W II lidze – Morliny II Ostróda wysoko, ale po trudnym początku, Dekorglass II dwa razy po 9:1, AZS UWM English Perfect traci punkty

Fot.morliny ostróda facebook

W II lidze tenisa stołowego w weekend(3/4 listopada) grały trzy drużyny z Warmii i Mazur.Morliny II Ostróda wysoko pokonały Tęczę Budki Piaseckie 9:1, ale początek nie był łatwy. Dekorglass II Działdowo wygrał z warszawskimi ekipami: w sobotę u siebie ze Spójnią II 9:1 i w niedzielę na wyjeździe z SKS 40 Warszawa też 9:1, natomiast traci punkty AZS UWM English Perfect, który przegrał w Sannikach 4:6.

Morliny II Ostróda – Tęcza Budki Piaseckie 9:1

Szymon Kolasa –Kamil Łażewski 3:1

Maksymilian Miastowski – Paweł Brylak 3:0

Maksymilian Miastowski/Wojciech Chrząszcz – Kamil Łażewski/Damian Selerski 3:0

Szymon Kolasa – Pawel Brylak 3:0

Maksymilian Miastowski – Kamil Łażewski 3:0

Łukasz Sokolowski – Damian Selerski 3:2

Wojciech Chrząszcz – Mateusz Selerski 1:3

Łukasz Sokołowski/Szymon Kolasa – Mateusz Selerski/Paweł Brylak 3:1

Łukasz Sokolowski – Mateusz Selerski 3:0

Wojciech Chrząszcz – Damian Selerski 3:1

SKS 40 Warszawa – KS Dekorglass II Działdowo 1:9

Rafał Sztuka - Kamil Kurowski 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)

Olaf Pieczynin - Patryk Lewandowski 1:3 (11:4, 9:11, 8:11, 9:11)

Paweł Barnaś - Wenliang Xu 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)

Julia Więckowska - Mateusz Rutkowski 2:3 (11:8, 13:11, 9:11, 9:11, 4:11)

Rafał Sztuka - Wenliang Xu 0:3 (10:12, 3:11, 3:11)

Olaf Pieczynin - Mateusz Rutkowski 3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 9:11, 11:8)

Paweł Barnaś - Kamil Kurowski 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)

Julia Więckowska - Patryk Lewandowski 0:3 (8:11, 7:11, 3:11)

P. Barnaś / J. Więckowska - W. Xu / M. Rutkowski 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)

R. Sztuka / O. Pieczynin - K. Kurowski / P. Lewandowski 2:3 (8:11, 5:11, 11:5, 11:9, 4:11)

Inne wyniki:

Dekorglass II Działdowo - Spójnia II Warszawa 9:1

UKS Sanniki – AZS UWM English Perfect Olsztyn 6:4

Tabela

1.MORLINY II Ostróda 5 10 44:6

2.KS DEKORGLASS II Działdowo 5 8 40:10

3.UKS Sanniki 4 7 27:13

4.KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 7 30:20

5.KS SPÓJNIA II Warszawa 5 6 25:25

6.EKS MLEXER Elbląg 4 4 21:19

7.SKS 40 Warszawa 5 3 16:34

8.KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 3 2 14:16

9.TĘCZA Budki Piaseckie 5 2 19:31

10.SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4 2 12:28

11.ARTENGO IKRTS Józefów 4 1 8:32

12.MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3 0 4:26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn