Iławska Liga Tenisa Stołowego 2019/2020 – Pierwsze gry, trochę nowych twarzy

Fot. ILTS facebook

Za nami dwie kolejki Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego sezonu 2019/2020 . Pierwszy turniej (1 października) wygrał Michał Gostół przed Pawłem Deska i Ryszardem Bodhramem. W drugiej kolejce (8 października) najlepszy okazał się Artur Lubnau , drugie miejsce zajął Krzysztof Samoliński, a trzeci był Paweł Deska. W klasyfikacji prowadzi Paweł Deska przed Michałem Gostołem.

3 kolejka odbędzie się 15.10.2019 r., zapisy od godz. 17:30, początek gier o godz. 18:00 (sala gimnastyczna za Szpitalem przy ul. Asnyka).

Wyniki

I turniej

1. Michał Gostół

2. Paweł Deska

3. Ryszard Bodhram

4. Andrzej Guzowski

5. Artur Jagieła

6. Emilia Włodarska

7. Rafał Klimecki

8. Wiesław Pisarski

9. Piotr Ferenc

10. Włodzimierz Kocieniewski

11. Piotr Olstowski

12. Tadeusz Lęga

13. Magda Surdykowska

14. Arkadiusz Lęga

15. Jakub Olstowski

16. Hubert Węgorzewski

17. Wojciech Gutkowski

18. Piotr Strychalski

19. Agnieszka Treder

20. Michał Wrzosek

21. Gabi Grzywacz

22. Władysław Maryn

23. Agata Wrzosek

24. Zofia Kamińska

II turniej

1. Artur Lubnau

2. Krzysztof Samoliński

3. Paweł Deska .

4. Magda Surdykowska

5. Michał Gostół .

6. Emilia Włodarska

7. Roman Góralski

8. Andrzej Guzowski .

9. Artur Jagieła

10. Piotr Kiełkowski .

11. Piotr Ferenc

12. Arkadiusz Łęga

13. Marcin Bąk

14. Andrzej Szałkowski

15. Wojciech Gutkowski .

16. Tadeusz Łęga

17. Rafał Klimecki

18. Anna Góralska

19. Hubert Węgorzewski

20. Wiesław Pisarski

21. Agnieszka Treder

22. Władysław Maryn

23. Michał Wrzosek .

24. Jan Góralski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn