CIACHO CUP Lubawa 2019 – Wszystkie łupy dla Żuromina

Fot. LTT Laver

Aż 31 zawodników uczestniczyło w sobotę (20 lipca) w lubawskim turnieju tenisowym„Ciacho” Cup. Nazwa zdecydowanie nawiązywała do sponsora, którym była Cukierni Szczepańscy. Zafundowała wszystkim słodkości, z których słynie, a najlepszym: puchary i nagrody rzeczowe. Impreza bardzo atrakcyjna, bowiem zgłosili się tenisiści amatorzy z 12 miejscowości, także spoza województwa warmińsko-mazurskiego.

Finał był wewnętrzną sprawą mieszkańców Żuromina. Rywalizacje wygrał Adam Koprowski, pokonując w decydującej rozgrywce Marcina Romanowskiego .Do półfinału doszli Wojciech Milewski (Nowe Miasto Lubawskie) i Zbigniew Kotewicz (Iława) Ci co odpadli w pierwszej rundzie mieli okazje rozegrać jeszcze co najmniej jeden mecz w turnieju pocieszenia, który wygrał Michał Świniarski z Żuromina

Wyniki

I runda

Mateusz Gruz (Żuromin)- Grzegorz Kempiński (Działdowo) 6-3 6-2

Michał Olszewski (Żuromin)- Tobiasz Gerczuk (Ciche) 6-4 4-6 7-1

Wojciech Zasacki (Warszawa)- Adam Koprowski (Żuromin)3-6 3-6

Jacek Świątkowski (Lubawa) - Leszek Jastrzębowski (Lidzbark Welski) 2-6 3-6

Artur Dombrowski-(Brodnica) Marek Kopański (Lubawa) 6-4 6-4

Michał Świniarski (Żuromin) - Robert Koszyk (Pasłęk) 5-7 2-6

Paweł Usakowski (Żuromin)- Łukasz Reguła Działdowo) 6-3 6-4

Wojciech Milewski (Nowe Miasto Lubawskie) - Kamil Krukowski (Warszawa) 6-4 6-7 7-2

Krzysztof Krajewski (Gródki)- Mariusz Prusiński (Iława) 6-3 6-4

Patryk Łowin (Lubawa)- Andrzej Głogowski (Działdowo) 7-6 3-6 7-6

Rafał Klejnowski (Żuromin)- Jacek Kamiński (Działdowo) 2-6 4-6

Janusz Łukaszewski (Lidzbark Welski)- Marcin Romanowski (Żuromin) 6-7 2-6

Zbigniew Kotewicz- Bye

Marek Reszka (Tereszewo)- Karol Gerczuk (Ciche) 4-6 2-6

Łukasz Żywicki (Nowe Miasto Lubawskie) - Dragan Andrijevic (Brodnica) 6-3 6-4

Rafał Ankowski (Lubawa)- Grzegorz Krajewski (Gródki) 6-4 7-5

I runda

Mateusz Gruz- Michał Olszewski 6-3 6-2

Adam Koprowski- Leszek Jastrzębowski 6-3 6-2

Artur Dombrowski - Robert Koszyk (Artur skreczował)

Paweł Usakowski- Wojciech Milewski 4-6 6-7 5-7

Krzysztof Krajewski- Patryk Łowin 6-2 6-2

Jacek Kamiński- Marcin Romanowski 2-6 4-6

Zbigniew Kotewicz- Karol Gerczuk 6-4 6-3

Łukasz Żywicki- Rafał Ankowski 6-2 6-2

Ćwierćfinały

Mateusz Gruz- Adam Koprowski 6-7 4-6

Robert Koszyk- Wojciech Milewski 3-6 3-6

Krzysztof Krajewski- Marcin Romanowski 2-6 5-7

Zbigniew Kotewicz- Łukasz Żywicki 6-4 6-4

Półfinały

Adam Koprowski- Wojciech Milewski 6-2 6-2

Marcin Romanowski- Zbigniew Kotewicz 6-4 2-6 7-5

Mecz o III miejsce

Zbigniew Kotewicz- Wojciech Milewski 6-2 6-4

Finał

Adam Koprowski- Marcin Romanowski 6-2 6-3

Źrdło: LTT Laver /e-lubawa.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn