OTK Kadetów Sobota 2018 – Dwa finały Gabriela Matuszewskiego

Fot. kt matuszewski stawiguda facebook

W wielkopolskiej miejscowości Sobota zakończyła się we wtorek (30 października) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów (U16) w tenisie. Najlepiej spisał się Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda), który wystąpił w finałach singla i debla, ale żadnego nie udało się wygrać. Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Bartąg) dotarła do półfinału singla, zagrała tez w finale debla.

Kadetki 

Gra pojedyncza

Aleksandra Wegrzyn (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- Natalia Sankowska (Vario Club Żerniki Wrocławskie) 6:4 6:2

II runda

- Natalia Zalewska (Mera Warszawa) 6 6:0

Ćwierćfinał

- Zuzanna Szmyd (KT Break Warszawa) 6:0 6:2

Półfinał

- Olga Gołaś (Fundacja Szczecińska AT) 5:7 4:6

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Julia Wartecka Olimpia Poznań) 6:3 6:1

II runda

- Nicole Carpenter (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz) 0:6 3:6

Gra podwójna

Aleksandra Wegrzyn (UKS RP Sport Bartąg)/Aleksandra Wnuczek (Masters Inowrocław)

I runda

- Amelia Bielaszewska (Pol. Start Lublin)/Karolina Skoerońska (Krzycki KT Wrocław) 6:2 6:3

Półfinał

- Nicole Carpenter (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz)/Nikole Ladrowska (Winners St. J. Wolniak Łódź) 6:1 6:3

Finał

- Anastasia Bozova (AZS Łódź)/Alicja Formella (Centrum Bydgoszcz) 6:7(6) 2:6

Kadeci

Gra pojedyncza

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:4

II runda

- Michał Dójczyński (MKT Łódź) 7:6 (4) 6:4

Ćwierćfinał

- Maksymilian Brazewicz (Olimpia Poznań) 6:3 6:4

Półfinał

- Jonasz Dziopak (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 6:1 6:2

Finał

- Filip Mruk (Goplania Inowrocław) 4:6 2:6

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

I runda

- Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) 2:6 4:6

Patryk Stankiewicz (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- Borys Zgoła (AZS Poznań) 2:6 3:6

Gra podwójna

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)/Michał Osomański (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

I runda

Jonasz Dziopak (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)/Karol Szczap (Fundacja Tennis Pro) 2:6 6:3 10:7

Półfinał

- Marcel Dzieło (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)/Maciej Kos (GAT Gdańsk) 7:5 6:1

Finał

- Mikołaj Kończal/Mikołaj Lis (AT Angelique Karber Puszczykowo) 4:6 6:1 5:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn