OTK Kadetów (w grupach) Olsztyn 2018 – Filip Tatera znów „na pudle”

Fot. nadesłane

Na kortach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Kortowie zakończył się w poniedziałek (16 września) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów (U16) w grupach. Dobra dyspozycje potwierdził Filip Tatera (Budowlani Olsztyn), który ponownie zajął drugie miejsce. Pokonał w fazie finałowej olsztynianina w barwach Floty Gdynia Maksa Grygołowicza. W turnieju zabrakło młodziczek i młodzików zaangażowanych w DMP.

Kadetki

Eliminacje

Grupa B

Dominika Kurowska (Budowlani (Olsztyn)

- Nicole Carpenter (TG Sokół Zgierz) 2:6 2:6

- Weronika Janiszek (STK Sopot) 3:6 0:6

- Gloria Stvol (GAT Gdańsk) 1:6 0:6

Kolejność

1 Nicole Carpenter (TG Sokół Zgierz)

2 Weronika Janiszek (STK Sopot)

3 Gloria Stvol (GAT Gdańsk)

4 Dominika Kurowska (Budowlani (Olsztyn)

Finały

Strefa 10/12

Dominika Kurowska (Budowlani (Olsztyn)

- Katarzyna Szewajle (GAT Gdańsk) 6:4 6:3

- Konstancja Dańko (Krakowski KS Olsza) 1:6 2:6

Kolejność w turnieju

1 Ewa Podulka (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

2 Zuzanna Szmyd (KT Breal Warszawa)

3 Nicole Carpenter (TG Sokół Zgierz)

4 Weronika Janiszek (STK Sopot)

5 Julia Pawlik (MKT Łódź)

6 Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk)

7 Wiktoria Kuśmierz (St. Redeco SiR Wrocław)

8 Gloria Stvol (GAT Gdańsk)

9 Oriana Grott (Fundacja Tennis Pro)

10 Konstancja Dańko (Krakowski KS Olsza)

11 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

12 Katarzyna Szewajle (GAT Gdańsk)

Kadeci

Eliminacje

Grupa C

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

- Kacper Nawój (GAT Gdańsk) 6:2 6:2

- Maksymilian Rogowski (Centrum Bydgoszcz) 6:3 6:3

Kolejność

1 Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

2 Kacper Nawój (GAT Gdańsk)

3 Maksymilian Rogowski (Centrum Bydgoszcz)

Grupa D

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

- Michał Osomański (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 3:6 3:6

- Franciszek Gniazdowski (UKS Radość 90 Warszawa) 2:6 4:6

- Fabian Regucki (Okęcie Warszawa) 4:6 1:6

Kolejność

1 Franciszek Gniazdowski (UKS Radość 90 Warszawa)

2 Michał Osomański (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

3 Fabian Regucki (Okęcie Warszawa)

4 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

Finały

Strefa 1/4

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

- Maks Grygołowicz (Flota Gdynia) 1:6 6:1 10:8

- Filip Łukowski (TenisWil Warszawa) 4:6 2:6

- Franciszek Gniazdowski (UKS Radość 90 Warszawa) 6:3 6:1

Kolejność w turnieju

1 Filip Łukowski (TenisWil Warszawa)

2 Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

3 Maks Grygołowicz (Flota Gdynia)

4 Franciszek Gniazdowski (UKS Radość 90 Warszawa)

5 Kacper Nawój (GAT Gdańsk)

6 Michał Osomański (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

7 Dawid Kaszubowski (STK Sopot)

8 Karol Szczap ((Fundacja Tennis Pro)

9 Fabian Regucki (Okęcie Warszawa)

10 Michał Dziedzic (Mera Warszawa)

11 Bernard Piotrowski (KT Jelenia Góra)

12 Maksymilian Rogowski (Centrum Bydgoszcz)

13 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn