XIII Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Szczytna 2018 – Dziesięć godzin mocnych wrażeń

Fot. Grzegorz Kukawski

W niedziele (25 listopada) w hali im. Huberta Wagnera odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szczytna i Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym. Rywalizowano w 12 kategoriach wiekowych. Na najlepszych czekały: puchary, medale i dyplomy, a wszystkich poczęstowano smacznym obiadem. Regeneracja była konieczna, bowiem zmagania trwały ponad 10 godzin.

Głównym organizatorem turnieju był Zbigniew Dobkowski – prezes Klubu Sportowo-Rekreacyjnego TKKF w Szczytnie, współorganizatorami: Burmistrz i MOS Szczytno. Oprócz czołowych uczestników uhonorowano również; najmłodszego uczestnika – Franciszka Madeja (Działdowo), najstarszego – Stanisława Czecha (Jeziorany) oraz najlepszego tenisistę Szczytna i okolic Zdzisława Żokowicza – zawodnika z miejscowości najdalej oddalonej od Szczytna.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni i zapowiedzieli start w następnej edycji w 2019 roku.

Wyniki

Kat. Skrzat Chłopcy

1 Krzysztof Kempka (Działdowo)

2 Antoni Radziszewski (Olsztyn)

3 Franciszek Madej (Działdowo)

4 Krzysztof Zera (Giżycko)

Kat. Skrzat Dziewczęta

1 Lena Rucińska (Lidzbark Welski)

2 Julia Aftyka (Giżycko)

3 Maja Misior (Olsztyn)

Kat. Open Dziewczęta

1 Zofia Madej (Działdowo)

2 Lena Rucińska (Lidzbark Welski)

3 Zofia Dzięcioł (Olsztyn)

Kat. Młodzik Dziewczęta i Chłopcy

1 Zofia Madej (Działdowo)

2 Adam Płoski (Purda)

3 Kamil Kurowski (Olsztyn)

4 Dominik Szynaka (Dębówka k/Szczytna)

5 Maciej Hiliński (Szczytno)

6 Jakub Misior (Olsztyn)

Kategoria Żak Dziewczęta i Chłopcy

1 Tadeusz Dzięcioł (Olsztyn)

2 Bartosz Zięba (Giżycko)

3 Iwo Kempka (Działdowo)

4 Kajetan Stachowiak (Olsztyn)

5 Zofia Dzięcioł (Olsztyn)

6 Andrzej Korzeniewski (Olsztyn)

7 Marcin Maciąg (Olsztyn)

Kategoria Kadet Dziewczęta i Chłopcy

1 Szymon Pupel (Kętrzyn)

2 Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo)

3 Igor Chojnacki (Lidzbark Welski)

4 Jakub Gołaszewski (Olsztyn)

5 Zuzanna Madej (Działdowo)

6 Paweł Wasilewski (Olsztyn)

7 Szymon Zarzycki (Linowo)

8 Radosław Rusinek (Linowo)

9 Szymon Urbal (Szczytno)

Kategoria Open Chłopcy

1 Jakub Gołaszewski (Olsztyn)

2 Szymon Pupel (Kętrzyn)

3 Jakub Anzel (Dekorglass Działdowo)

4 Igor Chojnacki (Lidzbark Welski)

5 Paweł Wasilewski (Olsztyn)

6 Zuzanna Madej (Działdowo)

7 Tadeusz Dzięcioł (Olsztyn)

8 Bartosz Zięba (Giżycko)

9 Iwo Kempka (Działdowo)

10 Andrzej Korzeniewski (Olsztyn)

11 Szymon Zarzycki (Linowo)

12 Kamil Kurowski (Olsztyn)

13 Adam Płoski (Purda)

14 Radosław Rusinek (Linowo)

15 Antoni Radziszewski (Olsztyn)

16 Marcin Maciąg (Olsztyn)

17 Kajetan Stachowiak (Olsztyn)

18 Krzysztof Kempka (Działdowo)

19 Jakub Misior (Olsztyn)

Mężczyźni Kat. 16/40 lat

1 Grzegorz Kukawski (Szczytno)

2 Kamil Baranowski (Łomża)

3 Marcin Kacprzycki (Maków Mazowiecki)

4 Grzegorz Rabij (Dywity)

5 Paweł Więcek (Olsztyn)

6 Rafał Wiśniewski (Maków Mazowiecki)

7 Grzegorz Kaszuba (Maków Mazowiecki)

8 Rafał Bojarski (Rozogi)

9 Arkadiusz Sekuna (Bogate k/Przasnysza)

10 Łukasz Hiliński (Szczytno)

11 Kamil Mikulak (Olsztyn)

12 Wiktor Chojnacki (Lidzbark Welski)

13 Adam Małowidzki (Bogate k/Przasnysza)

14 Paweł Rekosz (Wilamowo)

Kat. Kobiety 40/60 lat

1 Dorota Martyniak (Olsztyn)

2 Jolanta Korsak (Dywity)

Kat. Mężczyźni 40/60 lat

1 Maciej Dobrowolski (Łomża)

2 Zdzisław Żokowicz (Łomża)

3 Leszek Wojda (Olsztyn)

4 Jacek Breński (Zielonka k/Szczytna)

5 Grzegorz Kocot (Jeruty)

6 Leszek Grochowski (Jeziorany)

7 Robert Biciński (Romany)

8 Stanisław Kowalczyk (Szuć)

9 Krzysztof Ługowski (Olsztyn)

10 Jarosław Korzeniewski (Olsztyn)

11 Krzysztof Maziec (Olsztyn)

12 Tomasz Korsak (Dywity)

13 Roman Doroszko (Rozogi)

14 Stanisław Zapadka (Klon)

15 Zbigniew Rudził (Olsztyn)

16 Radosław Kuźnicki (Olsztyn)

17 Zbigniew Janke (Szczytno)

18 Adam Turczynowicz (Szczytno)

19 Dariusz Błociński (Olsztyn)

Kat. Mężczyzn 60+

1 Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn)

2 Kazimierz Wróblewski (Lemany)

3 Bolesław Krawczyk (Olsztyn)

4 Stanisław Misiun (Bartoszyce)

5 Waldemar Bucholc (Klewki)

6 Stanisław Czech (Jeziorany)

7 Krzysztof Brzuzy (Szczytno)

8 Tadeusz Statkiewicz (Leśny Dwór)

9 Bogdan Rekosz (Wilamowo)

10 Krzysztof Mulson (Kamionki k/Szczytna)

11 Anto Grigic (Szczytno)

Kat. Open Mężczyźni

1 Maciej Dobrowolski (Łomża)

2 Leszek Wojda (Olsztyn)

3 Grzegorz Kukawski (Szczytno)

4 Krzysztof Ługowski (Olsztyn

5 Marcin Kacprzycki (Maków Mazowiecki)

6 Bolesław Krawczyk (Olsztyn)

7 Kamil Baranowski (Łomża)

8 Jacek Breński (Zielona k/Szczytna)

9 Grzegorz Rabij (Dywity)

10 Grzegorz Kaszuba (Maków Mazowiecki)

11 Leszek Grochowski (Jeziorany)

12 Zdzisław Żokowicz (Łomża)

13 Kamil Mikulak (Olsztyn)

14 Adam Turczynowicz (Szczytno)

15 Wiktor Chojnacki (Lidzbark Welski)

16 Adam Małowidzki (Bogate k/Przasnysza)

17 Stanisław Czech (Jeziorany)

18 Stanisław Misiun (Bartoszyce)

19 Rafał Wiśniewski (Maków Mazowiecki)

20 Krzysztof Maziec (Olsztyn)

21 Grzegorz Kocot (Jeruty)

22 Tomasz Korsak (Dywity)

23 Dorota Martyniak (Olsztyn)

24 Arkadiusz Sekuna (Bogate k/Przasnysza)

25 Jolanta Korsak (Dywity)

26 Kamil Świątkowski (Dywity)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn