Liga amatorów w Lubawie, Iławie i Suszu – Michał Surdykowski razy dwa i Andrzej Czuba

Fot. e-lubawa.pl (ilustracja)

W czwartek (29 listopada) tenisiści stołowi rozegrali 8 kolejkę lubawskiej ligi tenisa stołowego . Rywalizowało 35 zawodników. Najlepszym okazał się Michał Surdykowski. W klasyfikacji generalnej na czele jest Wojtek Dzierżko z dorobkiem 238 pkt. przed Robertem Zaborowskim 227. W 6 turnieju iławskiej ligi też zwyciężył Michał Surdykowski przed liderem klasyfikacji Adrianem Przybyłą i Krzysztofem Samolińskim.

Rozpoczęła się również rywalizacja amatorów w Suszu TOP 12. Po dwóch turniejach liderem klasyfikacji jest Adam Czuba przed Tomaszem Talpą

Lubawa

Wyniki 8 turnieju

1.Surdykowski

2.Borkowski

3.Dzierżko

4.Maćkowski

5.Zaborowski

6.Deska

7.Czossek

8.Gajowniczek

9.Urban

10.Sargalski Szymon

Iława

Wyniki 6 turnieju:

1.Michał Surdykowski 27 pkt.

2.Adrian Przybyła 26 pkt.

3.Krzysztof Samoliński 25 pkt.

4.Czesław Nowicki 24 pkt.

5.Artur Jagieła 23 pkt.

6.Artur Lubnau 22 pkt.

7.Piotr Ferenc 21 pkt.

8.Piotr Kiełkowski 20 pkt.

9.Marcin Wiśniewski 19 pkt.

10.Andrzej Guzowski 18 pkt.

11.Magdalena Pieńczewska 17 pkt.

12.Piotr Pietrzak 16 pkt.

13.Rafał Klimecki 15 pkt.

14.Robert Zdrojewski 14 pkt.

15.Piotr Strychalski 13 pkt.

16.Emilia Włodarska 12 pkt.

17.Roman Góralski 11 pkt.

18.Włodzimierz Kocieniewski 10 pkt.

19.Wiesław Pisarski 9 pkt.

20.Jan Góralski 8 pkt.

21.Andrzej Szałkowski 7 pkt.

22.Wiesław Gołaszewski 6 pkt.

23.Michał Gostół 5 pkt.

24.Zofia Kamińska 4 pkt.

25.Mateusz Ruczyński 3 pkt.

26.Władysław Maryn 2 pkt.

27.Agata Wrzosek 1 pkt.

Klasyfikacja po 6 turniejach

1 Adrian Przybyła 137 pkt.

2 Artur Lubnau 109 pkt.

3 Piotr Ferenc 108 pkt.

4 Michał Gostół 98 pkt.

5 Andrzej Guzowski 98 pkt.

6 Rafał Klimecki 94 pkt.

7 Michał Surdykowski 94 pkt.

8 Artur Jagieła 93 pkt.

9 Roman Góralski 91 pkt.

10 Krzysztof Samoliński 87 pkt.

Susz

I turniej

1 Czuba Adam 22

2 Broża Łukasz 21

3 Kończalski Rafał 20

4 Talpa Tomasz 19

5 Fabiński Marcin 18

6 Gutjar Marek 17

7 Iwicki Piotr 16

8 Dańczyszyn Dariusz 15

9 Brodziński Jacek 14

10 Kleina Dariusz 13

2 turniej

1 Talpa Tomasz 21

2 Czuba Adam 20

3 Gutjar Marek 19

4 Komorowski Kacper 18

5 Kacprzak Jakub 17

6 Szczegielniak Andrzej 16

7 Adameczek Stanisław 15

8 Brodziński Jacek 14

9 Kleina Dariusz 13

10 Iwicki Piotr 12

11 Jabłoński Szymon 11

12 Baszak Robert 10

13 Fronczak Andrzej 9

14 Dańczyszyn Dariusz 8

15 Klein Waldemar 7

16 Ćwiklińska Maria 6

17 Wiśniewski Ryszard 5

18 Suliński Patryk 4

19 Frankiewicz Szymon 3

20 Tomczyk Amelia 2

21 Mączkowska Wiktoria 1

Klasyfikacja generalna

1 Czuba Adam 42

2 Talpa Tomasz 40

3 Gutjar Marek 36

4 Brodziński Jacek 28

5 Iwicki Piotr 28

6 Kacprzak Jakub 27

7 Adameczek Stanisław 27

8 Kleina Dariusz 26

9 Dańczyszyn Dariusz 23

10 Baszak Robert 21

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn