Amatorzy w Olsztynie też grali dla WOŚP 2019 – Julia chodziła między stołami, a puszka się zapełniała

Fot. OSiR Olsztyn facebook

W niedzielę (13 stycznia) amatorzy tenisa stołowego z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie rozegrali w sali przy ul. Głowackiego turniej, który był sportowym akcentem i wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy zamiast wpłacać wpisowe do sekretariatu wrzucali pieniądze do puszki, z którą chodziła Julia Wawrzyniak – córka jednego z uczestników i w tej sposób zasilali fundusz charytatywnej akcji.

Ze sportowego punktu widzenia impreza była też udana, zwłaszcza w starszych kategoriach frekwencja dopisała. W rywalizacji open zwyciężył Tomasz Golian po zwycięstwie w finale nad Kamilem Jurkiewiczem 3:1. Trzecie miejsce wywalczył Sebastian Główczyk, który w czterech setach pokonał Jacka Kozubka.. W grupie wiekowej +50 najlepszy okazał się Zdzisław Paliwoda. W finale wygrał ze Zbigniewem Ratuszniakiem 3:0. Na podium stanął też Jarosław Czerwienko, który zwyciężył 3:0 Grzegorza Gumińskiego.

W pozostałych kategoriach triumfowali: wśród pań: Ewa Cychowska, w kat. 2001/2004 i 2005 i młodsi: Wiktor Czossek

Wyniki

Kategoria Open

1 Tomasz Golian

2 Kamil Jurkiewicz

3 Sebastian Główczyk

4 Jacek Kozubek

5 Franciszek Jastrzębowski

6 Leszek Grochowski

7 Bolesław Krawczyk

8 Adam Molenda

9 Szymon Borkowski

10 Piotr Ewertowski

11 Waldemar Bucholc

12 Przemysław Wawrzyniak

13 Grzegorz Wojnowski

14 Jacek Breński

15 Andrzej Krajewski

16 Grzegorz Kukawski

17 Grzegorz Rabij

18 Janusz Góralczyk

19 Tadeusz Karla

20 Sylwester Kruszak

21 Wiesław Złakowski

22 Paweł Wasilewski

23 Kazimkierz Ratuszny

24 Krzysztof Maziec

25 Michal Żywiec

26 Karol Bogdański

27 Grzegorz Gumiński

28 Adam Borkowski

29 Kamil Świątkowski

30 Mirosław Korzunowicz

31 Jarosław Czerwienko

32 Zbigniew Kreft

33 Henryk Prusiński

34 Krzysztof Ługowski

35 Jakub Gołaszewski

49840975 1995389333915070 2445803632474456064 n

Kategoria 50+

1 Zdzisław Paliwoda

2 Zbigniew Ratuszniak

3 Jarosław Czerwienko

4 Grzegorz Gumiński

5 Franciszek Jastrzębowski

6 Mirosław Skrzypczyk

7 Henryk Prusiński

8 Bolesław Krawczyk

9 Mariusz Boliszewski

10 Krzysztof Maziec

11 Andrzej Krajewski

12 Jacek Breński

13 Wiesław Złakowski

14 Karol Bogdański

15 Mirosław Korzunowicz

16 Waldemar Bucholc

17 Janusz Góralczyk

18 Tadeusz Karla

19 Leszek Grochowski

20 Piotr Ostaszyk

49816863 1995389243915079 8864171956111409152 n

Kategoria Kobiety

1 Ewa Cychowska

2 Justyna Cychowska

3 Oliwia Czossek

49947437 1995389293915074 1723505083791966208 n

Kategoria 2001/2004

1 Wiktor Czossek

2 Mateusz Maliszewski

3 Paweł Wasilewski

4 Jakub Gołaszewski

49776321 1995389430581727 8521586299222622208 n

Kategoria 2005 i młodsi

1 Wiktor Czossek

49802067 1995389383915065 8090287856611753984 n

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn