W II lidze – Derby na szczycie dla Morlin II, Dekorglass II wypunktował Tęczę, Mlexer bez szans z Bogorią II

Fot.morliny ostróda facebook

Po długiej przerwie tenisiści stołowi II ligi w niedzielę (6 stycznia wznowili rozgrywki.). W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Morliny II Ostróda pokonały we własnej sali KU AZS UWM English Perfect Olsztyn 6:4. Ponieważ Dekorglass II Działdowo wygrał na wyjeździe z Tęczą Budki Piaseckie 7:3 czołowa dwójka utrzymała swe pozycje. Działdowo ma dwa punkty przewagi nad Ostródą, która jednak zagrała o jeden mecz mniej.

Mecz w Ostródzie gospodarze wygrali zasłużenie. Dominowali na pierwszym stole (komplet punktów), na drugim tez sobie radzili. Przegrali wprawdzie dwa ostatnie pojedynki, ale mieli juz spora zaliczkę.. Najlepsi zawodnicy to Maksymilian Miastowski (Morliny) i Kamil Jarmołowicz (English Paerfect). Ten ostatni to wychowanek Ostródzianki, zresztą nadal mieszka w Ostródzie.

Zawodnicy Morlin liczyli na potknięcie działdowian, ale Wenliang Xu i Kamil Kurowski na pierwszym stole są suwerenami. W Budkach Piaseckich wygrali wszystko, a dwa potrzebne oczka dołożył Patryk Lewandowski.

Mlexer Elbląg przegrał  z Bogorią II Grodzisk aż 2:8. Tak wysokiej porażki raczej nikt nie oczekiwał.

Morliny II Ostróda – KU AZS UWM English Perfect Olsztyn 6:4

Szymon Kolasa – Georgij Rubinstejn 3:0

Maksymilian Miastowski – Cezary Bossowski 3:0

Maksymilian Miastowski/Wojciech Chrząszcz – Cezary Bossowski/Michał Ogrodniczak 3:1

Szymon Kolasa – Cezary Bossowski 3:1

Maksymilian Miastowski – Jacek Karcz 3:0

Łukasz Sokołowski – Tomasz Golian 3:1

Wojciech Chrząszcz – Kamil Jarmołowicz 1:3

Łukasz Sokołowski/Szymon Kolasa – Jacek Karcz/Kamil Jarmołowicz 1:3

Łukasz Sokołowski – Kamil Jarmołowicz 1:3

Wojciech Chrząszcz – Tomasz Golian 0:3

EKS Mlexer Elbląg – Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 2:8

Ryszard Grzelak – Adrian Majchrzak 3:0

Kamil Urbanowicz – Jacek Szachnowski 0:3

Ryszard Grzelak/Jacek Świtalski – Jacek Szachnowski/Patryk Pyśk 0:3

Ryszard Grzelak – Jacek Szachnowski 1:3

Kamil Urbanowicz – Adrian Majchrzak 3:0

Szymon Szewczyk – Miłosz Redzimski 0:3

Jacek Świtalski – Patryk Pyśk 0:3

Szymon Szewczyk /Kamil Urbanowicz – Miłosz Redzimski/Adrian Majchrzak 0:3

Szymon Szewczyk – Patryk Pyśk 1:3

Jacek Świtalski – Miłosz Redzimski 0:3

Tęcza Budki Piaseckie – KS Dekorglass II Działdowo 3:7

Kamil Łażewski - Kamil Kurowski 0:3 (4:11, 7:11, 4:11)

Paweł Brylak - Wenliang Xu 0:3 (8:11, 1:11, 9:11)

Damian Selerski - Wenliang Xu 0:3 (3:11, 3:11, 5:11)

Paweł Brylak - Kamil Kurowski 0:3 (7:11, 7:11, 3:11)

Dariusz Skowroński - Patryk Lewandowski 2:3 (1:11, 11:9, 11:9, 6:11, 6:11)

Mateusz Selerski - Mateusz Rutkowski 3:2 (11:8, 8:11, 12:14, 12:10, 11:5)

Dariusz Skowroński - Mateusz Rutkowski 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)

Mateusz Selerski - Patryk Lewandowski 0:3 (3:11, 11:13, 7:11)

P. Brylak / D. Skowroński - W. Xu / K. Kurowski 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)

M. Selerski / D. Selerski - P. Lewandowski / M. Rutkowski 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:8)

Wyniki

SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin

TĘCZA Budki Piaseckie KS DEKORGLASS II Działdowo 3:7

MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4

EKS MLEXER Elbląg KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8

KS SPÓJNIA II Warszawa UKS Sanniki

SKS 40 Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów 5:5

Tabela

1. KS DEKORGLASS II Działdowo 9 16 65:25

2. MORLINY II Ostróda 8 14 63:17

3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9 13 58:32

4. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7 10 44:26

5. UKS Sanniki 7 9 42:28

6. KS SPÓJNIA II Warszawa 7 6 27:43

7. TĘCZA Budki Piaseckie 8 5 36:44

8. ARTENGO IKRTS Józefów 10 5 30:70

9. EKS MLEXER Elbląg 7 4 31:39

10. SKS 40 Warszawa 8 4 26:54

11. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 8 2 18:62

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn