt (Toruńska Akademia Tenisowa)/Hanna Giżewska (Sopot Tenis Klub) 1:6 4:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn