Mistrzostwa Województwa SZS na kortach w Olecku – Ściana wschodnia ma swoje talenty

Fot. sp1 pisz facebook

Na kortach OSiR w Olecku odbyły się w czwartek (6 czerwca) Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Ziemnym Dziewcząt i Chłopców Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Startowali uczniowie ze szkół z Giżycka, Wilkas, Pisza, Węgorzewa, Mrągowa i oczywiście Olecka.

Zabrakło wprawdzie tenisistów z drugiej części województwa, ale absolutnie nie umniejsza to sukcesów medalistów tych mistrzostw. Po prostu nieobecni nie mają racji. Rozdano medale w klasyfikacjach indywidualnych i zespołowych.

Wyniki

Szkoły Podstawowe klasy I-III:

1.Lena Czaplejewicz SP 4 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 4 Olecko

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI dziewczęta:

1. Maja Skupień SP 1 Węgorzewo

2. Lena Czaplejewicz SP 4 Olecko

3. Gabriela Koronkiewicz SP 4 Olecko

4. Anna Kramarewicz SP 1 Olecko

5. Julia Zięba SP 1 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 4 Olecko

2. SP 1 Olecko

3. SP 1 Węgorzewo

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy:

1. Tymoteusz Wszołek SP 1 Pisz

2. Kacper Sulewski SP 1 Węgorzewo

3. Szymon Machnikowski SP 3 Olecko

4. Kornel Romotowski SP 4 Olecko

5-6. Aleksander Święczkowski SP 7 Giżycko

5-6. Tomasz Mazurek SP 1 Pisz

7-8. Filip Daniłowicz SP 1 Olecko

7-8. Mateusz Łazarski SP 3 Olecko

9-11. Mateusz Klekotko SP 1 Olecko

9-11. Hubert Modzelewski SP 3 Olecko

9-11. Antoni Hołownia SP 2 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 1 Pisz

2. SP 3 Olecko

3. SP 1 Węgorzewo

4. SP 4 Olecko

5. SP 7 Giżycko

6. SP 1 Olecko

7. SP 2 Olecko

Szkoły Podstawowe rocznik 2003-2005 dziewczęta:

1. Julia Bielińska SP Wilkasy

2. Joanna Konończuk SP 1 Pisz

3. Aleksandra Wyrzykowska SP 1 Węgorzewo

4. Justyna Racis SP 1 Olecko

5. Aleksandra Płatek SP 2 Giżycko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP Wilkasy

2. SP 1 Pisz

3. SP 1 Węgorzewo

4. SP 1 Olecko

5. SP 2 Giżycko

Szkoły Podstawowe rocznik 2003-2005 chłopcy:

1. Adam Machnikowski SP 2 Olecko

2. Piotr Andruszkiewicz SP Wilkasy

3. Filip Dulniak SP 3 Giżycko

4. Aleksander Kozłowski SP 2 Węgorzewo

5-6. Adrian Vittek SP Perły

5-6. Karol Racis SP 1 Olecko

7-8. Jan Kujawski SP 1 Węgorzewo

7-8. Tomasz Jarmowski SP 3 Giżycko

9-10. Jan Prusko SP 1 Olecko

9-10. Piotr Bielenica SP 2 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 2 Olecko

2. SP Wilkasy

3. SP 3 Giżycko

4. SP 2 Węgorzewo

5. SP 1 Olecko

6. SP Perły

5. SP 1 Węgorzewo

Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta:

1. Martyna Szynkowska I LO Mrągowo

2. Magdalena Muster I LO Olecko

3. Weronika Smyk I LO Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. I LO Olecko

2. I LO Mrągowo

Szkoły Ponadgimnazjalne chłopcy:

1. Konrad Mikielski ZSLiZ Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. ZSLiZ Olecko

Organizator: WM SZS, MOSiR Olecko.

Sędzia główny: Andrzej Bomber.

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn