W III lidze bez niespodzianek - Faworyci nie dali się zaskoczyć

W minioną niedzielę rozegrano kolejną serię spotkań o mistrzostwo III ligi w tenisie stołowym. Faworyci nie dali się zaskoczyć. Bardzo pewnie wygrali swe spotkania, na górze tabeli nic się nie zmieniło. Najbardziej zacięte spotkanie stoczono w Jezioranach, gdzie gospodarze ulegli Warmii Lidzbark Warmiński 8:10. Tym samym goście przerwali kiepską ostatnio passę.

Wyniki

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda - UKS OLIMP Kętrzyn 18-0

MKS Jeziorany - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 8-10     

UKS TEMPO 25 Olsztyn - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 14-4

MUKS Piłeczka Pisz - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 2-16

MLEXER OLDBOYS Elbląg - MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda 15:3

Punkty dla Mlexera: Tomasz Libura 4,5, Cieśliński Radosław 4,0, Kaczmarzyk Arkadiusz 4,5, Derkowski Piotr 2,0, dla Ostródzianki: Żebrowski Jędrzej 1, Podobyćko Szymon 0,5, Kraszyński Bartosz 1,5, Podobyćko Kuba 0

Wyniki gier

Tomasz Libura - Żebrowski Jędrzej     3:1

Cieśliński Radosław - Podobyćko Szymon 3:1

Derkowski Piotr - Kraszyński Bartosz 1:3

Kaczmarzyk Arkadiusz - Podobyćko Kuba 3:0

Tomasz Libura/Kaczmarzyk Arkadiusz - Żebrowski Jędrzej/Podobyćko Kuba 3:0

Cieśliński Radosław/Derkowski Piotr - Podobyćko Szymon/Kraszyński Bartosz 1:3

Tomasz Libura - Podobyćko Szymon 3:0

Cieśliński Radosław - Żebrowski Jędrzej 3:1

Kaczmarzyk Arkadiusz - Kraszyński Bartosz 3:2

Derkowski Piotr- Podobyćko Kuba    3:0

Tomasz Libura - Kraszyński Bartosz 3:0

Derkowski Piotr - Żebrowski Jędrzej 1:3

Cieśliński Radosław - Podobyćko Kuba 3:0

Kaczmarzyk Arkadiusz - Podobyćko Szymon 3:0

Tomasz Libura - Podobyćko Kuba 3:0

Kaczmarzyk Arkadiusz - Żebrowski Jędrzej 3:2

Cieśliński Radosław - Kraszyński Bartosz 3:1

Derkowski Piotr - Podobyćko Szymon 3:0

GZ LZS Lubawa - MLEXER II Elbląg 6-12

Punkty dla Lubawy: Surdykowski Michał – 4 pkt. , Golder Tomasz – 1 pkt. , Zieliński Marcin – 1 pkt. , Żuralski Szymon – 0 pkt. ,dla Mlexera: Grzelak Krystian – 3,5 pkt. , Świtalski Jacek – 3,5 pkt. , Grzelak Andrzej – 2,5 pkt. , Wlazło Wojciech – 2,5 pkt.

Wyniki gier

Surdykowski Michał -   Świtalski Jacek 3:2 (11-9 8-11 12-10 8-11 11-8)

Żuralski Szymon - Grzelak Andrzej 1:3 (8-11 11-6 9-11 8-11)      

Golder Tomasz - Grzelak Krystian 0:3 (13-15 9-11 8-11)

Zieliński Marcin - Wlazło Wojciech 1:3 (11-6 9-11 6-11 7-11)     

Surdykowski/Żuralski - Świtalski/Grzelak Krystian 2:3 (5-11 11-6 16-18 11-6 10-12)

Zieliński/Golder - Włazło/Grzelak Andrzej 1:3 (3-11 11-7 8-11 9-11)            

Surdykowski Michał - Grzelak Andrzej 3:1 (9-11 11-9 11-6 11-8)

Żuralski Szymon - Świtalski Jacek 0:3 (8-11 7-11 8-11)    

Zieliński Marcin - Grzelak Krystian 2:3 (11-4 11-9 8-11 4-11 10-12 )      

10. Golder Tomasz - Wlazło Wojciech 3:1 (11-8 11-9 9-11 11-8)            

Surdykowski Michał - Grzelak Krystian 3:2(11-6 12-10 7-11 7-11 11-8)

Golder Tomasz - Świtalski Jacek 2:3 (11-1 11-5 9-11 7-11 10-12)        

Żarczyński Błażej - Włazło Wojciech 2:3 ( 6-11 11-4 11-8 7-11 9-11

Zieliński Marcin - Grzelak Andrzej 3:2 (7-11 7-11 11-4 11-6 15-13)

Surdykowski Michał - Wlazło Wojciech 3:0 walkower

Zieliński Marcin - Świtalski Jacek 0:3 (5-11 7-11 2-11)     

Żarczyński Błażej - Grzelak Krystian 2:3 (11-6 11-7 8-11 9-11 7-11)      

Penkala Kornel - Grzelak Andrzej 0:3 (4-11 9-11 10-12)

 

Tabela

1 MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda 15 28 210-60

2 MLEXER II Elbląg 15 25 185-85

3 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 15 22 172-98

4 LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 15   21 152-118

5 MLEXER OLDBOYS Elbląg 16 20 178-110

6 UKS TEMPO 25 Olsztyn 13 18 137-97

7 MKS Jeziorany 15 12 118-152

8 GZ LZS Lubawa 15 10 122-148

9 UKS OLIMP Kętrzyn 14 8 78-174

10 MUKS PIŁECZKA Pisz 16 6 81-207

11 MLKS OSTRÓDZIANKA IV Ostróda 14 5 95-155

12 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 15 3 74-196

           

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn