II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Ostróda 2019 – Kilka rodzynków w międzynarodowym gronie

Fot. ks dekorglass działdowo facebook

Od czwartku do soboty (12-14 września) w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji obywały się II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur juniorów, kadetów i młodzików w tenisie stołowym. W imprezie oprócz młodzieży krajowej wystąpili reprezentanci Szwecji i Chin, Białorusi, Litwy, Łotwy i Rosji. Jedyną triumfatorką z Warmii i Mazur okazała się Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) - zwyciężczyni turnieju młodziczek.

Ta sama zawodniczka była piata w rywalizacji juniorek, gdzie grały zawodniczki o kilka lat starsze. W młodzikach dzielnie poczynał sobie Kryspin Stolatczyk (Dekorglass Działdowo), zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) doszedł do finału turnieju kadetów (2 miejsce). W grupie juniorów  w czołówce uplasowali się zawodnicy Dekorglassu Działdowo: Patryk Bielecki - 5 miejsce i Mateusz Rutkowski - 7 miejsce.

Po zakończeniu turnieju w niedzielę (15 września) uczestnicy Mistrzostw Warmii i Mazur udali się na PGE Narodowy , gdzie trwa  ogólnopolska inauguracja sezonu tenisa stołowego w Polsce.

Organizatorzy:

– Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

– Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

– Burmistrz Miasta Ostróda

– Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji

Kategorie wiekowe:

Młodzik – 2007 – 2008 i młodsi

Kadet – 2005 – 2006

Junior – 2002 – 2004

70072343 2413086318907392 4829247281863589888 n

Wyniki

Młodziczki

Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 1

eliminacje

- Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) 3:1 (2,-10,7,7)

Ćwierćfinał

- Diana Tabunova (Wilno) 3:1 (8,4,-6,9)

Półfinał

- Medeine Stankaviciute (Wilno) 3:0 (3,8,8)

Finał

- Karolina Hołda (MKS EMDEK Bydgoszcz) 3:2 (-11,6,3,-6,6)

Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 6

eliminacje

- Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-1,10,-7,-7)

Ćwierćfinał

- Karolina Hołda (MKS EMDEK Bydgoszcz) 1:3 (-4,-9,9,-7)

o miejsce 6

- Maja Sokolowska (ZKS Zielona Góra) 3:1 (-9,7,9,5)

o miejsce 5

- Diana Tabunova (Wilno) 0:3 (-6,-10,-6)

Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 9

eliminacje

- Diana Tabunova (Wilno) 2:3 (-6,6,-5,11,-3)

- Karolina Hołda (MKS EMDEK Bydgoszcz) 0:3 (-8,-10,-8)

- Zofia Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) 3:0 (3,2,3)

o miejsce 10

- Maria Pieckowska (Dekorglass Działdowo) 3:0 (7,8,5)

o miejsce 9

- Zofia Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) 3:0 (2,6,1)

Maria Pieckowska (Dekorglass Działdowo) – miejsce w turnieju 11/12

eliminacje

- Viltaute Adamanyte (Wilno) 0:3 (-7,-5,-10)

- Daria Sobol 2:3 (-10,-8,10,10,-9)

o miejsce 10

- Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-7,-8,-6)

Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) – miejsce w turnieju 11/12

eliminacje

- Medeine Stankeviciute (Wilno) 9:3 (-7,-3,-4)

- Maja Sokołowska (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-2,-11,-2)

o miejsce 10

- Zofia Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) 0:3 (vo)

Zofia Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) miejsce w turnieju 10

eliminacje

- Diana Tabunova (Wilno) 0:3 (-2,-8,-4)

- Karolina Hołda (MKS EMDEK Bydgoszcz) 0:3 (-1,-4,-3)

- Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-3,-2,-3)

o miejsce 10

- Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) 3:0 (vo)

o miejsce 9

- Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-2,-6,-1)

70628889 2321995764797252 6382426147518414848 n

Kadetki

Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w rurnieju 9/12

eliminacje

- Veranika Varabyova (Grodno) 2:3 (10,-8,7,-0,-5)

- Zuzanna Czaja (MRKS Gdańsk) 3:0 (9,3,7)

I runda

- Karolina Hołda (MKS EMDEK Bydgoszcz) 2:3 (-4,13,-10,9,-7)

Anna Góralska (MLKS Ostródzianka Ostróda) – miejsce w turnieju 17/20

eliminacje

- Ulyana Miashchanskaya (Grodno) 0:3 (-3,-4,-7)

- Karolina Hołda (MKS EMDEK Bydgoszcz) 1:3 (11,-6,-7,-5)

o miejsce 15/16

- Zuzanna Czaja (MRKS Gdańsk) 0:3 (-10,-9,-4)

Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 9/12

eliminacje

- Ida Hellstrom (Szwecja) 0:3 (-4,-8,-1)

I runda

- Ekaterina Tarakan (Sdushor Mińsk) 0:3 (-5,-5,-9)

Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w rurnieju 9/12

eliminacje

- Medeine Stankeviciute (Wilno) 0:3 (-9,-4,-8)

- Daria Sobol 3:2 (7,-8,8,-7,2)

I runda

- Ulyana Miashchanskaya (Grodno) 0:3 (-7,-7,-9)

Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 7

eliminacje

- Viltaute Adamonyte (Wilno) 3:0 (9,7,25)

- Ekaterina Tarakan (Sdushor Mińsk) 3:2 (7,-8,8,-7,2)

II runda

- Veranika Varabyova (Grodno) 0:3 (-5,-8,-8)

o miejsce 6

- Ida Hollstrom (Szwecja) 0:3 (-7,-7,-4)

o miejsce 7

- Medeine Stankeviciute (Wilno) 3:2 (11,9,-8,-9,4)

Maria Pieckowska (Dekorglass Działdowo) - miejsce w turnieju 15/16

eliminacje

- Irina Drude 0:3 (-2,-4,-6)

- Tatsiana Lasitsa (Shudshor Mińsk) 0:3 (-4,-4,-3)

- Maja Sokołowska 0:3 (-10,-6,-3)

o miejsce 14

- Viltaute Adamonyte (Wilno 0:3 (-2,-5,-7)

70253446 2258676444243482 2844196084362772480 n

Juniorki

Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 5

eliminacje

- Irina Drude 3:2 (-8,6,-5,10,8)

- Diana Tabunova (Wilno) 3:2 (-8,6,-5,10,8)

II runda

- Gabriela Sokołowska (ZKS Zielona Góra) 0:3 (-8,-4,-9)

o miejsce 6

- Paulina Pręda (AZS AWFiS Gdańsk) 3:0 (7,5,10)

o miejsce 5

- Ulyana Miashchanskaya (Grodno) 3:1 (13,-9,8,9)

Anna Góralska (MLKS Ostródzianka Ostróda) miejsce w turnieju 17/20

eliminacje

- Veranika Varabyova (Grodno)

- Ekaterina Tarakan (Sdushor Mińsk) 0:3 (-4,-9,-12)

- Zuzanna Czaja (MRKS Gdańsk)0:3 (-6,-6,-6)

o miejsce 15/16

- Viltaute Adamonyte (Wilno) 0:3 (-9,-9,-7)

Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 17/20

eliminacje

- Ulyana Miashchanskaya (Grodno) 1:3 (-8,-7,7,-1)

- Tatsiana Lasitsa (Shudshor Mińsk) 1:3 (-5,9,-7,-6)

- Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) 3:1 (7,-7,5,6)

o miejsce 15/16

- Ekaterina Tarakan (Sdushor Mińsk) 1:3 (-10,2,-13,-8)

Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 17/20

eliminacje

- Ulyana Miashchanskaya (Grodno) 9:3 (-6,-8,-9)

- Tatsiana Lasitsa (Shudshor Mińsk) 0:3 (-3,-1,-7)

- Weronika Bobek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 1:3 (-7,7,-5,-6)

o miejsce 15/16

- Veronika Panina 0:3 (-8,-6,-8)

69972837 2321995814797247 8645677168648519680 n

Młodzicy

Szymon Kosek (MLKS OstródziankaOstróda) miejsce w turnieju 25/32

eliminacje

- Ningmin Quan (Chiny)1:3 (-7,-6,7,-7)

- Maciej Bielecki (Heksa Niedrzwica Duża) 1:3 (-9,-11,9,-5)

o miejsce 21/24

- Andrzej Korzeniewski (AZS UWM Olsztyn) 2:3 (-9,7,-7,10,-10)

Maciej Smurzyński (MLKS Ostródzianka Ostróda) miejsce w tunieju 17

eliminacje

- Ruixin Zhang (Chiny) 0:3 (-5,-6,-3)

- Adam Piotrowski (Dekorglass Działdowo) 1:3 (9,-6,-10,-9)

o miejsca 19/20

-Krzysztof Kempka (Dekorglass Działdowo) 3:0 (5,6,5)

o miejsce 18

- Andrzej Korzeniewski (AZS UWM Olsztyn) 3:1 (7,-10,5,8)

o miejsce 17

- Tadeusz Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) 3:1 (11,-9,7,10)

Adam Piotrowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 9/16

eliminacje

- Ruixin Zhang (Chiny) 0:3 (-5,-7,-0)

- Maciej Smurzyński (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:1 (-9,6,10,9)

I runda

- Rafał Formela (MRKS Gdańsk) 0:3 (-6,-6,-6)

Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 3/4

eliminacje

- Tsimafei Prokopyeu (Grodno) 0:3 (-9,-9,-8)

- Jan Góralski (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:0 (3,8,6)

I runda

- Maciej Ziarko (LUKS ABC Żak Pisanica) 3:1 (-9,4,1,5)

II runda

- Valeri Grushin 3:0 (3,8,10)

Półfinał

- Maksymilian Gwizdon (KS Mysław) 0:3 (-5,-8,-4)

Jan Góralski (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 21/24

eliminacje

- Tsimafei Prokopyeu (Grodno) 0:3 (-3,-7,-8)

- Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-3,-8,-6)

o miejsce 19/20

- Andrzej Korzeniewski (AZS UWM Olsztyn) 0:3 (-8,-9,5)

Maciej Ziarko (LUKS ABC Żak Pisanica) miejsce w turnieju 9/16

eliminacje – awans bezpośredni (brak rywali)

I runda

- Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) 1:3 (9,-4,-1,-5)

Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 9/16

eliminacje

- Mattback Kean (Szwecja) 3:0 (6,5,4)

- Igor Paździorko (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:0 (4,4,11)

- Andrzej Korzeniewski (AZS UWM Olsztyn) 3:0 (4,7,3)

I runda

- Wiktor Ptak (KS Mysław) 0:3 (-8,-8,-4)

Igor Paździorko (MLKS Ostródzianka Ostróda) miejsce w turnieju 9/16

eliminacje

- Mattback Kean (Szwecja) 3:2 (-8.4,-6,6,6)

- Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-4,-4,-11)

- Andrzej Korzeniewski (AZS UWM Olsztyn) 3:0 (9,7,4)

I runda

- Maciej Bielecki (Heksa Niedrzwica Duża) 1:3 (-9,-5,7,-9)

Andrzej Korzeniewski (AZS UWM Olsztyn) miejsce w turnieju 19/20

eliminacje

- Mattback Kean (Szwecja) 0:3 (-7,-8,-9)

- Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-4,-7,-3)

- Igor Paździorko (MLKS Ostródzianka Ostróda) 0:3 (-9,-7,-4)

o miejsce 21/24

- Szymon Kossek (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:2 (9,-7,7,-10-,10)

o miejsce 19/20

- Jan Góralski (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:0 (8,9,5)

o miejsce 18

- Mateusz Smurzyński (MLKS Ostródzianka Ostróda) 1:3 (-7,10-5,-8)

Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 9/16

eliminacje

- Wiktor Ptak (KS Mysław) 3:1 (5,8,-7,3)

- Tadeusz Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) 3:0 (2,8,4)

- Krzysztof Kempka (Dekorglass Działdowo)  3:0 (4,1,2)

I runda

Valeri Grushin 0:3 (vo)

Tadeusz Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) miejsce w turnieju 19/20

eliminacje

- Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-2,-8,-4)

- Wiktor Ptak (KS Mysław) 0:3 (-5,-1,-3)

- Krzysztof Kempka (Dekorglass Działdowo) 3:0 (7,6,11)

o miejsce 19/20

- Mattback Kean (Szwecja) 3:0 (6,8,11)

o miejsce 18

- Iwo Kempka (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-2,-7,-11)

Krzysztof Kempka (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 21/24

eliminacje

- Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-4,-1,-2)

- Wiktor Ptak (KS Mysław) 0:3 (-5,-1,-3)

- Tadeusz Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) 0:3 (-7,-6,-11)

o miejsce 19/20

- Maciej Smurzyński (MLKS Ostródzianka Ostróda) 0:3 (-5,-6,-5)

Iwo Kempka (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 19/20

eliminacje

- Kacper Szurlej (Gorce Nowy targ) 0:3 (-0,-5,-4)

- Valeri Grushin 1:3 (-6,11,-4,-7)

o miejsce 19/20

- Remigiusz Kowalik (Mlexer Elbląg) 3:1 (2,-4,0,3)

o miejsce 18

- Tadeusz Dzięcioł (AZS UWM Olsztyn) 0:3 (-2,-7,-11)

Remigiusz Kowalik (Mlexer Elbląg) miejsce w turnieju 21/24

eliminacje

- Rafał Formela (MRKS Gdańsk) 0:3 (-2,-6,-4)

- Maksymilian Gwizdoń (KS Mysław) 0:3 (-0,-2,-4)

o miejsce 19/20

- Iwo Kempka (Dekorglass Działdowo)1:3 (-2 -4, 0,-3)

70885106 2413086348907389 5891238423234084864 n

Kadeci

Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 21/24

eliminacje

- Simon Lunqvist (Szwecja) 1:3 (9,-5,-3,-8)

- Konrad Lisek (ZKS Zielona Góra) 2:3 (-5,-8,7,9,-5)

o miejsce 19/20

- Maksymilian Gwizdon (KS Mysław) 0:3 (-6,-10,-9)

Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 9/16

eliminacje

- Viktor Svensson (Szwecja) 3:2 (8,9,-4,-5,7)

- Bartosz Żygadło (ZKS Zielona Góra) 3:0 (4,5,9)

I runda

- Konrad Lisek (ZKS Zielona Góra) 1:3 (-10,11,-10,-11)

Adam Piotrowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 25/32

eliminacje

- Oliver Leijon (Szwecja) 0:3 (-3,-12,-6)

- Rafał Formela (MRKS Gdańsk) 0:3 (-5,-5,-4)

o miejsca 21/24

- Wiktor Czossek (MLKS Ostródzianka Ostróda) 0:3 (-8,-7,-7)

Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 9/16

- Kean Mattback (Szwecja) 3:0 (2,5,9)

- Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) 3:1 (10,-9,6,6)

I runda

- Artur Słomka (Heksa Niedrzwica Duża) 0:3 (vo)

Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo)miejsce w turnieju 9/16

eliminacja

- Kean Mattback (Szwecja) 3:0 (6,2,6)

- Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 1:3 (-10,9,-6,-6)

I runda

- Rafał Formela (MRKS Gdańsk) 0:3 (-3,-6,-2)

Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 2

eliminacje

- Tsimafei Prakopyeu (Grodno) 3:0 (5,3,1)

- Piotr Goszczyński (Heksa Niedrzwica Duża) 3:1 (6,8,-5,6)

- Wiktor Czossek (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:0 (2,5,5)

I runda

- Borys Massalski (Return Piaseczno) 3:0 (vo)

II runda

- Konrad Lisek (ZKS Zielona Góra) 3:1 (7,11,-9,2)

Półfinał

- Oliver Leijon (Szwecja) 3:1 (10,7,-7,9)

Finał

- Alan Kulczycki (Dojlidy Białystok) 0:3 (-8,-7,-7)

Wiktor Czossek (MLKS Ostródzianka Ostróda) – miejsce w turnieju 21/24

eliminacje

- Tsimafei Prakopyeu (Grodno) 1:3 (-6,-10,9,-7)

- Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) 0:3 (-2,-5,-5)

- Piotr Goszczyński (Heksa Niedrzwica Duża) 2:3 (-9,-13,7,7,-8)

o miejsce 21/24

- Adam Piotrowski (Dekorglass Działdowo) 3:0 (8,7,7)

o miejsce 19/20

- Valera Gushin 1:3 (-6,-4,10,-8)

Adam Okulus (Mlexer Elbląg) – miejsce w turnieju 21/24

eliminacje

- Alan Kulczycki (Dojlidy Białystok) 0:3 (-1,-2,-3)

- Artur Słomka ((Heksa Niedrzwica Duża) 0:3 (-1,-3,-5)

- Valera Gushin 0:3 (-3,-7,-3)

o miejsce 21/24

- Bartosz Żygadło (ZKS Zielona Góra) 3:1 (-9,8,8,2)

o miejsce 19.20

- Andrei Kuliavichus (Grodno) 0:3 (-5,-4,-8)

71022178 2321995974797231 3804759696137519104 n

Juniorzy

Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 25

eliminacje

- Wang ZhengCheng (Chiny) 0:3 (-6,-10,-6)

- Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka Ostróda) 1:3 (-9,6,-9,-7)

o miejsce 29/32

- Kuba Gołaszewski (UKS Tempo 25) 3:0 (2,5,1)

o miejsce 27/28

- Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo) 3:0 (2,7,5)

o miejsce 26

- Jakub Klimczewski (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:0 (4,7,6)

o miejsce 25

- Simon Lunqvist (szwecja) 3:0 (8,1,6)

Łukasz Sokołowski (MLKS Ostródzianka Ostróda) miejsce w turnieju 17/24

eliminacje

- Wang ZhengCheng (Chiny) 2:3 (-6,-9,8,10,-11)

- Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) 3:1 (9,-6.9,7)

I runda

- Daniel Lindso (Szwecja) 0:3 (vo)

Artur Gromek (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) wycofany z turnieju

eliminacje

- Yulin Jiang (Chiny) 0:3 (-7,-7,-12)

- Viktor Svensson (Szwecja) 0:3 (vo)

Patryk Bielecki (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 5

eliminacje

- Yulin Zhang 3:0 (7,3,10)

- Simon Lunqvisr (Szwecja) 3:1 (-8,3,7,9)

I runda

- Pontus Strindberg (Szwecja) 3:0 (1,4,4)

II runda

- Daniel Kogans (Łotwa) 3:0 (3,4,9)

III runda

- Bai Yugin 2:3 (-6,9,-9,10,-11)

o miejsce 6

- Yulin Jiang (Chiny) 3:1 (-9,4,7,4)

o miejsce 5

- Wang Zhengcheng (Chiny) 3:0 (6,5,6)

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 7

eliminacje

- Liu Boyan (Chiny) 3:0 (6,5,5)

- Andrei Kuliavichus (Grodno) 3:0 (11.4,3)

II runda

- Eliot Lundqvist/Viktor Svensson (Szwecja) 3:0 (2,6,11)

III runda

- Jakub Jankowski (ZKS Zielona Góra) 1:3 (-6,5,-6,-10)

o miejsce 6

- Wang Zhengcheng (Chiny) 1:3 (8,-1,-9,-7)

o miejsce 7

- Yulin Jiang (Chiny) 3:1 (-9,4,8,9)

Igor Jankowski (MLKS OstródziankaOstróda) miejsce w rurnieju 29/32

eliminacje

- Daniels Kogans (Łotwa) 1:3 (7,-6,-4,-6)

- Miron Opanasenko 0:3 (-7,-9,-5)

o miejsce 29/32

- Artur Słomka  (Heksa Niedrzwica Duża) 3:0 (vo)

o miejsce 27/28

- Jakub Klimczewski (MLKS Ostródzianka Ostróda) 0:3 (vo)

Jakub Klimczewski (MLKS Ostródzianka) miejsce w turnieju 27/28

eliminacje

- Denis Vasiljevs (Łotwa) 0:3 (-5,-10,-2)

- Dmitryi Kolesnikov 1:3 (-10,9,,-7,-4)

o miejsce 29/32

- Bartosz Żygadło (ZKS Zielona Góra) 3:0 (3,5,6)

o miejsce 27/28

- Igor Jankowski (MLKS Ostródzianka Ostróda) 3:0 (vo)

o miejsce 26

- Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-4,-7,-6)

Dawid Chilicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 9/16

eliminacje

- Aleksandrs Pahomovs (Łotwa) 3:2 (-8,4,-7,8,9)

- Denis Fetisov 3:0 (8,7,5)

- Bartosz Żygadło (ZKS Zielona Góra) 3:0 (6,1,2)

I runda

- Andrei Kuliavichus (Grodno) 3:0 (7,6,5)

II runda

- Jiang Yulin (Chiny) 1:3 (-9,9,-7,-7)

Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 29/32

eliminacje

- Heorhi Kunats (Grodno) 0:3 (--2,-7,-5)

- Adrian Svensson (Szwecja) 1:3 (-9,7,-8,-6)

- Piotr Goszczyński (Heksa Niedrzwica Duża) 3:1 (4,-9,7,6)

o miejsce 29/32

- Paweł Wasilewski (AZS UWM Olsztyn) 3:0 (8,6,7)

o miejsce 27/28

- Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-2,-7,-5)

Paweł Wasilewski (AZS UWM Olsztyn) miejsce w turnieju 33/40

eliminacje

- Uladzimir Belakon (Grodno) 0:3 (-2,-4,-3)

- Eliot Lundqvist (Szwecja) 0:3 (-2,-4,-3)

- Konrad Lisek (ZKS Zielona Gó4a) 1:3 (10,-9,-5,-5)

o miejsce 29/32

- Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-8,-6,-7)

Kuba Gołaszewski (UKS Tempo 25 Olsztyn) miejsce w turnieju 33/40

eliminacje

- Aleksei Khartanovich (Grodno) 1:3 (-4,2,-6,-8)

- Daniel Lindso (Szwecja) 0:3 (-2,-5,-5)

o miejsce 29/32

- Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-2,-5,-1)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn