W II lidze – Morliny II zdobyły Grodzisk , Łatwa wygrana English Perfect, Mlexer na remis

Fot.morliny ostróda facebook

W weekend (12/13 stycznia) najwcześnie z II-ligowcówj zaprezentowały się Morliny II Ostróda, które wygrały trudny mecz w Grodzisku Mazowieckim z Bogorią II 6:4.  Ostródzianie zrównali się punktami z Dekorglassem II, ale działdowianie wygrali bezpośredni mecz i są liderem AZS UWM English Perfect pokonał w Olsztynie Tęcze Budki Piaseckie 8:2. Mlexer Elbląg przegrał w Sannikach 4:6, ale wygrał w Gąbinie 6:4.

Dekorglass II Działdowo tym razem pauzował, bowiem Hals Warszawa wycofał się z rozgrywek i wszystkie mecze z udziałem ekipy ze stolicy zostały anulowane. W Grodzisku Morliny II miały ciężką przeprawę, a to głównie z uwagi na dwa przegrane deble, które skomplikowały sytuację. Młodzi ostródzianie poradzili sobie i to jest najważniejsze. Mlexer Elbląg postawil silny opór faworytom z UKS Sanniki i były bliski remisu. Przegrał trzy pojedynki po 2:3. Zwyżkę formy potwierdził w Gąbinie pokonując Fructoplant 6:4. Pierwszy stół (Grzelak, Urbanowicz) zdobył komplet punktów.

KS Bogoria II Grodzisk Mazowiecki – Morliny II Ostróda 4:6

Patryk Pyśk – Szymon Kolasa 2:3

Jacek Szachnowski – Mamksymilian Miastowski 0:3

Patryk Pyśk – Maksymilian Miastowski 0:3

Jacek Szachnowski – Szymon Kolasa 2:3

Jacek Szachnowski/Patryk Pysk – Maksymilian Miastowski/Jakub Kuźmicz 3:2

Miło Redzimski – Jakub Kuxmicz 3:1

Szymon Wiśniewski – Łukasz Sokołowski 0:3

Miłosz Redzimski – Łukasz Sokołowski 3:1

Szymon Wiśniewski – Jakub Kuźmicz 1:3

Miłosz Redzimski/Szymon Wiśniewski – Szymon Kolasa/Łukasz Sokołowski 3:0

UKS Sanniki – EKS Mlexer Elbląg 6:4

Bogusław Cylwik – Kamil Urbanowicz 3:2

Robert Wojnarski – Ryszard Grzelak 0:3

Bogusław Cylwik – Ryszrad Grzelak 3:2

Robert Wojnarski - - Kamil Urbanowicz 1:3

Bogusław Cylwik/Paweł Piątkowski - Ryszard Grzelak/Kamil Urbanowicz 1:3

Paweł Piątkowski – Tomasz Libura 3:1

Andrzej Wawrzyniak – Jacek Świtalski 3:2

Paweł Piątkowski - Jacek Świtalski 1:3

Andrzej Wawrzyniak – Tomasz Libura 3:0

Robert Wojnarski/Andrzej wawrzyniak – Jacek Świtalski/Tomasz Libura 3:1

KU AZS UWM English Perfect Olsztyn – Tęcza Budki Piaseckie 8:2

Cezary Bossowski – Kamil Łażewski 3:0

Kamil Jarmołowicz – Paweł Brylak 3:1

Cezary Bossowski/Michał Ogrodniczak – Dariusz Skowroński/Kamil Łażewski 3:1

Michał Ogrodniczak – Paweł Brylak 2:3

Kamil Jarmołowicz – Damian Selerski 3:0

Tomasz Golian – Dariusz Skowroński 3:0

Jacek Karcz – Mateusz Selerski 3:1

Kamil Jarmołowicz/Jacek Karcz – Damian Selerski/Mateusz Selerski 2:3

Tomasz Golian – Mateusz Selerski 3:0

Jacek Karcz – Dariusz Skowroński 3:2

Fructoplant Gąbin – EKS Mlexer Elbląg 4:6

Mikołaj Krzewicki – Kamil Urbanowicz 0:3

Jacek Barbachowski – Ryszard Grzelak 0:3

Mikołaj Krzewicki – Ryszard Grzelak 0:3

Jacek Barbachowski – Kamil Urbanowicz 0:3

Mikołaj Krzewicki/Jacek Barbachowski – Kamil Urbanowicz/Ryszard Grzelak 1:3

Piotr Stępiński – Jacek Świtalski 3:1

Michał Buła – Tomasz Libura 3:2

Piotr Stepiński – Tomasz Libura3:1

Michał Buła – Jacek Świtalski 0:3

Piotr Stepiński/Michał Buła – Jacek Świtalski/Tomasz Libura 3:2

Wyniki

ARTENGO IKRTS Józefów - MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5

KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn - TĘCZA Budki Piaseckie 8:2

KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki- MORLINY II Ostróda 4:6

UKS Sanniki - EKS MLEXER Elbląg 6:4

SKS 40 Warszawa - KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8

zaległy

MUKS FRUCTOPLANT Gąbin - EKS MLEXER Elbląg 4:6

Tabela

1.KS DEKORGLASS II Działdowo 9 16 65:25

2.MORLINY II Ostróda 9 16 69:21

3.KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10 15 66:34

4.UKS Sanniki 9 13 54:36

5.KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 9 12 57:33

6.KS SPÓJNIA II Warszawa 10 8 40:60

7.EKS MLEXER Elbląg 9 6 41:49

8.TĘCZA Budki Piaseckie 9 5 38:52

9.ARTENGO IKRTS Józefów 10 5 30:70

10.SKS 40 Warszawa 9 4 28:62

11.MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9 2 22:68

12.SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn