2 Grand Prix Polski Żaków Wałbrzych 2019 – Natalia Brzezińska na 11 miejscu

Fot. ks dekorglass działdowo facebook (ilustracja)

W Wałbrzychu odbywa się w weekend (11/13 stycznia) 2 Grand Prix Żaków i Żaczek w tenisie stołowym. Z siedmiorga reprezentantów Warmii i mazur , którzy wystartowali w sobotę rano do turnieju głównego awansowali: Natalia Brzezińska i Michał Lipowski (oboje Dekorglass Działdowo. Reszta rywalizuje w turniejach pocieszenia. Michał zajął miejsce w strefie 21/24, Natalia dzielnie walczyła do końca i ostatecznie zajęła 11 miejsce.

Grand Prix Polski Żaków

Żaczki

Lena Rucińska (LKS Wel Lidzbark) - miejsce w turnieju 33/40

Grupa

- Katarzyna Rajkowska ( Olimpijczyk Jeżewo) 0:3 (-6,-7,-7)

- Kamila Przemyk (Cukrownik Chybie) 1:3 (-8,-7,12,-4)

- Małgorzata Cichońska (Alfa Gostynin) 3:2 (-9,-97,4,8)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) 3:0 (2,3,6)

Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 11

Grupa

- Gabriela Kostuch (Rokicice Szczytniki) 3:0 (2,7,5)

- Magda Pawłasek (ATS Stargard) 3:0 (9,7,7)

- Julia Dudka ((Koszalinianin)  3:0 (5,6,8)

Turniej główny

I runda

- Emilia Twardawa (MKS Czechowice-Dziedzice) 3:0 (8,11,6)

1/8 finału

- Julia Wiktor (ATS Bingo Ropczyce) 2:3 (-12,-10,7,11,-8)

strefa 9/32

o miejsce 13

- Maja Łakoma (Dwójka Kraśnik) 3:0 (4,6,7)

o miejsce 11

- Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice) 3:1 (-9,6,9,7)

o miejsce 10

- Milena Mirecka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-8,-7,-7)

o 11 miejsce

- Laura Wille (KTS Sieradz) 3:1 (8,9,-6,7)

Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

- Milena Gaj (Rokicice Szczytniki) 0:3 (-6,-7,-3)

- Maja Łęgowska (Fala Oiotrowin) 0:3 (-6,-6,-3)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Lena Rucińska (LKS Wel Lidzbark) 0:3 (-2,-3,-6)

44769744 2102751500055014 1897932823898095616 n

Żacy

Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 21/24

Grupa

- Aleksander Pilch (Gryf Gdów) 3:1 (-11,5,5,10)

- Mateusz Sakowicz (Spójnia Warszawa) 0:3 (-11,-8,-2)

- Mateusz Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice) 3:1 (6,-9,11,8)

Turniej główny

I runda

- Oskar Lipa (ULKS Moszczenica) 0:3 (-4,-6,-3)

Strefa 9/32

I runda

- Adrian Fornal ( TKKF MOSiR Dukla) 3:2 (3,-7,7,-9,8)

o miejsce 13

Wojciech szymczak (Noteć Inowrocław) 2:3 (7,7,-9,-3,-8)

o miejsce 19

- Nikodem Aderiahn (Kraina Sępólno Krajeńskie) 0:3 (-9,-9,-6)

Bartosz Ziemba (UKS Giżycko) miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Aleks Pakuła (KTS Sieradz) 0:3 (-9,-4,-3)

- Robert Grabas (GIM TIM 5 Stalowa Wola) 0:3 (-6,-1,-9)

- Kamil Burakowski (Return Piaseczno) 1:3 (-10,10.-7,-7)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Kacper Zrol (LKTS Luboń) 3:0 (8,10,9)

Kryspin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

- Kamil Orszulak (MKS Czechowice-Dziedzice) 3:0 (8,7,5)

- Kacper Latoch (ULKS Moszczenica) 1:3 (-8,-6,8,-5)

- Jan Mrugaa (Gorce Nowy Targ) 2:3 (-8,6,7,-5,-11)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

-  Mateusz Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice) 2:3 (-8,9,-5,5,-7)

Paweł Witkowski (LKS Wel Lidzbark) miejsce w turnieju 41/48

Grupa

- Dominik Makowski (Juvenia Półczno) 3:1 (8,-9,7,5)

- Bartosz Dybka (Bocian Słońsk) 0:3 (-8,-7,-5)

- Mateusz Pajorski (Gryf Gdów) 0:3 (-7,-5,-4)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Paweł Śledziński (Fiber Nowogród Dobrz.) 2:3 (-9,13,-4,5,-7)

ru6

Eliminacje do Grand Prix Polski

W piątkowych eliminacjach Lena Rucińska (LKS Wel Lidzbark) wywalczyła awans, nie powiodło się Adamowi Piotrowskiemu (Dekorglass Działdowo).

Żaczki

Lena Rucińska (LKS Wel Lidzbark) - awans do Grand Prix Polski

Grupa

- Wiktoria Salecka (Żaczek Fajsławice) 1:3 (-15,8,-4,-8)

- Andzelika Majkowska (Juvenia Półczno) 3:0 (7,6,4)

- Natalia Paziewska (Promnik Łaskarzew) 3:0 (5,5,8)

Żaki

Adam Piotrowski ( Dekorglass Działdowo) - brak awansu

Grupa

- Oliwier Turek (Cukrownik Chybie) 1:3 (-6,8,-7,-4)

- Nikodem Czarnof (Zalew Stępnica) 3:0 (7,8,3)

- Oskar Mroczek (GLKS Nadarzyn) 3:0 (2,3,2)

Faza play off

o awans

- Kamil Orszulak (MKS Czechowice-Dziedzice) 2:3 (9,-7,-6,6,-10)

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn