Półfinały Turnieju LZS O Puchar TVP3 Olsztyn 2019 – W Suszu i Lidzbarku Warmińskim wyłoniono ósemki

Fot. nadesłane

W niedzielę (19 maja) w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu i hali przy ul. Polnej w Lidzbarku Warmińskim odbyły się półfinałowe turnieje 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy, którzy pomyśle przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe. Stawką był awans do finału, który odbędzie się 2 czerwca w Działdowie.

Celem jednej z najstarszych w regionie imprez jest przede wszystkim popularyzacja tenisa stołowego w środowisku wiejskim i małych miast. Rywalizują głównie amatorzy, ale nie brakuje też uczestników, którzy regularnie trenują w klubach, a dotyczy do młodszych grup wiekowych.

Półfinał A (Susz)

Gr 1 k

Grupa 1 dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze)

1 Madej Zofia – KS DEKORGLASS Działdowo

2 Pieckowska Maria – KS DEKORGLASS Działdowo

3 Brzezińska Natalia – KS DEKORGLASS Działdowo

4 Grzywacz Gabriela – LZS Iława

5 Wrzosek Agata – LZS Iława

6 Kamińska Zofia – LZS Iława

7 Dzięgielewska Róża – Gmina Lubawa

Gr 1 m

Grupa 1 chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)

1 Lipowski Michał – KS DEKORGLASS Działdowo

2 Piotrowski Adam – KS DEKORGLASS Działdowo

3 Łoziński Miłosz – Lidzbark Welski

4 Okulus Adam – Mlexer Elbląg

5 Kozikowski Bartosz – Susz

6 Goryński Igor – Susz

7 Małecki Błażej – EKS Mlexer Elbląg

Gr 2 k

Grupa 2 dziewcząt (rocznik 2005-2001)

1 Góralska Anna – LZS Iława

2 Madej Zuzanna – KS DEKORGLASS Działdowo

3 Golder Patrycja – Gmina Lubawa

4 Michalska Sandra – Gmina Działdowo

5 Tomczyk Amelia – Susz

6 Różańska Wiktoria – Rybno

7 Żuralska Sylwia – Gmina Lubawa

Gr 2 m

Grupa 2 chłopcy (rocznik 2005-2001)

1 Chojnowski Wojciech – KS DEKORGLASS Działdowo

2 Anzel Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo

3 Szurawski Radosław – Gmina Działdowo

4 Browarski Artur – Rybno

5 Cegielski Miłosz – Gmina Działdowo

6 Kacprzak Jakub – Susz

7 Węgorzewski Hubert – LZS Iława

8 Góralski Kacper – LZS Iława

Gr 3 k

Grupa 3 kobiety (rocznik 2000-1984)

1 Kulina Kamila – KS DEKORGLASS Działdowo

2 Włodarska Emilia – LZS Iława

3 Żuralska Marianna – Gmina Lubawa

4 Pieńczewska Magdalena – LZS Iława

5 Żuralska Agnieszka – Gmina Lubawa

Gr 3 m

Grupa 3 mężczyźni (rocznik 2000-1984)

1 Surdykowski Michał – Gmina Lubawa

2 Żuralski Szymon – Gmina Lubawa

3 Gostół Michał – LZS Iława

4 Krzykowski Szymon – Gmina Działdowo

5 Borkowski Szymon – Grunwald

6 Wiśniewski Mateusz – Morąg

Gr 4 m

Grupa 4 mężczyźni (rocznik 1983-1969)

1 Nadrowski Robert – LZS Iława

2 Golder Tomasz – Gmina Lubawa

3 Lubnau Artur – NML

4 Kuliński Mariusz – Morąg

5 Łączyński Marcin – KS DEKORGLASS Działdowo

6 Brzeziński Zbigniew – KS DEKORGLASS Działdowo

7 Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa

8 Safianowski Mariusz – Susz

Gr 5 m

Grupa 5 mężczyźni (rocznik 1968-1954)

1 Kosewski Witold – KS DEKORGLASS Działdowo

2 Sosnowski Waldemar – KS DEKORGLASS Działdowo

3 Chojnowski Ferdynand – KS DEKORGLASS Działdowo

4 Szczegielniak Andrzej – Susz

5 Gutkowski Wojciech – LZS Iława

6 Dańczyszyn Dariusz – Susz

7 Klejna Dariusz – Susz

8 Madej Sławomir – KS DEKORGLASS Działdowo

Gr 6 m

Grupa 6 mężczyźni (rocznik 1953 i starsi)

1 Gęsicki Marian – KS DEKORGLASS Działdowo

2 Wyganowski Jan – Morąg

3 Dreszler Henryk – Gmina Lubawa

4 Hajduk Roman – KS DEKORGLASS Działdowo

5 Adameczek Stanisław – Susz

6 Kocieniewski Włodziemiarz – Nowe Miasto Lubawskie

7 Kuliński Zbigniew – Morąg

8 Urbanowicz Zdzisław – Morąg

9 Gawiński Roman – Nowe Miasto Lubawskie

Gr 6 m miejsce 2

Klasyfikacja drużynowa

1 KS DEKORGLASS Działdowo – 114 punktów

2 LZS Iława – 55 punktów

3 Gmina Lubawa – 51 punktów

4 Susz – 29 punktów

5 Gmina Działdowo – 20 punktów

6 Morąg – 18 punktów

7 Nowe Miasto Lubawskie – 9 punktów

8 Rybno – 8 punktów

9 EKS Mlexer Elbląg – 7 punktów

10 Lidzbark Welski – 6 punktów

11 Grunwald – 4 punkty

Zawodnicy z miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez CSIR Susz. Za klasyfikację drużynową przedstawiciele ekip z miejsc I – III puchary ufundowane przez WMZ LZS. Nagrody wręczył Benedykt Czarnecki – przewodniczącego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

Do ścisłego Finału Wojewódzkiego poszczególne Gminy/Kluby wprowadziły – Gmina Lubawa – 6 osób, LZS Iława – 6 osób Gmina Działdowo – 3 osoby, Morąg – 2 osoby, KS DEKORGLASS Działdowo 14 osób, Rybno – 1 osoba, Susz – 1 osoba, Nowe Miasto Lubawskie – 1 osoba, Lidzbark Welski – 1 osoby, Elbląg – 1 osoba.

Półfinał B (Lidzbark Warmiński)

Grupa 1 - dziewczęta (rocznik 2006 i młodsze) do 13 lat

1. ŁOJEWSKA Emilia – Dywity

2. ANTOSIAK Patrycja – Dywity

3. GIAK Daria – Dywity

4. Aleksandrzak Agnieszka Reszel

Grupa 1 - chłopcy (rocznik 2006 i młodsi) do 13 lat

1. CHILICKI Dawid Lidzbark Warmiński

2. GROMEK Artur Lidzbark Warmiński

3. KOSEK Szymon LZS Ostróda

4. SMURZYŃSKI Mateusz LZS Ostróda

5. KOWALIK Rafał Węgorzewo

6. STEFANOWICZ Oleg Lidzbark Warmiński

Grupa 2 - dziewczęta (rocznik 2005-2001) 14-18 lat

1. KOCHAŃSKA Małgorzata Dywity

2. RYBAK Angelika Dywity

Grupa 2 - chłopcy (rocznik rocznik 2005-2001) 14-18 lat

1. CZOSSEK Wiktor LZS Ostróda

2. Vittek Adrian Węgorzewo

3. KOSEK Marcin LZS Ostróda

4. Jurewicz Tomasz LZS Giżycko

Grupa 3 - dziewczęta (rocznik 2000-1984) 19-35 lat

1. KUCHARCZYK Patrycja LZS Ostróda

2. Bukita Wioletta Srokowo

3. ŁOJEWSKA Dominika Dywity

4. ŁOJEWSKA Aneta Dywity

5. Zahorska Edyta Srokowo

6. BANIEWICZ Natalia LZS Ostróda

Grupa 3 - chłopcy ( rocznik 2000-1984) 19-35 lat

1. DESKA Paweł LZS Ostróda

2. WALENCIK Arkadiusz Bisztynek

3. RABI Grzegorz Dywity

4. ŻYWIEC Mikołaj Dobre Miasto

5. Bugajski Łukasz LZS Giżycko

Grupa 4 - mężczyźni (rocznik 1983 - 1969) 36-50 lat

1. DZIERŻKO Wojciech LZS Ostróda

2. WRÓBLEWSKI Marcin Lidzbark Warmiński

3. WAWRZYNIAK Przemysław Purda

4. Makar Adam Srokowo

5. BUCZYŃSKI Krzysztof Płoskinia

6. Dudziński Dariusz LZS Giżycko

Grupa 5 - mężczyźni (rocznik 1968 - 1954) 51-65 lat

1. SKRĘTKOWSKI Wiesław Lidzbark Warmiński

2. ONUFROWICZ Jacek Lidzbark Warmiński

3. Węglarski Piotr Reszel

4. Jurczyk Janusz LZS Giżycko

5. TADAJEWSKI Henryk LZS Ostróda

Grupa 6 - mężczyźni

1. ROSOSIŃSKI Janusz Giżycko

2. BOLISZEWSKI Mariusz Stawiguda

3. MICIUN Stanisław Bartoszyce

4. STRYJEWSKI Eugeniusz Dobre Miasto

5. KRAJEWSKI Tadeusz Ostróda

6. KRÓL Leszek Giżycko

7. SZCZEPANIK Bogusław Giżycko

8. ROMASZ Zdzisław Lidzbark Warmiński

9. CIEŚLUK Waldemar Ostróda

10. TARKOWIAN Adam Lidzbark Warmiński

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn