2 Grand Prix Polski Juniorów Ostróda 2019 – Patryk Bielecki w strefie 5/8, Patryk Lewandowski 9/12

Fot. Fot. Krzysztof Jarmołowicz

W weekend (6/8 grudnia) w Ostródzie odbywał się 2 Grand Prix Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Do turnieju głównego z Warmii i Mazur awansowali: Igor Jankowski (Ostródzianka), Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka), Patryk Lewandowski, Patryk Bielecki, Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo). Ostatecznie Patryk Bielecki zajął miejsce 5/8, a Patryk Lewandowski 9/12.

Grand Prix Polski

Juniorki

Zuzanna Madej (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 57/64

Grupa

Aleksandra Osuch (Trefl Zamość) 0:3 (-3,-10,-8)

Daria Duralak (Broń Radom) 0:3 (-4,-9,-9)

Aleksandra Jarkowska (AZS PWSiP Łomża)0:3 (-4,-6,-4)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

Lena Kałużny (JKTS Jastrzebie) 0:3 (-2,-7,-2)

Marta Kawiak (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny) 0:3 (-2,-4,-7)

Julia Filipowicz (Dojlidy Białystok) 3:2 (-5,-5,5,9,11)

Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) 1:3 (-4,-9,4,-7)

Turniej  pociesznia

o miejsce 33/40

Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie) 1:3 (5,-4,-8,-4)

Juniorzy

Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 17/24

Grupa

Szymon Kolasa (Politechnika Rzeszowska) 1:3 (-10,-3,5,-4)

Maciej Kołek (Bronowianka Kraków) 3:1 (5,-4,8,6)

Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka) 3L0 (3,6,7)

Turniej główny

I runda

Patryk Pyśk (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:4 (11,11,-10,6,-12,-7,-4)

o miejsce 17/24

Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka) 3:0 (8,11,6)

Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 25/32

Grupa

Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra) 1:3 (-7,9,-11,-8)

Szymon Sporek (MOSiR Dukla) 3:2 (8,9,-6,-7,3)

Alan Rudo (MRKS Gdańsk) 3:0 (9,5,2)

Turniej główny

I runda

Bartosz Sułkowski (Płomień Limanowa) 3:4 (8,-8,-8,4,-9,9,-6)

o miejsce 17/24

Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo) 0:3 (-8,-11,-6)

Patryk Lewandowski (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 9/12

Grupa

Wojciech Bogacz (Bronowianka Kraków) 3:0 (7,8,9)

Artur Lemieszka (Kuźnica Żelichowska) 3:0 (8,8,9)

Kamil Czapla (Skarbek Tarnowskie Góry) 2:2 (-8,-7,4,9,3)

Turniej główny

I runda

Radosław Chrześcian (Trefl Zamość) 4:2 (4,-9,-12,9,9,6)

II runda

Mateusz Żelengowski (AZS US Zielona Góra) 1:4 (-7,-11,8,-5,-10)

o miejsce 9/12

Damian Korczak (Politechnika Rzeszowska) 3:1 (9,-5,7,10)

Patryk Bielecki (KS Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 5/8

Grupa

Michał Przybył (Start Zduńska Wola) 3:0 (4,7,7)

Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-5,-9,-7)

Michał Olbrycht (MOSiR Dukla) 3:1 (9,2,-9,11)

Turniej główny

I runda

Piotr Chłodnicki (ZKS Zielona Góra) 4:0 (7,8,8,7)

II runda

Jakub Matkowski (ULKS Ciechów) 4:1 (2,2,-9,10,5)

Ćwierćfinał

Miłosz Redzimski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:4 (-4,-8,-6,-14)

Igor Jankowski (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 25/32

Grupa

Jakub Chmielowski (Krzemień Ustrzyki Dolne) 3:2 (11,-10,6,-6,8)

Michał Wandachowicz (Chrobry Międzyzdroje) 3:1 (9,4,-5,7)

Patryk Kwiatkowski (Olimpia Gniew) 2:3 (5,8.-9,-10,-10)

Turniej główny

I runda

Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra) 2:4 (7,-12,-6,-7,6,-6)

o miejsce 17/24

 Radosław Chrześcian (Trefl Zamość) 0:3 (-8,-5,-7)

Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

Damian Korczak (Politechnika Rzeszowska) 0:3 (-8,-6,-8)

Arkadiusz Mugowski (KST Gliwice) 3:1 (-10,10,9,9)

Andrzej Kopacki (ZKS Zielona Góra) 2:3 (6,-3,,8,-4,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

Oskar Jadach (LXS SKS Raszówka) 1:3 (-7,-8,5,-9)

78815172 2431617913616000 4717672561318559744 o

Eliminacje do Grand Prix Polski Juniorów

W piątek jak zwykle odbyły się eliminacje. Wystąpiło w nich dziewięcioro reprezentantów Warmii i Mazur: Weronika Bobek,Alan Cyps albo Zyps, Dawid Chilicki, Adam Smoter (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński), Natalia Brzezińska, Zofia Madej (KS Dekorglass Działdowo) oraz Anna Góralska, Jakub Klimczewski, Igor Jankowski (MLKS Ostródzianka). Do fazy play off dotarli tylko Dawid Chilicki i Igor Jankowski. Ostatecznie do sobotniego turnieju dostał się tylko ostródzianin

Juniorki

Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński)  brak awansu

Grupa

Kinga Teodorczyk (GLKS Nadarzyn) 3:1 (8,-5,7,10)

Daria Duralak (Broń Radom) 3:1 (8,-5,7,10)

Kamila Kiliszek (Bronowianka Kraków) 0:3 (-9,-5,-8)

Natalia Brzezińska (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Weronika Tomczak (JKTS Jastrzębie) 0:3 (-9,-7,-4)

Maja Pawłowska (GLKS Nadarzyn) 0:3 (-4,-8,-8)

Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie) 0:3 (-6,-6,-3)

Anna Góralska (MLKS Ostródzianka)  brak awansu

Grupa

Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz Laskowice) 1:3 (-9,6,-3,-7)

Magdalena Rakowska (Skarbek Tarnowskie Góry) 0:3 (-6,-7,-9)

Adrianna Licbarska (MRKS Gdańsk) 0:3 (-2,-6,-2)

Zofia Madej (KS Dekorglass Działdowo) brak awansu

Grupa

Helena Brzeska (Return Piaseczno) 3:1 (-4,9,10, 7)

Nadia Kłoczkowska (JKTS Jastrzębie) 1:3 (-8,-14,12,-5)

Natalia Piechota (LKTS Luboń) 0:3 (-4,-7,-6)

Juniorzy

Alan Cyps albo Zyps (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

Szymon Zgutczyński (SMS Wlodawa) 0:3 (-5,-7,-6)

Paweł Kopacki (Bronowianka Kraków) 0:3 (-8,-7,-4)

Jakub Maruszak (LUKS Chełmno) 0:3 (-5,-2,-9)

Jakub Klimczewski (MLKS Ostródzianka)  brak awansu

Grupa

Adam Smoter (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 3:1 (4,-9,5,5)

Kacper Marchlewski (Gotyk Toruń) 1:3 (10,-10,-10,-9)

Artur Słomka (Heksa Niedrzwica Duża) 0:3 (-9,-5,-10)

Adam Smoter (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński)  brak awansu

Grupa

Jakub Klimczewski (MLKS Ostródzianka) 1:3 (-4,9,-5,-5)

Artur Słomka (Heksa Niedrzwica Duża) 3:1 (-3,9,6,9)

Kacper Marchlewski (Gotyk Toruń) 1:3 (5,-7,-5,-4)

Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) brak awansu

Grupa

Wiktor Talar (UKS Żaki Taczanów) 3:1 (5,-7,5,7)

Mateusz Burakowski (Return Piaseczno) 3:0 (2,9,6)

Jacek Mitas (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 2:3 (-5,6,4,-6,-9)

Faza play off

I runda

Michał Wandachowicz (Chrobry Międzyzdroje) 1:3 (9,-5-6,-8)

Igor Jankowski (MLKS Ostródzianka) awans do GPP juniorów

Grupa

Krystian Adamczyk (Olimpia Unia Grudziądz) 3:0 (4,7,8)

Arkadiusz Mugowski (KTS Gliwice) 3:1 (6,7,-5,7)

Bartłomiej Kapturowski (Alfa Gostynin) 3:0 (9,5,7)

Faza play off

I runda

Jakub Maruszak (LUKS Chełmno) 3:0 (7,9,7)

II runda (o awans)

Kacper Materek (MRKS Gdańsk) 3:1 (8,9,-8,3)

Fot. Krzysztof Jarmołowicz

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn