WTK 5 Młodzików (Grupy) Olsztyn 2018 – Nowi liderzy, czy sprostają zadaniu?

Fot. nadesłane

Na kortach OTK Jodłowa w Olsztynie odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików (U14) w grupach. Zawodnicy po rozegranych eliminacjach w zależności od zajętych miejsc grali w finałach w strefach: 1/3, 4/6, 7/9 i 10/11. Turniej wygrał PiotrCzaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda) przed Mikołajem Pasyniukiem (UKS RP Sport Bartąg).

W nich trzeba upatrywać liderów tej kategorii wiekowej, ale czy odnosić będą takie sukcesy jak poprzednia generacja? Czasami talenty eksplodują postępem w grze niespodziewanie więc nie przesądzajmy sprawy. Czas pokaże.

W turnieju deblowym zwyciężyli Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk) i Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda).

Eliminacje

Grupa A

Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk) – Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda) 6:3 7:5

Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk) – Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda) 6:3 6:2

Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda) – Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda) 6:3 6:2

Kolejność

1 Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk)

2 Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda)

3 Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda)

Grupa B

Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale) – Mikołaj Pasyniuk (UKS RP Sport Bartąg) 3:6 2:6

Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale) - Jakub Suchowiecki (UKS RP Sport Bartąg) 6:3 6:3

Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale) – Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) 4:6 6:3 8:10

Mikołaj Pasyniuk (UKS RP Sport Bartąg) - Jakub Suchowiecki (UKS RP Sport Bartąg) 6:2 6:2

Mikołaj Pasyniuk (UKS RP Sport Bartąg) – – Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) 6:2 6:2

Jakub Suchowiecki (UKS RP Sport Bartąg) – Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) 4:6 5:7

Kolejność

1 Mikołaj Pasymiuk (UKS RP Sport Bartąg)

2 Szymon Kontraktowicz Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda)

3 Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale)

4 Jakub Suchowiecki (UKS RP Sport Bartąg)

Grupa C

Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda) - Kacper Zalewski (Arka Gdynia) 6:3 6:3

Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)- Jan Gustov (GAT Gdańsk) 6:2 6:4

Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda) – Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 6:2 6:3

Kacper Zalewski (Arka Gdynia) – Jan Gustov (GAT Gdańsk) 6:4 4:6 10:6

Kacper Zalewski (Arka Gdynia) - Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 6:7(5) 7:6(5) 10:8

Jan Gustov (GAT Gdańsk) – Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 5:7 6:3 10:6

Kolejność

1 Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)

2 Kacper Zalewski (Arka Gdynia)

3 Jan Gustov (GAT Gdańsk)

4 Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)

Finały

Strefa 1/3

Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk) - Mikołaj Pasyniuk (UKS RP Sport Bartąg) 4:6 4:6

Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk) – Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda) 3:6 3:6

Mikołaj Pasyniuk (UKS RP Sport Bartąg) – Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda) 4:6 4:6

Strefa 4/6

Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda) – Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) 2:6 7:5 6:10

Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda) – Kacper Zalewski (Arka Gdynia) 5:7 4:6

Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) – Kacper Zalewski (Arka Gdynia 3:6 7:5 6:10

Strefa 7/9

Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda) – Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale) 2:6 2:6

Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda) – Jan Gustov (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale) – Jan Gustov (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

Strefa 10/11

Jakub Suchowiecki (UKS RP Sport Bartąg) – Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 6:2 6:2

z44887007

Klasyfikacja

1 Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)

2 Mikołaj Pasyniuk (UKS RP Sport Bartąg)

3 Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk)

4 Kacper Zalewski (Arka Gdynia)

5 Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda)

6 Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda)

7 Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale)

8 Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda)

9 Jan Gustov (GAT Gdańsk)

10 Jakub Suchowiecki (UKS RP Sport Bartąg)

11 Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)

z44887006

Gra podwójna

I runda

Piotr Czaczkowski/ Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda) – Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda)/Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 6:3 6:3

Półfinały

Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale)/Kacper Zalewski (Arka Gdynia) – Mikołaj Pasyniuk/Jakub Suchowiecki (UKS RP Sport Bartąg) 6:3 6:2

Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk)/Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda) – Piotr Czaczkowski/ Konrad Marek Grabowski(KT Matuszewski Stawiguda 6:3 6:4

Finał

Dominik Błażejczyk (GAT Gdańsk)/Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda) – Piotr Przybylski (UKS Stangiel Kowale)/Kacper Zalewski (Arka Gdynia) 7:5 6:0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn