7 Grand Prix Polski Weteranów Kwidzyn 2019 – Na podium: Anita Myrchel-Rutkowska, Zenon Kastrau, Tomasz Okuniewicz i Bolesław Krawczyk

Fot. OSiR Olsztyn (ilustracja)

W Kwidzynie odbywał się w weekend (9/10 marca) 7 Grand Prix Polski Weteranów.  Po sobotnich eliminacjach 13 zawodników z Warmii i Mazur wystąpiło w głównej rywalizacji. Drugie miejsce w kat. M60 zajął Zenon Kastrau (Olsztyn), a trzecie Tomasz Okuniewicz (Skup) w M60 i w M65 Bolesław Krawczyk (Olsztyn) W K40  Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn) była trzecia, ale tu startowały cztery zawodniczki.

Tuż za podium na miejscach 5/6 znaleźli się: Grzegorz Gumiński (Morąg) w M50 oraz Janusz Trudnowski (Elbląg) w M70 i Marian Gęsicki (Działdowo) w M75. Na pozycji 7/8 uplasowali się w M60 Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn), Mirosław Smółka (Olsztyn) w M65 i Franciszek Podhorodecki (Elbląg) w M80. a na dziewiątym miejscu: Henryk Prusiński (Olsztyn) w M60 i Mariusz Boliszewski (Stawiguda) w M70.

Wyniki

K40 Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn)  3 miejsce w turnieju

M40 Przemysław Wawrzyniak (Olsztyn) (Olsztyn) 13/16 miejsce w turnieju

M40 Piotr Janowicz (Olsztyn) 27/30 miejsce w turnieju

M40 Robert Nadrowski (Iława) 13/16 miejsce w turnieju

M40 Jacek Breński (Zielonka) 27/30 miejsce w turnieju

M40 Artur Lubnau (Jamielnik) 31/34 miejsce w turnieju

M50 Witold Kosewski (Dabrówno) 17/24 miejsce w turnieju

M50 Grzegorz Gumiński (Morąg) 5/6 miejsce w turnieju

M50 Waldemar Wojsz (Olsztyn) 31/32 miejsce w turnieju

M50 Dariusz Bartycha (Biskupiec) 17/24 miejsce w turnieju

M60 Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) 7/8 miejsce w turnieju

M60 Tomasz Okuniewicz (Skup) 3/4 miejsce w turnieju

M60 Henryk Tadejewski (Ostróda) 13/14 miejsce w turnieju

M60 Zenon Kastrau (Olsztyn) 2 miejsce w turnieju

M65 Henryk Prusiński (Olsztyn) 0/12 miejsce w turnieju

M65 Bolesław Krawczyk (Olsztyn) 3/4 miejsce w turnieju

M65 Mirosław Smółka (Olsztyn) 7/8 miejsce w turnieju

M70 Zygmunt Fleszar (Ostróda) 11/12 miejsce w turnieju

M70 Mariusz Boliszewski (Stawiguda) 9/10 miejsce w turnieju

M70 Janusz Trudnowski (Elbląg) 5/6 miejsce w turnieju

M75 Marian Gęsicki (Działdowo) 5/6 miejsce w turnieju

M75 Sylwester Gliniecki (Elbląg) 11/12 miejsce w turnieju

M80 Franciszek Podhorodecki (Elbląg) 7/8 miejsce w turnieju

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn