Turniej Skrzatów (U12) WTK 5 PZT Olsztyn 2019 - Pola Centowska księżniczką Jodłowej

Fot. nadesłane

W poniedziałek (3 czerwca) na kortach OTK Jodłowa w Olsztynie zakończył się Turniej Skrzatów (U12) WTK 5 PZT. Imprezę związaną z obchodami XIII Światowych Dni Bajki sponsorował BNP PARIBAS. Sportowa rywalizację połączono z Międzynarodowym Dniem Dziecka i najmłodsi adepci tenisa obdarowani zostali wieloma upominkami. Najszczęśliwsza była Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg), która wygrała w singlu i deblu z Anastazją Kuś (Budowlani Olsztyn).

Wśród chłopców triumfował Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok), ale na podium znaleźli się tez reprezentanci Warmii i Mazur: Tomasz Płocharczyk ( Tennis Club Mrągowo) i Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg). Kuba zajął drugie miejsce w deblu występując z Borysem Gryniem (Legia Warszawa), Zwyciężyli zawodnicy z Białegostoku: Wojciech Kubitzki /Piotr Sadłowski

Dziewczęta

Grupa A

Iga Piotrowska (Tennis Life Pułtusk) - Michalina Dziemianowicz ((UKS RP Sport Batąg) 6:0 6:0

Iga Piotrowska (Tennis Life Pułtusk) - Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:1

Iga Piotrowska (Tennis Life Pułtusk) - Natalia Łosko (KT Jakubowo) 6:2 6:3

Michalina Dziemianowicz ((UKS RP Sport Bartąg ) - Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:3

Michalina Dziemianowicz ((UKS RP Sport Bartąg ) - Natalia Łosko (KT Jakubowo) 6:1 6:3

Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) - Natalia Łosko (KT Jakubowo) 6:0 6:0

Kolejność

1 Iga Piotrowska (Tennis Life Pułtusk)

2 Michalina Dziemianowicz ((UKS RP Sport Bartąg)

3 Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn)

4 Natalia Łosko (KT Jakubowo)

Grupa B

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) - Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) 3:6 1:6

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) - Nina Rakuć (KT Jakubowo) 6:0 6:0

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) - Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 6:1 6:3

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) - Nina Rakuć (KT Jakubowo) 6:1 6:2

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) - Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 6:3 6:2

Nina Rakuć (KT Jakubowo) - Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 1:6 2:6

Kolejność

1 Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)

2 Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)

3 Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg)

4 Nina Rakuć (KT Jakubowo)

20190602 185120

Finały

o 1 miejsce

- Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) – Iga Piotrowska (Tennis Life Pułtusk) 6:1 6:4

o 3 miejsce

- Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) – Michalina Dziemianowicz ((UKS RP Sport Bartąg) 6:4 6:2

o 5 miejsce

- Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) – Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 6:3 7:6(0)

o 7 miejsce

- Nina Rakuć (KT Jakubowo) - Natalia Łosko (KT Jakubowo) 6:0 6:0

802

Gra podwójna

Kolejność

1 Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)/Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)

2 Michalina Dziemianowicz/Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg)

3/4 Natalia Łosko /Nina Rakuć (KT Jakubowo)

3/4 Iga Piotrowska (Tennis Life Pułtusk)/Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn)

20190602 183528

Chłopcy

Grupa B

Borys Gryń (Legia Warszawa) - Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) 4:6 4:6

Borys Gryń (Legia Warszawa) - Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point) 6:2 6:3

Borys Gryń (Legia Warszawa) - Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point) 6:2 6:2

Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) - Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point) 7:5 6:7(4) 10:4

Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) - Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point) 3:6 6:4 10:4

Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point) - Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point) 6:4 6:2

Kolejność

1 Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg)

2 Borys Gryń (Legia Warszawa)

3 Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point)

4 Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point)

grupa C

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) - Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo)7:6(5) 4:6 4:10

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) - Dominik Zejer ( KT Jakubowo) 6:3 6:2

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) - Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) 6:7(6) 6:3 10:6

Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo) - Dominik Zejer ( KT Jakubowo) 6:2 6:2

Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo) - Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:2

Dominik Zejer ( KT Jakubowo) - Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) 3:6 6:3 8:10

Kolejność

1 Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo)

2 Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

3 Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn)

4 Dominik Zejer ( KT Jakubowo)

20190602 185200

Finały

Strefa 1/3

Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok) - Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) 6:2 4:6 10:6

Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok) - Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo) 6:2 6:3

Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg) - Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo) 7:6(5) 5:7 7:10

Strefa 4/6

Wojciech Kubitzki (AT Dzikiewicz Białystok) - Boryś Gryń (Legia Warszawa) 2:6 3:6

Wojciech Kubitzki (AT Dzikiewicz Białystok) - Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 3:6 3:6

Boryś Gryń (Legia Warszawa) - Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 6:7 (4) 2:6

Strefa 7/9

Józef Kopyciński (Tenis Klub Toruń) - Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point) 2:6 2:6

Józef Kopyciński (Tenis Klub Toruń) - Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) 2:6 2:6

Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point) - Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:4

Strefa 10/12

Tymoteusz Zaszkowski (Tenis Klub Toruń) - Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point) 2:6 2:6

Tymoteusz Zaszkowski (Tenis Klub Toruń) - Dominik Zejer ( KT Jakubowo) 2:6 2:6

Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point) - Dominik Zejer ( KT Jakubowo) 2:6 3:6

Kolejność

1 Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok)

2 Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo)

3 Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg)

4 Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

5 Boryś Gryń (Legia Warszawa)

6 Wojciech Kubitzki (AT Dzikiewicz Białystok)

7 Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point)

8 Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn)

9 Józef Kopyciński (Tenis Klub Toruń)

10 Dominik Zejer ( KT Jakubowo)

11 Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point)

12 Tymoteusz Zaszkowski (Tenis Klub Toruń)

20190602 183708

Gra podwójna

Kolejność

1 Wojciech Kubitzki /Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok)

2 Boryś Gryń (Legia Warszawa)/Jakub Wynimko (UKS RP Sport Bartąg)

3/4 Antoni Łukaszewicz /Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point)

3/4Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)/Tomasz Płocharczyk Tennis Club Mrągowo)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn