3 Grand Prix Polski Seniorów Gdańsk 2020 – Aleksandra Michalak w strefie 13/16

Fot.ilustracja

W weekend (17/19 stycznia) w Gdańsku odbywa się 3 Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek. Zagrało troje reprezentantów sekcji warmińsko-mazurskich: Aleksandra MichalakNatalia Bogdanowicz (KSTS Lidzbark Warmiński) oraz Jakub Witkowski (MLKS Ostródzianka). Do turnieju głównego awansowała Aleksandra Michalak i zajęła miejsce 13/16

Grand Prix Polski

Seniorki

Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 21/24

grupa

Katarzyna Osińska (Victoria Chróścice) 3:1 (-6,12,3,6)

Aleksandra Jankowska (AZS PWSiP Łomża) 3:2 (-8,4,-9,6,9)

Julia Ślęzak (Start Nadarzyn) 1:3 (-6,6,-12,-7)

Paulina Nowacka (LKTS Luboń) 0:3 (-2,-5,-2)

Turniej pocieszenia

o miejsce 17/20

Gabriela Dyszkiewicz (ATS Białystok) 0:3 (-5,-1,-8)

73170992 2390871787792631 3847699056881041408 n

Aleksandra Michalak (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (3-1) 2 miejsce awans do turnieju głównego

Grupa

Magdalena Sikorska (SKTS Sochaczew) 1:3 (-6,-7,6,-8)

Alicja Łebek (Chrobry Międzyzdroje) 3:0 (9,8,4)

Karolina Pęk (Bronowianka Kraków) 3:0 (9,9,10)

Aleksandra Leśnicka (Stella Gniezno) 3:0 (15,5,8)

Turniej główny

1/8 finału

Klaudia Kusińska (Mazowieckie) 0:4 (-10,-2,-3,-7)

o miejsce 9/12

Paulina Nowacka (LKTS Luboń) 2:3 (10.-9,-7,5,-9)

wi9

Seniorzy

Jakub Witkowski (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 29/32

Grupa

Damian Kreft (Orlicz 1924 Suchedniów) 0:3 (-8,-9,-9)

Artur Lemieszka (Kuźnica Żelichowska) 3:0 (8,12,7)

Konrad Kulpa (Energa KTS Toruń) 2:3 (-8,13,8,-10,-5)

Michał Bańkosz (AZS UE Wrocław) 3:2 (14,-7,8,-5,7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 25/28

Łukasz Wachowiak (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-7,-9,-6)

76714103 2386298791700282 6338064233476915200 n

Eliminacje do Grand Prix Polski

Seniorki

Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) - brak awansu

Grupa

Kamila Gryko (Dojlidy Białystok) 0:3 (-2,-4,-5)

Katarzyna Trochimiuk (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-5,-8,-2)

Seniorzy

Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo)  brak awansu

Grupa

Kamil Kleczkowski (KTS Nowy Dwór Mazowiecki) 2:3 (-8,5,10,-9,-7)

Marco Golla (Olimpia Unia Grudziądz) 0:3 (-10,-6,-4)

Jakub Stecyszyn (Skarbek Tarnowskie Góry) 1:3 (7,-8,-8,-7)

Alan Cyps Albo Zyps (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński)  brak awansu

Grupa

Kamil Rudomina (ATS Stargard)0:3 (-8,-2,-3)

Kamil Dziadek (Gwiazda Bydgoszcz) 0:3 (-4,-5,-6)

Grzegorz Felkel (KTS Gliwice) 0:3 (-6,-2,-1)

Mateusz Ufnal (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

Jakub Masłowski (Warta Kostrztyń) 1:3 (8,-5,-6,-4)

Artur Daniel (AZS AWFiS Gdańsk) 3:1 (-7,7,5,5)

Maksymilian Gwizdon (KS Mysław) 3:0 (3,6,7)

Faza play off

I runda

Bartosz Czerwiński (Energa KTS Toruń) 3:0 (3,9,6)

II runda

Patryk Chojnowski (AZS AWFiS Gdańsk) 1:3 (11,-2,-7,-4)

Kacper Petaś (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

Maciej Kucharski (AZS AWFiS Gdańsk) 3:0 (4,4,8)

Dawid Michna (UKS Lis Sierakowice) 3:2 (-4,9,4,-6,8)

Kamil Sitek (KKTS Wiązowna) 3:0 (0,0,0)

Faza play off

I runda

wolny los

II runda

Jakub Stecyszyn (Skarbek Tarnowskie Góry) 1:3 (-10,6,-10,-9)

Kamil Kurowski (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Marek Łącki (KTS Kołobrzeg) 3:0 (8,3,7)

Wojciech Chrząszcz (KS Dąbcze) 3:0 (5,8,6)

Kamil Ocipka (SRS Łomna) 3:0 (2,6,3)

Faza play off

I runda

wolny los

II runda

Wojciech Kowalski (Małe Trójmiasto Rumia) 3:1 (-4,7,7,4)

III runda (o awans)

Grzegorz Felkel (KTS Gliwice) 1:3 (-10,1,-10,-9)

Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

Mateusz Troka (AZS AWFiS Gdańsk) 1:3 (-10,-9,9,-4)

Patryk Bielecki (KS Dekorglass Działdowo) 1:3 (9,-3,-2,-8)

Artur Bomba (AKS Mikołów) 3:0 (6,4,7)

Patryk Bielecki (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Artur Bomba (AKS Mikołów) 3:0 (3,2,6)

Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka) 3:1 (-9,3,2,8)

Mateusz Troka (AZS AWFiS Gdańsk) 1:3 (-2,-5,7,-6)

Faza play off

I runda

Daniel Draczka (KTS Nowy dwór Mazowiecki) 3:2 (-13,4,-9,8,8)

II runda

Aerue Białek (Kolping Jarosław) 0:3 (-9,-2,-4)

Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

Piotr Ferenc (AZS AWFiS Gdańsk) 0:3 (-7,-7,-6)

Jakub Werner (Energa KTS Toruń) 0:3 (-5,-7,-5)

Jakub Kuźmicz (MLKS Ostródzianka) brak awansu

Grupa

Dominik Ocipka SRS Łomna) 3:0 (4,6,5)

Bartosz Czerwiński (Energa KTS Toruń) 3:0 (4,2,8)

Kamil Durak (AKS Mikołów) 3:0 (7,12,9)

Faza play off

I runda

wolny los

II runda

Adan Dudzicz (Małe Trójmiasto Rumia) 1:3 (6,-11,-7,-5)

Marcin Kubic (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński)  brak awansu

Grupa

Marcin Olszewski (Dojlidy Białystok) 1:3 (-4,-9,10,-10)

Aleksander Majchrzak (Gwiazda Bydgoszcz) 0:3 (-4,-7,-6)

Kuba Kwapiś (Gorzovia Gorzów Wielkopolski) 1:3 (-7,-2,10,-3)

Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

Adam Dudzicz (Małe Trójmiasto Rumia) 0:3 (-10,-6,-7)

Igor Franc (Gwiazda Bydgoszcz) 3:0 (9,7,5)

Faza play off

I runda

Paweł Piotrowski (Energa KTS Toruń) 1:3 (-7,9,-6,-7)

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn